Slavné české maminky – která je nejkrásnější?

Baby boom pokračuje i ve světě celebrit a několik slavných tváří oslavilo první Vánoce s premiérovým přírůstkem. Pojďme si přiblížit ty nejhezčí z nich. Které byste přiřkli titul Miss slavná maminka?

Modelka Simona Krainová (37) po porodu zcivilněla. Doma chodí nenalíčená, v tlustých lyžařských ponožkách a volných pánských košilích. Manžel jí přesto skládá lichotky, jak je nádherná. Ve společnosti se Simona od porodu ukazuje jen sporadicky, dvouměsíčního Maxe ale nechává doma. Fotografům od tisku ho na pospas nevydá. „Má právo na soukromí,“ míní maminka, která je po většinu času připoutaná k plotně a vyvařuje lahvičky. Díky běhání okolo miminka se jí podařilo zhubnout deset těhotenských kil, další prý ale ještě musejí dolů. „Pořád mi zůstává bříško, což je asi normální, ale chci se ho zbavit,“ přiznala Simona, pro kterou byl tentokrát Štědrý den zcela jedinečný. „Konečně jsem zažívala pocit, jaké to je mít svou vlastní rodinu,“ libuje si.

Moderní přístup k mateřství razí zpěvačka Míša Nosková (27), která se vrátila k práci hned po šestinedělí a se čtyřměsíční Eliškou se sem tam ukáže i ve společnosti, případně si na večer najme chůvu. „V zahraničí je tohle běžné, akorát u nás pořád přetrvává, že matka se nesmí na krok hnout od dítěte,“ říká pohledná maminka a stěžuje si, že ji řada lidí nespravedlivě považuje za krkavčí matku. Takové pomluvy jsou ale možná jen odrazem závisti, Míša totiž vypadá po porodu snad lépe než kdy jindy a přebytečná kila jí netrápí. Návrat k ideální postavě jí nečinil problém, a prý jí kojení i pěkně vytvarovalo prsa.

Čtyřměsíčním drobečkem se chlubí také mladá modelka Lucie Hadašová (24), která žije se snoubencem, hokejistou Jaroslavem Bednářem, ve Švýcarsku. Malou Denisu ale přivedla na svět v podolské nemocnici v Praze a na rozdíl od mnohých zahraničních modelek strachujících se o svůj tvar poprsí se rozhodla pro poctivé kojení. Umělé implantáty prý nejsou žádnou překážkou. „Kojím celkem pravidelně a kromě toho, že to malou velmi baví, má při kojení kouzelný výraz,“ popisuje Lucie. Česká Miss z roku 2007 se těší velké podpoře svého snoubence, který se do miminka zcela zamiloval a pomáhá, kde může. „Kdyby Jarda mohl, chtěl by ji i kojit,“ směje se modelka.

V podolské nemocnici přišla loni v září na svět také dcerka moderátorky Kateřiny Kristelové (31). Její tatínek Martin Tůma je rovněž hokejista. V den porodu naštěstí neměl žádný zápas, a tak si mohl malou Claudii pochovat hned za čerstva. Je také vzorným tatínkem, o holčičku se sám stará, když mamka potřebuje pracovat. „Mateřskou si hodlám ještě pár měsíců užívat, ale občas pracovat chci,“ nechala se slyšet Kateřina, která se brzy po porodu vrátila ke konfekční velikosti 36. Hubnutím se přitom nijak nestresuje. „Priority mám už dlouho někde jinde,“ vysvětlila.

11.1.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist