Hubneme s ABC Dietou 1.díl

Začínáme hubnout s abc Dietou – zvážili jsme se, zhrozili jsme se, a hurá na věc…

 

 

Jediný způsob, jak zjistit, jestli něco funguje, je vyzkoušet to. My chceme zkusit, jak funguje dietní program abc Dieta. Jsme na to dva – abych v tom nebyla sama, a abychom zjistili, jak dietu snáší chlapi, bude hubnout taky Kuba Lízal ze spřátelené redakce Prochlapa.cz. A budete u toho samozřejmě i vy, to proto, abyste vyhráli měsíc hubnutí zdarma! Všechno o soutěži si přečtěte v článku Vyhrajte měsíční hubnoucí program.

Více o abc Dietě najdete v článku Hubnutí bez starostí.

Hubnout jsme začali minulý týden a od dnešního dne vám budeme přinášet naše dojmy, dělit se s vámi o drobné úspěchy, strasti, hříchy i zážitky chuťových buněk. Abyste věděli, do čeho půjdete, pokud se pro abc Dietu rozhodnete. Vybrali jsme si právě abc Dietu, protože je za rozumnou cenu a dostupná nejen v Praze, ale i v ostatních větších městech.

A teď už k prvnímu dietnímu dni:

Při ranním vážení jsme zjistili, že jsme s Kubou oba pokořili svá historická váhová maxima, což není nic, čím bychom se chtěli chlubit… Nicméně test je test, tedy zde jsou naše startovací pozice:

Katka: 69,4
Jakub: 78,6

Považuji za důležité zdůraznit, že ani jeden z nás netrpí utkvělou představou o své obezitě, ovšem stejně dobře oba víme, že bychom se mohli cítit i vypadat lépe, kdybychom se zbavili těch cca 5 kil, které jsme ještě před dvěma lety s sebou všude netahali. A efektivita hubnutí 5 až 7 kilo za měsíc je přesně to, co slibuje abc Dieta. Tudíž jsme se pasovali na ideální testovací materiál.

Jídelníček:

Snídaně: Křenová pomazánka, tmavé pečivo

Přesnídávka: Gratinované plátky jablíček

Oběd: Kuřecí plátky v dijonské omáčce, rýže

Svačina: Tvarohový dezert s lesním ovocem

Večeře: Grilovaná zelenina na portském víně

Co nás první den hodně překvapilo, byla velikost porcí. Muži mají v dietním programu jídla o něco víc, a k obědu obvykle ještě polévku, což jsem Kubovi trochu záviděla, ale uklidňovalo mě, že mám jíst každé 2-3 hodiny. Svačinky byly výborné, oběd taky, jen rýže byla tvrdší. Měli bychom to napsat do abc Diety, snad si na to dají příště pozor. A k večeři jsem ráda snědla i pár kousků celeru, který nesnáším, ale byl výborně ochucený, takže jsem se dověděla, že to byl „on“, až druhý den od Kuby. Přes den jsem hlad neměla, ale na večeři jsem se už těšila opravdu hodně… První den se ani jeden z nás neobešel bez hříchu, já jsem si večer dala pomelo, Kuba měl jeden bonbón Ferrero Rocher. Strašné, že…

Jakubův komentář:

Gratinované plátky jablek byly absolutně bez chyby, hrozně mi chutnal ten sladký přeliv – až mi ukápla slina 🙂 Měl jsem i polévku a musím říct, že jsem čekal větší umělotinu – babička umí lepší, ale i tak jsem se dobře najedl.

Podívejte se i na video!

15.2.2010 12:00| autor: Katka Landlová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist