Femina.cz » Šeptem » O sexu » Sex jako zvedák sebevědomí

Sex jako zvedák sebevědomí

Sex jako zvedák sebevědomí

Šeptem: O sexu | autor: Vanesa Meyer | vydáno 09. 08. 2013

Nemít sex, je v současné době sexem posedlé naprosto a zhola nemožné. A tak i když ho doopravdy nemáme, nemáme zároveň ani odvahu se k tomu přiznat. Anebo máte snad odvahu, vy, milé dámy, které s nikým nespíte, přiznat barvu a na přímou otázku dát přímou odpověď?

Přesto, že víme, že sex je zdravý, že sex (tedy ten kvalitní) je na nás poznat, rozzáří nám pleť i úsměv na tváři, přesto všechny z nás nemohou na rovinu přiznat, že ho nemají. Ačkoli se ze všech stran a stránek novin a časopisů, internet nevyjímaje, dozvídáme o prospěšnosti sexu, může se stát, že jsme tak nějak nedobrovolně začaly abstinovat. No i když, ona se ta nedobrovolná abstinence může velmi snadno překulit do druhého extrému. Ale to už je jiný příběh

Po rozvodu, který byl sice poměrně rychlý, ale doslova i nečekaný, jsem měla co dělat s tím, abych zpacifikovala své nálady a vyřešila nejrůznější dosud běžné záležitosti, o které jsme se dříve dělili dva. Na hledání chlapa (nebo spíš druhého muže) mého života nebyl čas a ani nálada. Sex jsem ve svém životě vždycky spíš považovala za nějaký bonus vylepšující běžný život, nebyl pro mě zkrátka nezbytnou podmínkou mého zdraví. Takže jsem se nehodlala užírat tím, že žiju v celibátu.  

Proč muži tolik milují orální sex?

Proč muži tolik milují orální sex?

Uspokojit ho pusou? Tak po tom touží chlapi možná mnohem více, než vás dostat do postele. Váš jaz...

Nikdy jsem navíc nechápala takzvané sexuální náfuky, kteří dávali ve společnosti k dobru svoje sexuální historky, o kterých se dalo s notným procentem úspěchu konstatovat, že jsou vymyšlené anebo alespoň výrazně přikrášlené. Zkrátka nemít sex jsem nepovažovala za něco jako hrdelní zločin.

O žádný vztah jsem nestála ještě rok a půl po rozvodu, ale o sexu už se to tak úplně říct nedalo. Jak se říká, člověk si zvykne na všechno, ale na to být bez sexu jsem si zkrátka zvykat nechtěla. Kamarádka byla na nejlepší cestě mi dohodit doslova kdekoho, ale to jsem nechtěla. A seznamka přes internetblbost, nemíním kupovat zajíce v pytli, nebo spíš kašpárka v provinčním divadle. Ta hrůza, kdybych se třeba potkala s někým, koho znám! Ta ostuda na maloměstě, to by se snad nedalo vydržet.  

A tak, když jsem po dvou letech sexuálního půstu začala připadat sama sobě taková nějaká divná, domluvila jsem si vlastně rande hned s deseti najednou, objednala jsem se v krajském městě na Speed Dating. Jako bych najednou po těch letech chtěla rychle něco dohnat. A jak se říká, čím kdo zachází, tím taky schází. Zakoukala jsem se tam do jednoho a zdálo se, že i on do mě. Slovo dalo slovo a ruka byla v nohavici, jak se říká. Můj milý neznámý mě pozval na skleničku vína, kde jsme začali probírat, co se komu v posteli líbí. Já tedy spíš vzpomínala, co se mi kdysi líbilo. 

Asi jsem ale mluvila nějako hotentotštinou, protože když pak došlo na samotnou akci v poloze vodorovné, nestačila jsem se divit. Z chlapíka se vyklubal sadista k pohledání. Takže z mé postele letěl raketovou rychlostí. A moje sebevědomí odlítlo s ním. Nejen, že jsem si po dlouhé době nepotvrdila svoji ženskost, ale ještě jsem hloupě naletěla. To radši nebudu mít sex vůbec, než si něco podobného zopakovat znovu!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

TOPlist