Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Seznámení přes internet? 4 základní rady, jak na to

Seznámení přes internet? 4 základní rady, jak na to

Seznámení přes internet? 4 základní rady, jak na to

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 09. 01. 2014

Máte na seznamu novoročních předsevzetí i bod týkající se hledání a nalezení nového partnera? Unavuje vás čekání na náhodu? Běžte štěstí naproti a zkuste se seznámit přes internet! Nevíte, jak na to? Je to velmi jednoduché!

Díky anketě s názvem "Jak se balí po česku" zabývající se vztahovou a seznamovací problematikou už víme, že internet použije k seznámení skoro každý druhý Čech. Z toho vyplývá, jak moc jde doba kupředu a jak seznámení pomocí náhody už není, co bývalo. Jen se zamyslete nad tím, kdo z vašeho okolí poznal někoho při nákupech, ve frontě nebo na firemním večírku. Dnes se flirtuje převážně po síti, což zlí jazykové odsuzují. Ať je to jakkoli, každý, kdo dnes nemá založený profil na internetových stránkách seznamky, jako by nebyl. Jak si však takový profil správně vytvořit a vyvarovat se základních chyb, které lákají jen „ztracené existence“?

Bod 1. Vyberte správnou profilovou fotografii

To nejhorší, co můžete udělat, je nevěřit svému vzhledu. Myslete na to, že ne každý vyhledává protějšek s vizáží modelky a mírami 90-60-90, proč se tedy stydět za nadváhu a lhát? Pokud máte v dosahu někoho, o kom si myslíte, že je atraktivnější než vy, ne aby vás napadlo použít jeho podobiznu! Cesta k úspěchu je vždy dlážděna pravdou, proto hrdě vyvěste svůj portrét. Měl by být určitě pořízen v poslední době, žádné fotografie z dětství, nebo z prvního stupně základní školy. Ty většinou páchají víc škody než užitku!

Jablko, nebo hruška? Hubněte správně podle typu postavy

Jablko, nebo hruška? Hubněte správně podle typu postavy

Vánoce jsou za námi a vy možná také patříte k těm, které spořádaly o něco více cukroví, a svá kil...

Bod 2. Informace o vašich koníčcích

Pokuste se vyplnit co nejvíce informací o tom, co děláte ve volném čase. Čím více, tím lépe. Prázdné kolonky nepůsobí dobře a vytvářejí špatnou zpětnou vazbu. Samozřejmě by se všechny vaše koníčky a záliby měly zakládat na pravdě. Když si budete vymýšlet a přikrášlovat realitu, aby to lépe vypadalo, riskujete, že se vám budou ozývat úplně jiní lidé, než si představujete, a budete si ze schůzek nebo komunikace přes síť odnášet jenom zklamání!

Bod 3. Buďte aktivní

Podle seznamovacího serveru Leyter až 40 procent uživatelů seznamky vyčkává na to, až je osloví ostatní. Chyba! Vezměte situaci do svých rukou a projevte nějakou iniciativu, vždyť každá snaha navíc se může vyplatit! Proč nezkusit napsat tomu fešákovi s modrýma očima něco vtipného? Nemějte strach. Je to pořád jenom internet a nikdo vás nekousne! Když bude nejhůř, stačí vypnout počítač, internet je anonymní záležitost. Tak s chutí do toho!

Bod 4. Nevzdávejte se v začátcích

Úspěch pozná jen ten, kdo se potkal i s neúspěchem, takže hlavu vzhůru, pokud hned napoprvé nepotkáte toho úžasného a dokonalého partnera. Tahle seznamovací hra je taky trochu o štěstí, které se musí pokoušet, a ne na něj hned zanevřít! 

A co vy, máte nějaký recept na to, aby seznámení přes internet vyšlo na jedničku? Máte zkušenosti s takovým způsobem seznámení? Napište nám do diskuze.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
10. 01. 2014 RitaTerezka - (reakcí: 0)
10. 01. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
10. 01. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
09. 01. 2014 viki11 ... (reakcí: 2)
09. 01. 2014 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes ti bude připadat, že čas neskutečně letí. V práci nebudeš stíhat a šéf už bude nedočkavě podupávat u dveří, aby ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist