Z šedé myšky neodolatelnou femme fatale v pěti krocích

Která žena by nechtěla být tou osudovou, kvůli níž se muži předhání a tajně o ní sní. Zkrátka je nám jasné, že ani ty nechceš mít přízvisko „holka od vedle“, ale toužíš být femme fatale. Ve skrytu duše závidíš své kámošce, které stačí pohodit bujnou hřívou, vzít si sexy šaty a muži po ní šílí. Chceš, aby šíleli po tobě? Máme návod a není to tak složité.

femme-fatale1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Femme fatale musí mít tajemství

Snad každá femme fatale je opředena tajemstvím. Zkrátka má něco, o čem nikdo neví, a co hned při první skleničce nevykecá. I když jsi upřímná a možná trochu užvaněná, někdy se vyplatí mluvit méně. Zkrátka nechej muže, ať se trochu trápí tím, jaká ve skutečnosti jsi. Pokud hned na prvním rande vyklopíš, že jsi v dětství měla zuřivé záchvaty vzteku, v šestnácti přišla o panenství a k tomu vybrebentíš všechny své sny a plány, z tajemství nezůstane nic. Nemusíš nutně mlčet, ale zkus třeba zabrousit do obecných témat, bav se o filmech, knihách, světovém dění. O svých tužbách, starostech nebo obavách chvíli pomlč. Jen ať přemýšlí, kdo jsi vlastně zač.

Femme fatale musí být dáma každým coulem

Neříkáme, že bys do lesa měla nosit lodičky, ale jen se zamysli nad tím, jestli tak trochu nekašleš na módu. Jsi žena a tak se taky tak oblékej a alespoň jednou za čas nechej doma otrhané džíny a obleč se do krásných šatů, přidej vkusný šperk a vklouzni do lodiček. Uvidíš, jak se najednou i ty sama budeš cítit okouzlující. Přísloví, že šaty dělají člověka, je prostě věčné a pravdivé.

Femme fatale má sebevědomí a sílu

Femme fatale je silná žena. Nejde jen o krásu, ale i to, že si dokáže poradit v každé situaci. Je dobré být sebevědomá, ale musíš pracovat na tom, aby sis toto přízvisko zasloužila. Nepleť si jej s namyšleností, ale ukaž, že máš v sobě sílu a že spoustu věcí dokážeš sama. Ufňukaná ženská, kterou rozhází každá prkotina, těžko bude femme fatale.

Femme fatale musí být nevypočitatelná

Muže láká femme fatale nejen kvůli kráse, inteligenci, ale také kvůli pocitu nebezpečí. Chtějí zkrátka snít, anebo rovnou prožít románek s kapkou toho vzrušení. Neboj se tedy měnit plány a dělat nevypočitatelná rozhodnutí. Pozvala jsi ho k sobě domů, on koupil víno, ty sis oblékla sexy šaty a je tedy jasné, že spolu skončíte v posteli? Nemusíte. Rozhodni se klidně na poslední chvíli, že s těmito věcmi chceš ještě chvíli počkat. Anebo při výběru z jídelního lístku v luxusní restauraci navrhni, že se chceš raději projít kolem řeky a někde ve stánku si koupit párek v rohlíku. Zkrátka překvapuj ho novými nápady.

Femme fatale se inspiruje jinými ženami

Pokud chceš být neodolatelná a krásná žena, a nevíš, jak na to, neboj se inspirovat jinými. Klidně okoukni styl tvojí kámošky anebo rovnou těch nejpovolanějších. Kdo jiný by tě měl naučit eleganci než křehká herečka Audrey Hepburn. Tato diva je přímo symbolem ženství a její krása nedala spát mnoha mužům.

Jestli chceš být stejně okouzlující jako ona, nezapomeň mít vždy upravené vlasy, decentní make-up a elegantní šaty. Nebo okopíruj od božské Marylin Monroe rudé rty, krátké sexy šaty a vyzývavý pohled.  A co takhle být hříšně krásná jako Sharon Stone, která se nebála nahoty a prohlašovala, že se prostě má ráda a je sebevědomá a to jí stačí k tomu, aby byla sexy?

A jak to máš ty? Toužíš po obdivu mužských pohledů nebo raději stojíš pevně nohama na zemi a říkáš si, že být femme fatale přináší jenom potíže? Napiš nám do diskuze svůj názor.

3.2.2022 7:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist