Femina.cz » Magazín » Rodina a děti » Nejlepší slavné mámy jsou Jolie a Beckham. Čeho si na nich ženy cení nejvíce?

Nejlepší slavné mámy jsou Jolie a Beckham. Čeho si na nich ženy cení nejvíce?

Nejlepší slavné mámy jsou Jolie a Beckham. Čeho si na nich ženy cení nejvíce?

Magazín: Rodina a děti | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 07. 11. 2013

Mají perfektně rozjetou kariéru, a některé z nich dokonce i vlastní byznys. Tráví nemálo času ve společnosti – vlastně je to jejich povinnost, však znáte rčení: „Sejde z očí, sejde z mysli,“ i přesto ale mají dětí jako smetí. Nejsou-li z jiného světa, nemohou být přece dokonalými rodiči. I přesto jsou ale celebrity pro spoustu maminek vzorem!

Ve víkendových přílohách magazínů se zpravidla dočítáme, jak je pro ně rodina vším, jak se do péče o děti zapojuje i tatínek – neméně slavný a pracovně vytížený filmový milovník, který nicméně plínky mění celkem s přehledem. Ani zmínka o nějaké výpomoci, babičce, či snad dokonce chůvě.

Upřímně řečeno – ani s notnou dávkou fantazie si nedovedu představit, jak Angelina Jolie přijde domů z natáčení, navlékne se do zástěry a vaří se Zaharou a Shiloh večeři pro svou duhovou rodinu, zatímco Brad Pitt s dvojčaty Vivienne a Knoxem na klíně, okřikuje Maddoxe, aby už konečně přestal hrát ty přiboudlé hry na počítači a raději se věnoval domácím úkolům jako jeho bratr Pax Thien, který ale ve skutečnosti upravuje svůj profil na Facebooku...

Jak je to ve skutečnosti se zřejmě nikdo nikdy nedozví. Nicméně přesto, či snad právě proto, jsou celebrity vzorem dobrého rodiče pro mnoho a mnoho smrtelníků. Podle jednoho britského průzkumu vzhlíží k celebritám-rodičům dokonce 86 procent matek.

Victoria a David na zápase svého syna

Na prvním místě se v žebříčku nejlepších slavných mamin umístila bývalá členka Spice Girls Victoria Beckham. Žena, která v současnosti sklízí vavříny na poli módního návrhářství, přiznává, že péče o děti (dodejme, že má tři syny a jednu teprve dvouletou dceru) a práce je neustálým žonglováním. „Vstávám brzy ráno a dětem pomáhám s úkoly. Mám ale lidi, díky nimž zvládám obvyklý denní režim. Je obtížné pracovat, pečovat o děti a mít manžela, který hodně cestuje,“ svěřila se vítězná máma mezi celebritami, která druhým dechem dodala, že má chůvu, protože sama na vše prostě nestačí, ačkoliv by pro své děti snesla modré z nebe. Uf, to se nám ulevilo, tak Victorie je přece jen z masa a kostí a vše prostě nestíhá!

Druhé místo obsadila podle výsledků průzkumu Angelina Jolie, třetí skončila britská televizní moderátorka Holly Willoughby, matka dvou dětí, čtvrté místo náleží zesnulé lady Dianě, matce princů Harryho a Williama, a pátá skončila další aristokratka, tentokrát samotná královna Alžběta II, která vychovala čtyři děti.

A čeho si na slavných matkách cení ženy nejvíce? Inspirací jim je především jejich schopnost skloubit péči o rodinu s prací a víra, že těžce pracující matky mohou být pro své ratolesti následováníhodným příkladem. Bohužel ani dnes si stále spousta žen zářnou kariéru nemůže dovolit a musí ji obětovat ve prospěch potomků... Snad proto jsou pro ně celebrity nedostižným vzorem.

A co si myslíte vy? Mohou být celebrity skutečně vzornými rodiči se zástupy chův, hospodyněk, kuchařek, uklízeček a manažerek?

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
08. 11. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
07. 11. 2013 viki11 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

24. 03. 2017 Horoskop Štír

Doma nebo na pracovišti vznikají neshody, budeš se muset obrnit klidem. Drž si pozitivní náladu a snaž se pochopit, ž... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist