Láska navždy, ošklivé celebrity i práce z domova aneb Nový týden s Feminou!

Vždycky jsem záviděla těm, kteří pracovali z domova. Jejich svobodu, volnost, samostatnost. Žádní protivní kolegové, udrbané kolegyně, žádní náladoví šéfové… prostě jen nekonečná pohoda a klid. Tedy přesně do té doby, než jsem si práci z domova vyzkoušela a nutno podotknout, že to opravdu není pro každého.

 

Když pracuješ z domova

Ne každý má totiž v sobě tolik disciplíny, aby se k práci doma dokopal. Takže nejprve si uvaříš kafe, pak si řekneš, že tu přeci nenecháš ten hrnek jen tak stát, tak ho opláchneš a  s ním i dalších pár kousků nádobí. Když už stojíš, tak bys mohla pustit pračku a zamést v kuchyni. A najednou se otočíš a dopoledne je pryč. Tak honem honem k práci, jenže to už se vrací ze školy děti, které ti chtějí povyprávět nejnovější zážitky a taky mají hlad, protože oběd v jídelně stál za starou bačkoru. Než se naděješ je doma i partner, který se zrovna dneska pohádal v práci s kolegou a potřebuje ti to všechno vyprávět a večer přijde na kafe tchýně. V osm už se ti k práci sedat nechce a říkáš si, zítra to bude jinak… Jasně že nebude. Tedy pokud nemáš disciplínu. Tu já jsem třeba měla, ale chyběl mi kontakt s lidmi, takže jsem přesedlala se svou prací do společné kanceláře s kamarádkou a bylo. Pokud ty máš právě tu možnost začít pracovat z domova, pak to určitě zkus. Lucka Feiková pro tebe připravila super návod, jak to zvládnout levou zadní. 

Ošklivá káčátka

Taky se občas nestačíš divit, jak jste vypadali na fotkách ze základky a jak se z ošklivých káčátek vyklubaly nádherné holky a kluci, co by stáli za hřích? Stejně to mají i celebrity a my jsme se jim podívali na zoubek. Alžběta Bublanová pro tebe sestavila žebříček slavných hereček, které se v dobách povinné školní docházky rozhodně za krásky považovat nedaly a přesto jim dneska leží u nohou zástupy mužů.

Láska navždy? Proč ne!

Taky toužíš po tom, aby tě tvůj partner nikdy neopustil? Která z nás by si to nepřála, to je jasné. Jenže pak začneme žárlit, provokovat, být protivné a chlap raději, než se s námi hádat, bere čáru. Ale Lucka Feiková ti poradí, co dělat, aby se ti to už nikdy nestalo. Naučí tě, jakých pěti chyb se vyvarovat. Tak si nenech její článek ujít. Určitě se ti bude hodit. 

Soutěžíme, hurá!

Jasně že ani tento týden nezapomínáme na všechny ty, které rády pokoušejí své štěstíčko v nějaké té soutěži. Tento týden si spolu s námi budeš moci zasoutěžit o epilátor Braun. Tak si ho nenech utéct. 

A měj krásný nový týden s Feminou!

9.11.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist