Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Známe 5 ženských otázek, které muže dohánějí k šílenství!

Známe 5 ženských otázek, které muže dohánějí k šílenství!

Známe 5 ženských otázek, které muže dohánějí k šílenství!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 17. 07. 2014

Že ženy někdy mluví až moc? To není jediná věc, která mužům tolik vadí! Mnohem horší jsou prý některé ženské otázky, na které prostě podle pánů neexistuje ta správná odpověď. Na co se tedy doma raději nikdy neptat, aby nevzniklo zbytečné dusno?

Ano, rozdílnost mužů a žen zkrátka nezná mezí! Co jednomu přijde naprosto normální a přirozené, ten druhý jen těžko chápe. Proč jedno pohlaví to druhé asi nikdy nepochopí? A proč mužům tolik vadí tyhle ženské dotazy? Ušetřete si nervy a radši se neptejte na tohle:

1. „Miláčku, jaké šaty mi sluší víc?“ 

Tohle platí za nežádoucí otázku číslo jedna! Proč? Zkuste se zamyslet. Když vám váš drahý odpoví, že si máte vzít ty modré, spustí to další debaty o tom, jestli mu v těch druhých připadáte tlustá. Jaký bude výsledek? Vy budete mít po náladě a váš milovaný po delší kapitulaci prohlásí, že vám sluší všechno. A stejně se budete muset pro ten správný oděv rozhodnout vy sama. Takže proč si tohle všechno neušetřit? Pochopte, že muži jsou na tuhle otázku přímo alergičtí!

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 89 %

2. „O čem přemýšlíš?“ 

To je taky kapka, která umí spustit pořádný liják! V čem je problém? Až se zeptáte na tok myšlenek svojí polovičky a ona vám na to poví, že nemyslí na nic, v hlavě budete mít sto a jednu pochybnost. Přece to nejde… Na nic nemyslet… Že by myslel na jinou? Tak o tomhle přesně budete přemýšlet zase vy. A zkazí to den oběma, neboť prozíravý muž přesně ví, kam svým nechápavým výrazem směřujete. Musí něco vysvětlovat a přitom by tak rád měl svůj klid!

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 80 %

4 zaručené tipy, jak spalovat více tuku

4 zaručené tipy, jak spalovat více tuku

Sice poctivě cvičíte, ale některé problémové partie rezignují a odmítají se vytvarovat do vašich ...

3. „Vezmeš si mě někdy?“ 

Zvídavá otázka, s jejíž pomocí se ženy snaží získat informace, jak na tom ve vztahu jsou, je paradoxně velmi nefunkční. Hlavně v případě, kdy jste ve vztahu teprve na začátku a třeba spolu ještě ani nebydlíte. Váš milovaný bude mít pocit, že jste buď zoufalá, když po měsíci známosti už přemýšlíte, koho pozvat na svatbu, nebo že ho do něčeho nutíte - a jemu se na krku už pomalu stahuje pomyslná oprátka. V každém případě to nadělá víc škody než užitku! 

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 99 %

4. „Líbí se ti moje nejlepší kamarádka?“ 

Další skrytá bomba ve zdánlivě nevinné otázce. Když nad tím popřemýšlíte více do hloubky, co vlastně chcete, aby vám na to váš partner pověděl? Když se přizná, že se mu líbí, možná vás přepadne žárlivost, která se může podepsat i na vašem přátelství s tou dotyčnou. A jestli se mu nelíbí, budete se donekonečna dožadovat odpovědi, co vlastně má proti vašim přátelům? Co to způsobí? Tichou domácnost. A proto se muži nehrnou do odpovědi…

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 85 %

5. „Co je na mě jiného?“ 

Strávila jste dvě hodiny u kadeřnice a už se těšíte, jak hned ve dveřích ohromíte svého přítele, který bude unesen tím, jak vám to sluší? A ejhle. Dorazíte domů a žádná „óda na vzhled“ se nekoná? Logicky jste zklamaná, že celá snaha přišla vniveč, a proto se zeptáte, jestli váš protějšek změnu vašeho vzhledu zaregistroval. A je to tady! On bude nervózně tápat, jestli nemáte náhodou nové boty a vy ho nazvete pokrytcem, který je zahleděný jen sám do sebe. Upřímně, komu se tohle ještě nestalo, tak ho to čeká později.

Vyčíslení mužských antipatií k tomuto dotazu: 89 %

Ještěže bez rozdílů mezi mužským a ženským světem by ve vztazích byla nuda… 

A co vy? Napadá vás,  po čem by se žena neměla nikdy pídit? Napište nám o tom do diskuze...

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
06. 08. 2014 martinnatr dobrý (reakcí: 0)
23. 07. 2014 glady ... (reakcí: 0)
20. 07. 2014 Petr odpovedi jsou jednoduche (reakcí: 0)
18. 07. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
18. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
18. 07. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
17. 07. 2014 giudi ani jednu (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

30. 03. 2017 Horoskop Panna

Nezadaná má šanci potkat novou lásku. Vyraž na večírek nebo kamkoliv jinam do společnosti, pokud budeš sedět doma, se... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist