Nové tělo jako dárek? Proč ne!

Nechte své blízké hýčkat stejnými profesionály, kteří se starají třeba o Simonu Krainovou, Lucii Bílou, Alici Bendovou nebo třeba Martu Jandovou a potěšte je dárkem pro jejich krásu a zdraví nebo třeba nové sebevědomí.

Teď je ten správný čas, protože nyní získáte na Klinikách YES VISAGE v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě na všechny služby estetické medicíny a plastické chirurgie dalš í poukaz v hodnotě až na 10 000 Kč. Ten pak můžete využít pro sebe a nebo opět jako dárek pro někoho z blízkých. Získáte tak ještě více radosti, krásy a zdraví za méně peněz.

Více informací na www.yesvisage.cz/vanoce 

Krása v rukou profesionálů.  

Změna, která je vidět, ale která působí přirozeně, tak se pozná krása z rukou profesionálů. Proto je Klinika YES VISAGE populární klinikou mezi celou řadou známých osobností. Za všechny jmenujme alespoň Simonu Krainovou, Lucii Bílou, Alici Bendovou, Martu Jandovou, Kateřinu Brožovou, Terezu Kerndlovou, Ewu Farnou, Veroniku Freimanovou a mnoho dalších. MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. – primář plastické chirurgie, MUDr. Monika Kavková – primářka estetické dermatologie, MUDr. Pavel Boček za preventivní medicínu či plastický chirurg MUDr. Martin Paciorek, to jsou právě jedni profesionálů Kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE, na které se můžete Praze, Brně, Ostravě nebo třeba i Bratislavě obrátit.

Více informací na www.yesvisage.cz 

Nevíte, co blízkým k Vánocům? Věnujte jim dárkový poukaz na ošetření. Určitě je potěšíte.

19.12.2013 12:30| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist