Chcete vědět, jaký je milenec? Pozorujte, jak spí!

Každý má svoji oblíbenou „spací polohu“ a podle psychologů nám to, jak člověk spí, odhalí jeho nejtajnější zákoutí povahy. A dokonce i ještě něco navíc. Chcete vědět, jaký je milenec? Tak sledujte, jak si stele!

Jak si kdo ustele, tak si i lehne. Tak tohle přísloví už možná patří minulosti! Teď platí, že jak člověk spí, takový má vztah k sexu! Zdá se vám to zvláštní? Americkým psychologům nikoli. Podle nich následující spánkové polohy o mužské povaze a vášni mnoho napoví!

1. Na zádech 

Pozice na zádech činí člověka naprosto bezbranným, protože, prakticky řečeno, vystavuje se nebezpečí ze všech stran. Třeba ve zvířecí říši v této poloze spí málokdo. A v té mužské? Tam už je to četnější. A hlavně výmluvnější.

Milenec, který takto spí, nemá problém s nedostatkem sebevědomí, ba naopak! Je velice společenský, v kolektivu oblíbený, a pokud je ve středu pozornosti, cítí se jako ryba ve vodě. Jako milenec je velice vynalézavý, má dlouhou výdrž a rád udává milování rytmus. Nebojí se ani neobvyklých experimentů. Máte ho doma?

2. Na břiše 

Spánek v poloze na břiše poukazuje na muže – perfekcionistu. Má rád všechno na svém místě, neholduje změnám a je cílevědomý. Někdy až přehnaně, protože když se do něčeho pustí, dotáhne to do konce, ať to stojí, co to stojí. Jaké s ním bude milostné dobrodružství?

Žádnou divočinu a nové nápady od něj nečekejte. Sice se bude snažit, ale je zastáncem léty prověřených postupů a klasických milostných poloh. Pokud budete chtít zatočit se stereotypem, vezměte postelové hrátky do svých rukou. Jen tak máte jistotu, že se nebudete nudit.

článek

3. Na boku 

Spí na boku? To je asi nejčastější a nejoblíbenější pozice. Podle odborníků je úplně jedno, o který bok se jedná, jestli levý nebo pravý. Takhle spí člověk, který je bezkonfliktní a spolehlivý ve všech směrech.

Pokud ho přistihnete ještě s koleny u brady, můžete si být jistá, že je citlivý a potřebuje vaši lásku a pochopení. V sexu s ním zažijete nekonečně dlouhou předehru, něžné milování, kdy si nejdřív vezme do parády vás a až potom se bude starat o sebe. Sex bez lásky mu naprosto nic neříká. Že by výhra v loterii?

4. Od každého něco

Najdou se i tací, kteří polohy často střídají. Neustále se převalují, vrtí a nevydrží chvilku v klidu. Takoví exempláři jsou jako pytel hadů. Prý jsou hyperaktivní, což by asi nebyl takový problém, jenže k tomu mají sklony k depresím a ve většině případů patří mezi choleriky.

Pokud jde o sex, připravte se na horskou dráhu. „Mohou se projevovat jako maniaci s hodně zvrácenými chutěmi, nebo úplně opačně: nebudou chtít o sexu ani slyšet,“ říká Patti Wood, která má výzkum o polohách ve spánku v souvislosti se sexem „na svědomí“.

Co myslíte, sedí to?

Foto zdroj: profimedia.cz

12.9.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist