Svatební speciál: Nápady na obřad i svatbu jinde

Právě teď přichází období svateb, a proto jsme se rozhodli vás inspirovat. Pokud vás drahý požádal o ruku a vaším přáním je originální svatba, dnešní článek pro vás představuje trefu do černého. Klasické svatbě odzvonilo, teď frčí nevšednost a nápad.

Na prsteníčku vám trůní zásnubní prstýnek a vás obklopila naprostá vlna euforie a štěstí? Nezbývá nám, než vám pogratulovat a také vás inspirovat našimi nápady. V rozhodování poslouchejte vnitřní hlásek a samozřejmě trošku i ten partnerův :-).

Pro milovníky historie 

Poslední dobou se drží na vlně zájmu všech novomanželů, ano, řeč je právě o svatbách na zámku. Nevšední atmosféra, kouzlo časů dávno minulých a především ta představa, že se právě v této zámecké kapli nebo renesančním sále pořádaly obřady napříč stoletími a významné šlechtické rody si tady úplně stejně jako vy, řekly své „ano“. Navíc skvělou výhodou je také bezkonkurenční místo ke svatebním snímkům. Vaše fotoalbum bude vaší pýchou a radostí zároveň. Navíc můžete každé výročí oslavit tam, kde jste se brali, tedy na zámku.

My doporučujeme objekty jako Červená Lhota, Buchlovice, Kroměříž, Zbiroh, Jemniště nebo Loučeň.

Tip: Onu pověstnou atmosféru umocní také kostýmy zámeckého personálu. Dokonce sama jsem se účastnila svatby, která byla pojata zcela kompletně na zámecký styl, a to i s outfitem novomanželů a všech svatebčanů. Byl to nezapomenutelný zážitek.

článek

Když vaše manželství odstartujete na lodi

Říkáte si, že tato varianta je pro vás ta pravá? Nic není nemožné! Upořádejte vaši svatbu právě na lodi, která se může stát dějištěm vašeho velkého dne od začátku do konce. Také samotný obřad nebude problémem, jen je nutné to zařídit na místní matrice, aby vše proběhlo bez komplikací. Následná veselka pak může hladce pokračovat po vaší vysněné trase.

Tip: Ten pohled na západ slunce a zářící hladinu bere dech!

„Já jsem si zamilovala právě Hřensko, které je pohádkově nádherné. Mým snem je svatba na lodi právě v této lokalitě.“ Martina, 26 let

Hrstka překvapujících nápadů

  • pokud patříte mezi nadšence do techniky a vědy, nad vaší svatbou může bdít dokonce jaderná elektrárna Temelín. Vše samozřejmě probíhá v parčíku v blízkosti tohoto velikánu. Navíc potěšíte mužské osazenstvo možnou exkurzí do vnitra elektrárny
  • trávíte nejraději volný čas ve vzduchu? Svatba v horkovzdušném balónu je také reálná
  • svatba jako u babičky a dědy? Vsaďte právě na statek, hosty překvapí projížďka na koni
  • pro romantiky tělem i duší doporučujeme prožít svatbu na pláží, jen vy dva a exotika.

Tak co říkáte? Nápadů víc než dost, že? A jaká byla nebo bude ta vaše svatba? Také na neobvyklém místě? Povídejte…

Foto zdroj: profimedia.cz

4.6.2014 8:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist