4 kosmetické procedury, které ženy nikdy nepřiznají. O tomhle muži nesmí vědět!

V moderním světě asi není ženy, která by si netrhala obočí nebo neholila nohy. Co naplat, i matka příroda se občas musí oblafnout! Jenže pozor, za některé zlepšováky se dámy vyloženě stydí. Tohle jsou čtyři kosmetické procedury, které před muži tajíme!

zeny-tajemstvi-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Nebudeme si nic nalhávat, ani přirozená krása se neobejde bez několika menších úprav. Výzkum zveřejněný v britském deníku Daily Mail to jen potvrzuje! Dotazník, kterého se zúčastnilo dva tisíce žen z celého světa, s definitivní platností odtajnil, jak si něžné pohlaví dopomáhá k přitažlivosti – za zavřenými dveřmi. Máš to stejně?

1. Zeštíhlující spodní prádlo. Přísně tajné

Podvádět se nemá, ale v lásce a válce je dovoleno všechno. Když nefunguje dieta, během minuty si zpevnit zadeček a zeštíhlit stehna bývá vítané řešení problému. Vždycky totiž může přijít situace, kdy se každý ubraný centimetr může zatraceně hodit!

Převážná většina zúčastněných přiznala, že by nikdy nesnesla, aby je při oblékání této vychytávky spatřil jejich protějšek. Prý by se studem musely propadnout do země!

2. Odstranění knírku. Soukromí nadevše

Co určitě není sexy? Rašící tmavá nadílka pod nosem. Nerovnováha pohlavních hormonů umí jednomu pěkně zatopit, co si budeme povídat. Druhá nejčastější odpověď se týkala této nechvalně známé „ozdoby“. Samozřejmě existují odborné metody, jak se nenáviděného knírku zbavit, od laseru až po speciální elektrolýzu. Každá sranda ale něco stojí a málokdo si může dovolit utratit tisíce. Logicky je o dost levnější vzít na milost starou dobrou žiletku, popřípadě vosk. Nechat se u této činnosti nachytat? Navíc s vypůjčenou pánskou pěnou na holení? Souhlasíme, to už fakt nevysvětlíš…

3. Bělení zubů. Já nic, já muzikant

Litry kafe, čaje, červeného vína a energetických drinků? To se na úsměvu pěkně podepíše. Třetí tajná zkrášlovačka se týká chrupu. Proč takové ciráty? Za prvé se holky stydí, že při „rohlíku“ nehází bělostná prasátka jako celebrity na titulních stranách časopisů a za druhé nechtějí být terčem posměchu, že se v nouzi uchýlí i k babským radám, které stejně nefungují. Jasně, on takový alobal nacpaný jedlou sodou přilepený na zubech asi není ta nejlepší milostná předehra. Jenže takových podobných „zaručených“ rad lítá na internetu spousty a fotografie „před“ a „po“ lákají k vyzkoušení. Ovšem ta potupa, že se člověk nechal nachytat! Fakt je lepší „vyžrat“ si to o samotě!

4. Holení chlupů na prstech. Hlavně nenápadně

Pár chloupků a co to udělá. Hlavně když jsou na divných místech, kde nemají co dělat! Jejich hlavní funkcí je termoregulace. Jenže kdo by takové detaily evoluce řešil a chtěl podat miláčkovi v kině chlupatou ruku? Nebo do nových bot vklouznout zarostlou nohou? Depilace lýtek a podpaží – budiž, na to si snad muži postupem času už zvykli, ale tohle? To v přítomnosti chlapa ani omylem…

„Studie jasně dokazuje, že ženy dokážou být ohledně svých zkrášlovacích procedur velmi tajnůstkářské,“ vysvětlují autoři studie pro zmíněný deník s tím, že pro svůj klid si tahle tajemství úzkostlivě střeží celý život. Ajaj, tak teď už je to venku! Dámy, promiňte…

Jaké kosmetické procedury bys ty nikdy neprováděla před svým přítelem? Jsou to tyhle, nebo máš v rukávu další tajná esa? Napiš nám o tom do diskuze, těšíme se na tvůj názor, zkušenosti a případné trapasy, pokud tě u toho někdo někdy nachytal!

Foto: shutterstock.com, 

8.8.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist