Největší ženské prohřešky během sexu, které muži nenávidí!

Že v sexu je povolené skoro všechno? To se možná říká, ale pravda je úplně někde jinde! Které čtyři věci muži v posteli nechtějí zažít? Co rozhodně nepotřebují slyšet? Dámy, tohle si nechte pro sebe!

Co se sexu týká, každá chytrá horákyně asi ví, co na muže platí. Ať už jde o sexy spodní prádlo, ranní rychlovku ve sprše či dobře míněnou hlášku, že kalhotky zůstaly doma… Ano, to jsou dobře mířené střely, díky kterým začne pánská fantazie fungovat na plné obrátky.

Jenže existuje i pár zcela opačných záležitostí, které mají na sexuální chuť mužů téměř zdrcující účinky. A proto je dobré je znát! Jaké to jsou a co v posteli nikdy, ale opravdu nikdy nedělat?

1. „Už jsem zažila lepší sex“ 

Ano, upřímnost je dozajista chvályhodná vlastnost, ale jsou situace, ve kterých nadělá více škody než užitku! Ať vás ani nenapadne vyslovit nahlas před svojí láskou, že váš ex měl větší výdrž nebo mnohem lepší výbavu! Neexistuje snad studenější sprcha pro chlapské ego…

Když se nad tím zamyslíte, ani vám by se to jistě moc nezamlouvalo. Tudíž mějte na paměti, že předešlé vztahy jsou naprosté tabu! Ani pochvala typu: „Jsi ten nejlepší ze všech, co jsem měla,“ není úplně to pravé.

Sice to myslíte dobře, ale muži jsou pěkně ješitní, proto nechtějí nic slyšet o tom, jak vypadal váš milostný život ještě před tím, než do něj vstoupili oni… Zkrátka a dobře, mlčeti zlato!

2. „Ukaž, co umíš“ 

Tenhle bod je zvláště důležitý a týká se toho, jak je žena během sexu aktivní! Jestli něco v posteli silnější pohlaví nemůže vystát, tak je to sexuální protějšek, který bez hnutí leží a čeká, co se bude dít.

Není se čemu divit, že takové chování přináší rozporuplné pocity na obou stranách. A víte, jak se tomu říká v mužském světě? Spící panna! Vždyť muži sami říkají, že rozdíl mezi špatnou a dobrou milenkou spočívá v nadšení a zaujetí pro věc. Prostě lepší orální sex s chutí, než skvělá technika s nudným výrazem ve tváři!

článek

3. „Jsem moc tlustá“ 

Sebekritika je dobrá věc, ale ne v posteli! Nic partnera neodradí tolik, jako vaše nářky na široké boky, mačkání tukových polštářků a stěžování si na celulitidu! Pokud máte nějaké nedostatky, je dobré na ně příliš neupozorňovat! Pak totiž hrozí, že ten, kdo je s vámi pod peřinou, si jich všimne, což by se jistě nestalo, kdyby se o tom nemluvilo nahlas…

Víte, jak chlap prožívá sex? Vůbec ho nezajímají vaše tři kila navíc, ani příliš placaté palce u nohou. Chce uspokojit vás i sebe. Můžeme vás ujistit, že muži nedostatky opravdu nezkoumají. Oni je totiž vůbec nevidí! Tak proč jim je servírovat na zlatém podnose?

4. „Na gauči je skvrna od vína“ 

Pokud si během předehry všimnete, že se vám v hnízdečku lásky loupe strop, nebo že gauč je potřísněný něčím, co zřejmě vůbec nepůjde dolů, věřte, že existují vhodnější chvilky na zdrcené výkřiky!

Při milostných hrátkách razte heslo: Tady a teď! To znamená, že když už se milujete, tak do toho dejte všechno – a nenechte se rozptýlit malichernostmi! Je to jedno z důležitých kritérií vedoucích ke spokojenému milostnému životu. Na obou stranách.

Foto zdroj: profimedia.cz

2.9.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist