Ve kterých zemích žijí nejlepší milenci?

Kdo umí, ten umí? Ano, i takhle by se daly nazvat milostné dovednosti snědých Španělů, či Francouzů. Naopak Rusové, Řekové a Němci mají pověst útlocitných, chlupatých a sobeckých břídilů! A jak jsou na tom Italové a Američané?

nejlepsi-milenci-2-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Že na dovolenou se jezdí kvůli odpočinku, opalování, ochutnávání tradičních specialit a návštěvám historických pamětihodností? Už dávno ne. Podle jisté britské studie více než čtvrtina jedinců, kteří vycestují do zahraničí, okusí náhodný pohlavní styk s někým místním. Možná právě pro narůstající počet těchto „sexuálních dobrodruhů“ si vědci položili vcelku trefnou otázku. Kde žijí ti, kteří turistům poskytnou žhavé erotické zážitky, o kterých se jim doma ani nesnilo?

Odhalená tajemství poznávacích cest

Americká výzkumná agentura s názvem One Poll se toho vážně nebojí. Experti z této společnosti do svého originálního výzkumu zahrnuli 23 tisíc žen z celého světa, přičemž je požádali, aby se každá z nich svěřila se svou nejlepší a nejhorší milostnou zkušeností. Adeptky také neměly tajit místo a hlavně národnost člověka, s nímž fyzický projev lásky prožily.

Po důkladné analýze nashromážděných pochval, stížností a výtek na (ne)schopnosti prázdninových milenců bylo jasné, že některé národnosti se v posteli i mimo ni „umí otáčet“, zatímco jiné mají v tomhle směru značné mezery. Jak tahle sonda do „kulturního dědictví“ různých států dopadla?

Ti od větrných mlýnů. Radši nebrat!

Ze získaných poznatků následně vyplynulo, že muži z Holandska jsou trochu hrubí, na což si rozhodně nepotrpí většina příslušnic něžného pohlaví. O dobré pověsti se nedá hovořit ani v souvislosti s Američany, kteří dle zpovědí zúčastněných dam dávají najevo svou sílu a dominantnost, kvůli čemuž není prostor pro sebemenší kousek romantiky. Co se týká Řecka, ani tam to zřejmě není žádná sláva, neboť tamní svalovci prý bývají extrémně sentimentální a přehnaně útlocitní.

V ostudné hitparádě špatných partnerů nechybí ani Skoti. Těm oslovené respondentky nemohou zapomenout přílišnou hlasitost, jež působí strojeně a teatrálně. Dobrou reklamu své zemi nedělají ani upocení Turci, extrémně chlupatí Rusové nebo sobečtí Britové.

Pokud jde o naše německé sousedy, ti se zase nestarají o osobní hygienu. A to slibuje hodně nepříjemné chvilky! A kde je to údajně úplně „jiné kafe“?

Horkokrevný Španěl nebo Brazilec? Ten umí

Na základě osobních výpovědí žen výše zmíněný průzkum prokázal, že za milostné dovednosti Španělů, Brazilců a Francouzů by se nemusel stydět ani známý svůdník Giacomo Casanova. Mimochodem, i Itálie, odkud tento proutník pochází, se umístila na předních příčkách hvězdného hříšného žebříčku, neboť na území pizzy a těstovin se to ohleduplnými a šikovnými mládenci jenom hemží. Stejně jako v Austrálii, Jižní Africe, Dánsku, Irsku a Tunisku. Alespoň to praví závěry tak trochu jiného cestovatelského výzkumu!

A co ty, máš nějakou zkušenost s náhodným sexem na dovolené? Napiš nám o ní, budeme se těšit na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

28.5.2020 2:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist