5 důvodů, proč je stárnutí proklatě sexy. Co mají muži nejraději?

Co nevidět oslavíš narozeniny, ale na to, že budeš zase o rok starší, nechceš ani pomyslet? Panikaříš zbytečně! Čím víc se totiž zvyšuje tvůj věk, tím jsi pro muže přitažlivější. Nevěříš? Přesvědč se sama…

starnuti-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Stáří. Kdy vlastně začíná? Ukázalo se, že na tuto otázku mají různé národnosti úplně jinou odpověď. Studie, jejíž závěry zveřejnil server The Daily Telegraph, potvrdila, že Britům podle jejich názoru v 35 letech, Portugalcům ve 29 letech, Kypřanům v 45 letech a Belgičanům až po šedesátce. Konec mládí je tedy pro každého individuální záležitost. Jedno je ale jisté – nemá smysl se kvůli tomu nervovat! Právě naopak…

Věk je jenom číslo

Protože máš dvacítku dávno za sebou, automaticky předpokládáš, že po tobě žádný muž „ani neštěkne“? Omyl. Doba se změnila a stárnutí je v jednadvacátém století proklatě sexy. Proč jsou dnes v kurzu zralejší ženy? Tady máš důvody černé na bílém!

1. Umí to v posteli pořádně roztočit

Dobrý sex je ve vztahu nepostradatelný. Výsledky unikátní studie kalifornských sexuologů prokázaly, že taková „třicítka“ rovná se nejlepší milenka! Za prvé už dávno odhodila stud a bez obalu milenci řekne, co se jí líbí. Za druhé je mnohem vášnivější a za třetí bývá po aktu daleko spokojenější. A na to muži slyší, co si budeme vykládat!

2. Nedělají zbytečná dramata

Starší žena má cenné životní zkušenosti, a proto ji jen tak něco nezaskočí. Zkrátka se nerozčiluje zbytečně a nevytváří dusno. Místo hádek si jde raději zacvičit a v záloze počká, než se bouřka přežene. Tak nějak by se dal interpretovat závěr britské studie, která zpovídala několik desítek mladíků. Odborníci se totiž respondentů vyptávali, čeho si na vztahu s „pětatřicítkou“ cení nejvíce. Nedivíme se, že na tomhle se shodla většina zúčastněných!

3. Jsou finančně nezávislé

Další pozitivum, které vyšlo najevo díky výše zmíněnému průzkumu, je u mužů hodně žádané. Jedná se o to, že dámy po třicítce lépe hospodaří s penězi. Neutrácejí jako šílené, mají tajné rezervy, a když dojde na věc, klidně zatáhnou dovolenou či opravu auta z vlastních úspor. Co může být pro chlapa lepšího, než když je jeho polovička samostatná jednotka, která se o sebe za všech okolností postará?

4. Smysluplně konverzují

Jamile odezní počáteční zamilovanost a odhodí se růžové brýle, prochází soužití zatěžkávací zkouškou. Pánové už si všímají i jiných věcí, než je skvělý sex a upravený vzhled. Schopnost mluvit ve společnosti bez ostudy, prosazovaní názorů, nějaké ty vědomosti… Na tohle se klade velký důraz. V této disciplíně jsou zralé bohyně zkrátka neporazitelné. A hlavně, nikdy by nikoho nezdravily stylem „čauky mňauky“!

Přečti si také:

5. Vaří samé dobroty

Jasně, že v osmnácti si člověk s klidem dá něco ve stánku na ulici a složení jídla vůbec neřeší. Jenže s věkem se dostaví i zodpovědnost. Vaření doma ze zdravých potravin už není ztráta času, ale nutnost. A protože cvičení dělá mistra, kulinářské umění se stále zlepšuje. Vždyť všichni víme, že láska prochází hlavně žaludkem!

Co ty na to, máš ze stárnutí depku, nebo si ho užíváš? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem. Když už jsme u toho, hádala bys, že slavné ženy z videa už mají čtyřicítku za sebou? My ani náhodou! Tak jaképak nervy… Život teprve začíná! 

3.3.2023 7:00| autor: Lucie Feiková | zdroj: studie vědců viz odkazy v článku

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist