10 otázek o sexu aneb Na co jsme se nebály zeptat

Dá se ovlivnit chuť spermatu? A je anální sex nebezpečný? Máme pro vás odpovědi na tyto i další pikantní otázky!

 

Jak dlouho trvá ideální milování?

 

Když slyšíte o několikahodinovém tantrickém sexu nebo sledujete neúnavné pornoherce, snadno propadnete pocitu, že je na vaší desetiminutovce s partnerem něco v nepořádku. Buďte v klidu. V drtivé většině případů se lidé milují zhruba patnáct minut, včetně předehry. Na samotný sexuální styk z toho připadá tři až sedm minut.

 

Je přirozená vůně těla lepší než parfém?

 

O Napoleonovi je známo, že žádal svou milenku, aby se před jejich setkáním několik dní nemyla. I v dnešní době tolik propagující hygienu najdete spoustu mužů, které rozrajcuje vaše přírodní vůně mnohem víc než voňavky a sprchové gely. Mužská sexualita totiž citlivě reaguje na feromony, látky vylučované potnými žlázami i genitáliemi. Pokud je přebijete parfémem, můžete v partnerovi chuť na sex paradoxně utlumit!

 

Co je to ženská ejakulace?

 

Ženskou ejakulací neboli „mokrým orgasmem“ bývá nazýváno uvolnění tekutiny z tzv. Skeneho žláz do vagíny těsně před vyvrcholením nebo při něm. Podle statistik jej prožívá 30–40 % žen a v mnohých z nich vzbuzuje pocit studu. Přitom jde jen o důsledek hluboké rozkoše, a mnohé muže to vyburcuje k ještě většímu vzrušení.

 

Proč jsme nevěrné?

 

Jeden ze zásadních důvodů prý spočívá v tom, že toho od mužů příliš očekáváme. Aby vás manžel mohl zahrnout ekonomickým blahobytem a stal se úspěšným živitelem rodiny, musí mít logicky náročnější zaměstnání. Jenže pak nemá čas ani náladu na romantické večery a vzájemné svádění, které žena tak bytostně potřebuje! A když jí tu kapku romantiky poskytne někdo jiný, není snadné mu odolat…

 

Je fotbal lepší než sex?

 

Máte-li doma skalního fotbalového fanouška, udělejte malý experiment. Pět minut před závěrem rozhodujícího utkání si stoupněte nahá před obrazovku. Nejspíš na vás neurvale zařve, že máte tlusté sklo… Průzkumy ukázaly, že sportovní zápasy jsou schopny přesunout muže do zcela jiné dimenze, kde ženská přitažlivost nefunguje. Smiřte se s tím… nebo se staňte lesbičkou.

 

Celý článek si přečtete v novém Shine zde.

 

 

Zdroj: www.shinemag.cz

7.5.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist