5 nejpoužívanějších výmluv mužů, když nechtějí sex. Znáš je?

Vždycky se říkalo, že muži mají na sex chuť nonstop a nikdy ho neodmítnou. Jenže opak je pravdou! I oni jsou jenom lidi, a když holt nemají náladu, nedá se svítit. Kdyby to alespoň řekli na rovinu, co? Nech si zdát, v kurzu je těchto 5 lživých manévrů!

Chlap, co nechce laškovat pod peřinou? Žádný vzácný živočich, ale holá realita. I když musíme uznat, že tomu se fakt těžko věří. Zvlášť potom, co z jedné studie vyplynulo, že průměrný chlápek na soulož myslí zhruba osmnáctkrát denně. Každopádně to ještě neznamená, že někdy nehodí zpátečku i ten tvůj. A teď pozor. Víme, nač se vymluví, aby nemusel plnit „manželské povinnosti“!

Sonda do hlavy i trenýrek

Sexuologický ústav v Praze provedl vskutku zajímavou studii. Cílem bylo vypátrat, jaké jsou mužské taktiky, když nechtějí o sexu ani slyšet. To znamená, že s nimi nepohne ani nové prádlo, dráždivý parfém či celý arzenál milostných hraček. Výsledky vzbudily kapku rozruch. Ukázalo se, že pánové mají mnohem propracovanější strategii, než se původně zdálo. Takže, co určitě v ložnici nikdy nechceš slyšet?

1. „Miláčku nezlob se, jsem unavený.“

Překvápko dne? Na únavu se totiž podle výše zmíněného ústavu vymluví 53 % mužů. Ano, počítáš správně – skoro každý druhý. Vydělávat na chleba se musí, a když šéf tvému chudáčkovi nutí přesčasy, na druhou šichtu doma zkrátka nejsou lidi. Navíc, co kdyby se tvoje cesta k vyvrcholení poněkud protáhla? V tomhle případě to pro něj rozhodně není představa snů. Co dalšího zatne tvému orgasmu tipec?

2. „Mám teď úplně jiné starosti.“

Druhou příčku na lživé olympiádě obsadil stres. Na vyšponované nervy svou nechuť svede celých 41 % milenců. Tak jako jo, pochopit se to dá, ale kdo při dnešní uspěchané době není permanentně jednou nohou v blázinci a druhou u psychiatra? Každý trpí stresem a funguje, když na to přijde. Tak proč by ten tvůj měl být nějakou výjimkou? No určitě se shodneme, že tahle věta kromě jiného vyvolá i podezřívavost na jeho zálety. A přitom vlastně o nic nejde!

3. „Fakt nemám náladu.“

Bronzová medaile patří upřímnosti, což je docela ironie. Ovšem takhle odvážných, co risknou následky v podobě tiché domácnosti, je 31 %. Taková statečnost se samozřejmě nesetká s pochopením u žádné ženy, protože to nechtíc způsobí mnoho témat k přemýšlení. No taky aby ne! Zkus mu to někdy říct taky a mrkej, jak se tváří. Ve vzteku tě nařkne z frigidity a pak bude týden bez večeře. Vždyť víme, jak to chodí…

4. „Lásko, stojíš mi ve výhledu.“

Mistrovství kteréhokoli sportu je nepřítel vášně. V praxi to vypadá, že i kdybys mu udělala soukromí striptýz a vlnila se do sexy rytmu, vítězný gól v televizi a mísu popcornu to fakt nepřekoná. Ale neber si to osobně. Utkání vymění za erotiku 23 % nadšenců. Tak nás napadlo, že až někdy přijdou choutky na něj, zapni nahlas Ordinaci, ať ví, o co tady běží. Není nad to určit si priority, co? A tenhle týpek ve videu rozhodně ví, o čem se to tady bavíme. Mrkni a polituj jeho kočku!

5. „Chrrrrr… Dobrou noc.“

Kdo by to byl řekl, že i taková podpásovka, jako předstírání spánku, se u opačného pohlaví nosí. A jak moc! Děsivých 20 % mužů se beze studu otočí na druhý bok a snaží se dýchat pomalu a pravidelně, aby to vypadalo, že už mají dávno půlnoc. No to jsou tedy věci.

Blbý je, když tyhle lháře potká žízeň, nebo touha odskočit si na toaletu. To jde pak o zdraví! Ale co, dobře jim tak. Mají přiznat barvu hned a neriskovat prasknutí močového měchýře. Výmluvy jsou tedy na světě. Jenže jak s tímhle zjištěním naložit? To je otázka.

Vztek versus pochopení

Nalijme si čistého vína. Muži prostě občas nemají náladu divočit. Stane se! Jenže protože moc dobře znají ženy, tuší, jaký rozruch jejich nezájem způsobí. Vysvětlování, otázky, křížový výslech, jestli mají někoho jiného, nebo už nás nemilují.

Proto si myslí, že takový spánek nebo únava zabere a tím je celá záležitost vyřešená. A nikoho se to nedotkne na citech! Kdo by jim to ale vyčítal? Jako polehčující okolnost bereme fakt, že mají v rukávu 5 výmluv, které používají při různých situacích. Na rozdíl od žen, které svůj protějšek spálí jednou univerzální – bolestí hlavy! Tak kdo koho tady odbývá?!

A jak často se setkáváš s nějakou tou výmluvou právě ty? Práskni nám to v diskuzi pod článkem!

Foto zdroj: shutterstock.com

13.5.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist