Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 3 největší chyby, které lidé dělají při virtuálním seznamování

3 největší chyby, které lidé dělají při virtuálním seznamování

3 největší chyby, které lidé dělají při virtuálním seznamování

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 26. 01. 2015

Rozhodli jste, že půjdete štěstí naproti a začnete hledat ideálního partnera na síti? Možnost to určitě je, ale není divné, že ve schránce nemáte žádné vzkazy? Možná děláte tři největší chyby v rámci virtuálního seznamování!

Co je vlastně seznamka? Reklama. A to na ten nejlepší produkt široko daleko. Na vás! Založit si profil a napsat něco o sobě problém není, ovšem stejně jako u propagace čehokoliv jiného, je třeba dát si pozor na určité věci, které brání seznámení. Takže co nikdy, ale opravdu nikdy nedělat?

1. Nemluvte o svých zklamáních a neúspěchu

Zásada číslo jedna je odpustit si negativní a poraženecké řeči o tom, že nejste vhodný typ na seznámení, protože co se týče konkurzu na adepta ideální polovičky, všechny pokusy zatím selhaly. A přitom vy vůbec nechápete, proč. Když si tohle někdo přečte, ihned vás zařadí to škatulky s nápisem zoufalec. Oprávněně. 

Logicky vzato, cožpak by si někdo koupil auto, které je nepojízdné, nebo svetr, který nepadne? Sotva! Na druhou stranu zase všeho s mírou. Nenápadně ventilovat, jak nestačíte odpovídat desítkám ctitelů, protože je o vás mela, to taky může vyvolat dojem, že vám tak trochu „prší do nosu“. Holt méně je někdy více!

Příklad: Zatím mi příliš štěstí nepřálo, ale těším se na chvíli, kdy se to změní‘

2. Braňte se citovým výlevům

Ano, ano. Může se to zdát jako banalita, která má ovšem drtivý dopad. Lidé se o vás chtějí dozvědět, co máte rádi, jak trávíte volný čas a třeba to, jaký poslední film se vám líbil. Všechno ostatní je zkrátka nežádoucí! Ušetřete návštěvníky seznamovacích stránek informacemi, které nikoho nezajímají. 

Zábavný kvíz: Víte, odkud pochází slavné celebrity?

Zábavný kvíz: Víte, odkud pochází slavné celebrity?

Celebrity jsou vlastně světoběžníci. Létají, pracují a žijí po celém světě, ale jen jedno místo n...

Tvrzení „už mnohokrát jsem se zklamal/a, lidé mě často využijí a pak odkopnou, ale já pořád věřím v lásku“, jsou výkřikem do tmy. Za prvé by se soukromé záležitosti neměly přetřásat takhle veřejně a za druhé, až nějaký lovec ztracených duší (sňatkový podvodník) narazí na váš profil, půjde po vás. 

Možná to myslíte dobře, když chcete světu ukázat, že jste citlivá a poctivá duše, jenže tohle není zrovna nejlepší cesta. Je třeba vážit slova! I tady platí přísloví o dvojím měření a jednom řezání!

Příklad: Můj koníček? Sám život. Hodně mi vzal i dal. A tak to má být…

3. Nebombardujte ty, co přestali odepisovat

Je fajn, že jste s někým v kontaktu, ale to neznamená, že spolu chodíte. Když dotyčný najednou přestane odepisovat, asi k tomu má svůj důvod. Ptát se ho na zatajované manželství ve 3 ráno, není úplně nejvhodnější. A dostal vůbec váš předchozí vzkaz? No asi ne, když nepíše! A tak zase čekáte… Nebo mu ještě napíšete? Jen to ne! Lepší příklad pro stíhačku by někdo těžko našel… Když prostě nechce, tak nechce, jeho chyba. 

Příklad:I když by bylo fajn znát důvod, proč již nereaguješ, věřím, že máš svoje důvody. Každopádně, i tak to bylo příjemné setkání. Měj se krásně a ať se ti daří. 

A co vy radíte všem těm, kteří se chtějí seznámit na síti? Máte nějaký tip na úspěch?

Foto zdroj: thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
27. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
26. 01. 2015 pepina . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

27. 03. 2017 Horoskop Štír

Dlouho jsi nemohla narazit na správného muže? Pak se dnes vydej na farmářské trhy v okolí. Čeká tam na tebe pan Božsk... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist