Na co u chlapů pozor, aneb kdy se má rozsvítit červená kontrolka

V zamilovanosti se zdá každý mužský dokonalý. Přesto se snažte zapojit i rozum. V níže uvedených situacích by se vám měla v hlavě rozsvítit červená kontrolka.

1. Nejste pro něj ta dokonalá
Jestliže je do vás blázen, pak na vás miluje každou drobnost. Líbí se mu, jak se smějete, má rád váš hlas, loupající se lak na nehtách považuje za drobný detail. Pokud vám ale skládá víc kritiky než komplimentů a snaží se vás předělat ke svým představám, pozor na něho! Očividně se snaží nabourat vaše sebevědomí a nemá vás rád takovou, jaká jste.

Čtěte: Osm vlastností ideální ženy

2. Hned chce sex
Sex na prvním rande dneska není nic neobvyklého a najdeme šťastné páry, které svůj vztah zahájily právě tímto způsobem. Přesto je však na místě ostražitost, jestliže vás muž táhne do postele, aniž si stačil zapamatovat vaše jméno. Jak vážně to s vámi dotyčný myslí, poznáte z komunikace. Zajímá se o vás, pokládá vám zvídavé otázky, poslouchá, co říkáte? Pak je to v pořádku.

3. Schovává telefon
Nedá vám šanci, abyste se přiblížila k jeho mobilu. Při příchozím hovoru odchází do vedlejší místnosti a vymlouvá se, že volají z práce. Často mu chodí esemesky i v noci. To všechno je trochu podivné a mělo by to ve vás vzbudit přinejmenším nedůvěru.

4. Všechno říká mamince
Život s mamánkem nebývá jednoduchý. Berte do zaječích, pokud váš milý denně telefonuje mamince a vypráví jí svůj den ve všech detailech. Stará paní bude pravděpodobně vědět o všech vašich nedorozuměních a hádkách a bude mu udělovat moudré rady pro šťastný vztah. To snad ale samostatný dospělý muž nepotřebuje, ne?

5. Nebere vás mezi přátele
Za přáteli vyráží zásadně sám a vy sedíte doma nebo sháníte na drátě kamarádku. To je divné. Proč vás nechce seznámit se svými blízkými? Bohužel to vypadá, že vás nechce začlenit do svého života. Ruce pryč.

6. Je líný v sexu
Každý chlap je někdy unavený, ale pokud se stane pravidlem, že při každém milování leží na zádech a veškeré namáhavé úkony provádíte vy, něco není v pořádku. Je v něm nějaká energie, je v něm kapka vášně? Přitahujete ho vůbec, nebo si to jen tak „nechá udělat“? A navíc, je-li líný v sexu, bude líný i v životě. Veškeré rozhodování a akci bude čekat od vás.

Čtěte: 5 překvapivých zabijáků sexuální vášně

7. Není s vámi, když ho potřebujete
Pomocná ruka a psychická podpora tvoří jeden ze základních pilířů vztahu. V nelehkých situacích, jako je nemoc nebo úmrtí rodičů, bude stát milující partner při vás, i když kvůli tomu bude muset zrušit podstatnou část osobního programu. Pokud vás nechá s vaším smutkem o samotě, můžete očekávat, že vás tak nechá vždycky. A chcete takového?

11.7.2011 12:00| autor: Libuše Burger
Více o tématu: sex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist