Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Útočí na váš vztah stereotyp? Víme, jak mu utnout tipec!

Útočí na váš vztah stereotyp? Víme, jak mu utnout tipec!

Útočí na váš vztah stereotyp? Víme, jak mu utnout tipec!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 06. 05. 2014

Slýcháme to snad úplně všude, stereotyp se plíží kolem párů jako tichý zloděj a škody, které napáchá, nejsou zrovna malé. Přinášíme vám pár nápadů, jak vztahovou nudu vyhnat a nastolit tak báječné podmínky pro lásku, štěstí a pohodu. Není to nijak zvlášť náročné, jen je potřeba vymanit ze zaběhlých kolejí.

Zajímejte se o partnera

Váš manžel či přítel je tady pro vás a vy naopak pro něj,  nenechejte úplně vyšumět váš vztah, protože  by to přece byla naprostá škoda. Sedněte si spolu večer k dvojce červeného, povídejte si, držte se za ruce a naslouchejte svému celoživotnímu parťákovi. Sdělte si nejen pěkné myšlenky či zážitky, ale také ty, které vás stresují. Jiný pohled na věc vás přiměje brát situaci o poznání reálněji a navíc ten pocit podpory je k nezaplacení. 

Nezapomínejte se líbat  aneb mazlení je důležité

Stejně jak rády slyšíme milá slůvka, s doteky je to úplně stejné. Něžné vyznání  a malé drobnosti působí jako balzám na duši a mazlení prospívá tělesnému pocitu sounáležitosti. Nevinné miliskování pod peřinou, objetí na přivítanou nebo pusa na rozloučenou, tyto pro někoho maličkosti umí vztah nastartovat tím nejlepším směrem. 

Láska na první pohled: Neodolatelné květinové prsteny

Láska na první pohled: Neodolatelné květinové prsteny

Máte chuť pokochat se něčím skutečně skvostným a opravdu originálním? Chcete si udělat radost, a ...

Pomilujte se s drahým tak, jako už dlouho ne

V případě, že se vaše milostné avantýry vytratily, přilákejte je zpátky. Je důležité, abyste sex s manželem neodmítala, jinak vám může hrozit, že pochopení pro erotiku najde jinde, než ve vaší náruči. Ať už se vám to líbí nebo ne, pánové bez fyzického aktu lásky prostě moc dlouho nevydrží. Zkuste pochopit, proč vaše libido znenadání utichlo a partnera o této změně  informujte. Jedině tak vám lépe porozumí  a nehrozí vám naprosté odcizení.

Tip: někdy s námi pořádně cvičí i hormonální antikoncepce, zkuste ji po poradě s gynekologem vyměnit za jinou nebo ji zcela vysaďte. 

Hrajte si

Vkradl se do vaší ložnice setreotyp? Začněte si hrát. Vyzkoušet můžete nejen různé role, ale oživit je můžete i nápaditými kostýmy, které dnes seženete prakticky v každém sex shopu nebo na inetrnetu. Uvidíte, že jako rajcovní kovbojka nebo policistka ho pěkně rozparádíte. A nezapomínejte ani na erotické hračky, které do vaší ložnice vrátí to správné jiskření. Přizvěte na pomoc vibrátor, kroužek na penis nebo třeba venušiny kuličky. Nudit se tak rozhodně nebudete.

A jak zaháníte nudu a stereotyp ve vztahu vy? Daří se vám to?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
15. 07. 2014 Linda Stereotyp (reakcí: 0)
11. 05. 2014 Nikolnight stereotyp, nuda... (reakcí: 0)
07. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
06. 05. 2014 pepina . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

21. 10. 2016 Horoskop Vodnář

Dnes tvé myšlenky budou neustále někam utíkat. V práci budeš roztěkaná a nesoustředěná a mohla bys udělat dost zásadn... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist