Kamarádka vs. přítel. Nenechte se o ni připravit

Jste neustále na ostří nože se svým přítelem? Nemůžete se stýkat se svou kamarádkou, protože on vám to neustále vyčítá? Snažíte se mu vyjít vstříc, ale nechcete o svou kamarádku přijít a tak nevíte jak dál? Máme pro vás pár tipů, které vám pomůžou v téhle nepříjemné situaci.

I dlouholeté kamarádství může jednou skončit, nebo být alespoň odsunuto do pozadí. A to jen díky vašemu příteli. Pokud vás doma trápí přesně takové problémy, nenechte si to líbit.

Neustále doma posloucháte, jak se věnujete své kamarádce a na přítele nemáte čas? Přitom víte, že to není až tak zdaleka pravda. Ano, trávíte s kamarádkou dost času, ale vždyť to je přece normální! Věnujete se i svému příteli, tak proč by na tom mělo něco vadit?

Co s tím?

Zkuste mu vysvětlit, že s kamarádkou trávíte mnoho času, protože řešíte ženské problémy. Toho se chlap docela jistě zalekne. Zdůrazněte, že právě s ní rozebíráte ty nedůležité babské řeči, kdežto s ním se bavíte o hodnotných a důležitých záležitostech. Hned se bude cítit potřebný, a pokud nebudete se svojí kamarádkou 24 hodin denně, problémy ustanou.

Žárlí přítel na vaši kamarádku? Pak vás pravděpodobně chce mít jen pro sebe a vadí mu, že máte kolem sebe i jiné lidi, se kterými ráda trávíte čas. Věčný problém žárlivých partnerů. Vysvětlete mu to včas, a nenechte se zatlačit do koutu.

článek

Zdůrazněte mu, že i on má přece svoje kamarády. Vysvětlete mu, že přesně takové pocity, jaké zažívá on se svýmy kamarády, prožíváte vy se svou kamarádkou. To příjemné uvolnění a odreagování. Také se kamarádům určitě svěřuje s věcmi, které by vám neřekl. Mluví o autech, ženských, o mužských záležitostech. Tak jako my mluvíme o těch ženských. Prostě a jednoduše, kamarády potřebujeme, ať přítel chce nebo nechce!

Seznamte je

Má kamarádka přítele? Pak zkuste domluvit společnou zábavu. Můžete zajít na bowling, squash, na večeři ve čtyřech. Pokud je kamarádka sama, můžete domluvit s přítelem, ať vezme svého kamaráda. Tak oba seznámíte a třeba si zrovna padnou do oka. Přítel tak pozná, s kým vlastně trávíte volný čas a nebude k vaši kamarádce cítit takovou žárlivost jako předtím.

Když to nefunguje

I když občas je opak pravdou a váš partner a kamarádka si spolu nesednou. V takovém případě je striktně držte od sebe, ale nevzdávejte se ani jednoho z nich. Partnera milujete a chcete s ním trávit svůj čas, možná mít i rodinu a děti, ale kamarádku kvůli tomu neodstrkujte.

A co vy? Vzdala jste se někdy své kamarádky kvůli chlapovi? A jak to dopadlo? Jste stále splu, nechybí vám blízká duše? 

Foto zdroj: profimedia.cz

16.10.2013 8:00| autor: Daniela

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist