8 věcí, které prozradí špatného milence

Čím se liší milostně geniální muž od milostně negeniálního chlapce? Zkušenostmi, empatií, chutí ženě vyhovět. Chcete „zrno od plev“ oddělit včas, tedy ještě před tím, než se zamilujete? Beze všeho, tahle se poznají amatéři!

Zaujal vás na první schůzce, ta druhá taky nebyla špatná… Po večeři a kině se většinou sám pozve k vám domů „na kafe“. Než na to kývnete, zaměřte se na víc než jeho nagelované vlasy a vybělené zuby. Tyhle varovné signály vám předem prozradí, že v posteli to nebude žádný umělec!

1. Potrpí si na řád

Když sedí, dává si kolena a nohy k sobě, chodidla úhledně pokládá na zem? Pak máte co dočinění s puntičkářem, kterého víc než erotika zajímají trička složená do komínků. Neumí se odvázat a být spontánní, natož vnímat řeč těla druhých. „Pohni se víc doleva, ne, to je zase moc. Ještě dvacet vteřin a budu.“

2. Nemá husté obočí

Říká vám něco umění siang-mien? Jedná se o starý čínský způsob čtení charakteru člověka z jeho tváře. Má-li váš potencionální milenec drobné a řídké obočí, je založen duchovně, ne sexuálně. I tupý nos a malá ústa značí nulový zájem o milování. Radši si vyberte takového, který má silné rty, ten spodní větší. Takoví milenci rádi poskytují rozkoš.

3. I ve třiceti bydlí s matkou

Jestli je mamánek, je zvyklý dostat všechno až pod nos! A protože ho maminka neustále ochraňuje před křivdami okolního světa, nemá panáček vůbec tušení, co je to život a odpovědnost. Vyčte vám i to, že jste ho nepřivedla k orgasmu!

4. Je všech sobců král

Nechce vás pustit ke slovu, moc se nezajímá o vaše plány, sny a názory? Taky se na nic neptá, protože všechno ví, všude byl a klíče má snad i od prezidentské kanceláře? Ach jo. Takový milenec se v posteli stará jen sám o sebe.

článek

5. Není hravý

Dobře, každého nemusí bavit donekonečna hrát šipky nebo kulečník v baru, ale jestli ten váš Lojza v sobě nemá aspoň špetku dětské hravosti, nebude v sexu vynalézavý. Jak to poznáte? Nenapadne ho, aby vás pošimral po dlani, když sedíte v kině, nebude váš krk zasypávat polibky, neprojeví zájem o delší něžné líbání. Co teda bude dělat? Půjde rovnou na věc – slepě a bez nápadu. O jeho kreativnosti a chuti objevovat tělesná zákoutí si můžete nechat jenom zdát!

6. Působí roztěkaně a nesoustředěně

Připadá vám místy jako plachá zvěř? Je nesvůj, těká očima ze strany na stranu a nesmělost by mohl rozdávat? Takový milenec zatím nikde nenašel sebevědomí, což není dobrá milenecká vizitka. Když se sám ve svém těle necítí dobře, tak jak může vědět, co dělat s tím vaším?

7. Je neohrabaný

Při tulení nebo mazlení máte pocit, že vám ruku svírají kleště, líbá vás sbíječka a celkově si připadáte, že nevidíte rozdíl mezi pytlem brambor a jím? Tak to je začátek konce! Jestli nepochopí, že nejste z ocele, ale potřebujete jemné zacházení, váš milostný vztah nebude šťastný.

8. Nedbá o sebe

Zápach z úst, jídlo mezi zuby, díry na ponožkách, zaprané spodky, propocená košile, která neviděla pračku už týdny…To jsou jen některé znaky špindíry, jemuž nezáleží na vzhledu ani dojmu, který ve vás zanechá. Co dál mu bude šumafuk? Vaše erotické snažení, jemná krása i požadavek, že před tím, než ho pustíte k sobě do postele, musí projít sprchou. Je to totiž flegmouš. Chcete ho?

A co vy, dáváte na první dojem, nebo u vás muži mají více šancí? Kdy už máte opravdu dost a špatného milence vyhazujete z postele? Pochlubte se nám pod článek…

Foto zdroj: profimedia.cz

16.9.2013 12:00| autor: Lucie Feiková
Více o tématu: erotikamilenec

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist