5 fakt praštěných seznamek: Krevní testy nebo rande s tchyní? Žádný problém

Chceš s někým randit, a přitom máš pocit, že nemáš kolem nikoho použitelného? Není nic jednoduššího, než si během pár minut založit profil na internetové seznamce. Ovšem zaregistrovat se na obyčejnou seznamku je nuda. Co takhle zkusit třeba variantu pro opravdové šeredy?

online-seznamky-1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Šanci má i strašák do zelí

Od dětství do tebe všichni hustili, že vypadáš jako strašák do zelí a raději by ses vůbec neměla ukazovat na veřejnosti? Nezoufej, i když máš kvůli tomu sebevědomí na bodu mrazu, rozhodně nejsi sama. Podobných lidí běhá po světě spousta. Na seznamce theuglybugball.com máš i tak šanci. Tenhle portál prý vznikl proto, že polovina obyvatel Velké Británie jsou oškliváci a ošklivky a taky jako protipól diktátu dokonalosti, kterým nás pořád krmí média. Tahle seznamka pro ošklivé lidi rozhodně funguje, první zasnoubení a svatbu tu oslavili už v roce 2010.

Vítej v elitním klubu krásných

Tohle je opačný pól. Máš pocit, že jsi opravdu krásná a je jenom dílem smůly, že si tě zatím nevšiml žádný lovec nových tváří z modelingové agentury? Potom zkus beutifulpeople.com. Na téhle adrese hledají krasavci své roztomilé protějšky a ženy s tělem a tváří bohyně zase muže připomínající Michelangelova Davida. Ale pozor. Aby ses stala členkou, musíš ustát hodnocení stávajících členů mužského pohlaví z celého světa. Každou novou členku tu posuzují 48 hodin. Pokud projdeš náročným sítem, zařadíš se do komunity skutečných krasavic.

Užívej si a čekej na Armageddon

A pak se vzali a šťastně žili až do smrti… Pro tebe ale tohle neplatí? Považuješ svatbu za zbytečnou? Potom se podívej třeba na thenaughtybugball.com, seznamku pro lidi, kteří nemají nejmenší chuť do toho praštit. Proč? Tady máš hned čtyři důvody:

  1. Protože dlouhodobé vztahy jsou nadhodnocené.
  2. Protože sňatky jsou drahé.
  3. Protože polovina všech dlouhodobých svazků skončí a způsobí jenom spoustu smutku a finančních problémů.
  4. Protože dochází ke globálnímu oteplování a brzy přijde konec lidstva, takže bude lepší, když si budeš užívat se spoustou různých partnerů a čekat na Armageddon.

Dej mi kapku krve…

Z kapky krve poznáš toho pravého. Nebo ne? Japonci a nejenom oni si myslí, že ano. Na některých seznamkách tak musíš uvést nejenom své koníčky, věk, zaměstnání ale i krevní skupinu. Například na datebytype.com. Právě krevní skupina je pro potenciální protějšky nejdůležitějším kritériem. Takže pokud máš z minulosti špatné zkušenosti s muži se skupinou AB, můžeš jejich profily jediným kliknutím vyřadit ze seznamu. Prima, že jo? Nebo ti to připadá jako nesmysl?

Když budeš randit nejdřív s tchyní

Představ si, že tě přes seznamku nebude kontaktovat tvůj ideální muž, ale rovnou potenciální tchyně. Přijde ti to ujeté? Netvař se tak vyděšeně, i takové seznamky existují. Matky dohazovačky na nich hledají ty nejlepší kandidátky na manželky pro své syny. Příkladem je židovská seznamka TheJMom.com na Facebooku. Tak schválně kousneš to? Alespoň hned na začátku víš, co tě čeká…

A co ty? Zkoušela jsi někdy štěstí na nějaké kuriózní seznamce? Napiš nám o tom.

Foto: Shutterstock.com

19.2.2020 2:00| autor: Helena Stejskalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist