Chcete hezčí prsa? Věnujte se jim…

Jsme s nimi nespokojené, některé z nás je nesnáší, další dokonce nenávidí, ale najdou se naštěstí i takové, které je milují. Ať už máme vztah ke svým prsům jakýkoliv, byly, jsou a budou znakem naší ženskosti. A i když matku přírodu v tomto případě porazit nelze, nepočítáme-li ovšem chirurgické zákroky, můžeme jí alespoň vzdorovat a pokusit se jí přelstít dokonalou péčí.

V první řadě jsou ňadra součástí našeho těla. Tak jako většina z nás považuje za samozřejmou péči o svůj obličej, stejně zodpovědně bychom měly přistupovat právě k ňadrům. V tomto případě však kráčí ruku v ruce krása se zdravím. Tím, že o ně pečujeme zvenku, jsme mnohdy schopné rozpoznat, pokud je něco v nepořádku uvnitř. Zkrátka jsou to naše „poklady“, které je třeba ochraňovat a střežit a odměnou nám budou prsa zdravá a krásná zároveň. Věnujme jim trochu té pozornosti a výsledek v podobě pevnější a pružnější pokožky se zcela určitě dostaví. Ano, bývá to někdy běh na dlouhou trať, ale rozhodně se ta námaha vyplatí. Zkrátka pokud existuje možnost , že se budeme cítit lépe, i kdyby mělo být zlepšení minimální, udělejme to pro sebe a hýčkejme svá ňadra. Muži je zbožňují, zkusme to tedy také….

Cvičením k posílení prsních svalů

Nebudeme tvrdit, že pár cviků nám změní tvar prsou, či je přizvedne o několik centimetrů. To by po světě běhaly jen ženy s výstavními vnadami. Ovšem do jisté míry lze cvičení považovat za účinné. Pravidelným posilováním prsního svalu dochází k jeho prokrvování, nabývání a zpevňování a toto se pochopitelně na prsou projeví. Vypadají větší, plnější, pevnější. Přizvěme si tedy na pomoc trpělivost a jistou dávku sebekázně a s chutí do toho.

Mezi osvědčené cviky patří bezesporu kliky. Dle možností každé z nás, klasické pánské nebo jednodušší dámské. Případně varianta kliků u zdi, kdy se opíráme o stěnu dlaněmi a opakovaně se přibližujeme a zvedáme nazpět.

U dalšího, velice účinného cviku lze sedět v tzv. tureckém sedu, nebo stát. V každém případě jsou důležitá rovná záda. Paže jsou ve výši ramen, v úrovni očí sepneme dlaně a tlačíme k sobě. Vydržíme pár vteřin a povolíme. Takto provádíme v pravidelných intervalech a nesmíme zapomínat na správné dýchání.

Skvělé je i zvedání jednoručních činek (1 – 2kg) vleže. Perfektním se jeví plavání. Zajistí totiž zpevnění nejen poprsí, ale celého těla a to není nikdy na škodu.    

Krémy, gely, masti, navodí vám pocit slasti

Dnes už je trh doslova přesycený přípravky na zpevnění, zvětšení, či modelaci prsou. Záleží na každé z nás, kterým z nich se rozhodneme své „poklady“ hýčkat. Za vyzkoušení určitě stojí. Před masáží vhodným krémem nebo gelem svůj dekolt a prsa ještě sprchujete střídavě teplou a studenou vodou. Pokožka bude krásně vypnutá a svěží a skvěle připravená. Příjemná uvolňující masáž působí blahodárně také na naši psychiku. Během této intimní chvilky dochází k uvolňování hormonů a nálada se nám mění k lepšímu jako mávnutím kouzelného proutku. Naučíme se tuto část našeho těla vnímat a přijímat s láskou. A v tom spočívá základ úspěchu. Budeme se cítit skvěle a naše spokojenost bude viditelná i navenek. Náš dekolt bude doslova zářit a pokožka pevná, hebká a plná života, bude pohledy mužů přitahovat jako magnet a svádět je k doteku.

článek

Podpora především

Ať už svým ňadrům dopřejeme péči jakkoliv dokonalou, bez pořádné podpory si očekávaný výsledek nezajistíme. Především u větších velikostí je výběr podprsenky velice důležitý. Životní zkušenosti nás obdařených potom velí, brát podprsenku jako svou nejlepší přítelkyni, bez které neučiníme ani krok. A ano, i v noci, během spánku. Ač to zní nepohodlně, dobře zvolený typ naopak zajistí pro naše ňadra komfort nečekaný. Pochopitelně push-up a kostice jsou tabu. Nejvhodnější jsou měkké bez vyztužení a sportovní. Podstatnou roli hraje také správná velikost, pokud nesedí tak jak má, veškerá snaha jde vniveč.

Na závěr si připomeňme, že bychom své poprsí neměly zatěžovat redukčními dietami, které ho dokážou změnit k nepoznání, ovšem v tom negativním směru a přehnané slunění mu také spíše uškodí, než prospěje.

Nic nám nespadne do klína bez kapky přičinění. Pokud tedy chceme gravitaci odolávat co nejdéle, musíme zkrátka nějaké to úsilí vynaložit. Ta námaha za to určitě stojí…Souhlasíte?

Foto zdroj: profimedia.cz, www.bhtips.com, newhealthguide.org, zimbio.com, infovenue.blogspot.cz

1.11.2013 8:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist