Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Masáž penisu – přiveďte jej až na samý vrchol orgasmu!

Masáž penisu – přiveďte jej až na samý vrchol orgasmu!

Masáž penisu – přiveďte jej až na samý vrchol orgasmu!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Elen | vydáno 08. 12. 2010

Tak, jako orální sex nemusí být jen záležitost rytmických pohybů nahoru a dolů, jeho chloubu můžete i uchopit jinak, než jen jako „když krávu za ocas chytnete“. Příjemné pohyby totiž ejakulaci dokážou zintenzivnit a také prodloužit.

První kontakt nechte na bříšku. Nejprve se lehce položte na partnera ve stejné úrovni očí a pak sjíždějte pomalu dolů, přičemž bříško a následně hrudník budou klouzat po penisu. Pak už nechte pracovat ruce. Do přípravné fáze ještě zahrňte nabrání lubrikačního gelu do dlaní a začněte jím promazávat partnerovou chloubu.

Hezky si tu mazlavinu nechte protékat mezi prsty, ohřejte ji v rukou a trochu si s ní pohrajte i v místech vnitřní části stehen směrem k jeho břichu. Zpočátku se s oblastí třísel pomazlete. Jemně přejíždějte rukou po penisu, zajeďte i na šourek, varlata a nechte prsty zabloudit i do oblasti mezi varlaty a zadečkem, kde jemně zatlačte.

Zde je citlivá oblast prostaty, která je takovým "mužským G - bodem". Poté se vracejte zpět a věnujte se penisu. Muže také vzrušuje vidina jejich penisu mezi partnerčinými ňadry. Uchopte svá prsa a stisknete jimi jeho pyj. Střídavě pohupujete prsy a pak jezděte po těle penisu jedním směrem.

Vnímejte jeho reakce
Jakmile zpozorujete, že vašemu protějšku začíná být už hodně slastně, přidejte na rychlosti. Řiďte se reakcemi muže. Když ho chcete dovést k vrcholu, můžete použít i klasické pohyby nahoru a dolů. Samozřejmě se nekladou meze ani orálnímu dokonání. Základem masáže jsou nejen určité pohyby, ale myslete i na střídání tlaku a stisku, rychlosti a obměny směrů dráždění. Nebojte se experimentovat. Muž vám dá najevo, co se mu líbí a co ne, mnozí si i řeknou o to, co se jim líbilo nejvíce.

Uzdička není uzda!
To je základní pravidlo. Když stáhnete předkožku, tak oblast žaludu je nejvíce citlivá. Jemně drážděte otvor, dělejte jedním prstem krouživé pohyby a spirálovitě pokračujte k uzdičce. Ta spojuje žalud se zbytkem těla penisu. Jemně dále kružte, šimrejte i přidejte na tlaku. Vezměte tuto oblast mezi palec a prostředníček a dělejte krouživé pohyby sem a tam (jako když např. otevíráte láhev a točíte víčkem sem a tam, jen ne tak silně – neotevíráte přece „lahváče“ ).

Návod:
Začněte s masáží pomalu:
Záhyby kůže v rozkroku jsou skrytou erotogenní zónou. Po záhybech zkuste přejíždět prsty, jazykem nebo je můžete zchladit kostkou ledu. Vyzkoušejte i jemné (opravdu jemné!) tahání za chloupky, což působí dráždivě a smyslně.

Perineum:
Perineum neboli hráz (oblast mezi varlaty a zadečkem) je místo stvořené pro citlivou masáž na rozehřátí. Měňte tlak, dělejte krouživé pohyby. Fígl na dlouhotrvající orgasmus! Přidejte i masáž půlek, oblast okolo análního otvoru je plná nervových zakončení!

Masáž varlat:
Vezměte do ruky jeho varlata a převalujte je mezi palcem a ostatními prsty. Skvělé pro doplnění orálního sexu. Využijte i svých nehtů a lehce varlata škrábejte (zvláště citliví muži to ocení, jemné hlazení je může lechtat).

Jak odhalit citlivost :
Pomocí úplného stažení předkožky docílíte zvýšení citlivosti penisu.
-    Na vrcholku penisu se nachází přibližně stejné množství nervových zakončení jako na klitorisu.
-    Uzdička (tenký proužek kůže spojující kořen a hlavu žaludu) reaguje na rychlé a drobné pohyby jazyka.

Masážní techniky:
-   Spojte palec a ukazováček kolem kořene penisu. Stáhněte předkožku a ostatními prsty a dlaní lehce sevřete varlata. Kůžička tak zůstane napjatá a vy můžete začít s masáží.
-   Při napnutí kůžičky penisu můžete zapojit i jiné části těla než jen ruce. Už jste si určitě stačila všimnout, jak si muži užívají, když jim třete penisem o své tělo.
-  Zapojte do masáže penisu bříško, prsa, nápadům jak jej překvapit se meze nekladou.
Hra na piano - položte rozevřenou dlaň na špičku žaludu a spusťte prsty kolem penisu. Ruka na pohled připomíná při troše fantazie otevřený padák. Při masáži penisu a tahu nahoru a dolů pak prsty dráždí boky pohlavního údu.
Zkombinujte pohyby do spirály - můžete kroutit rukama do stran, zkombinovat pohyb rukou do spirály. Nebojte se při masáži penisu vyzkoušet všechny možné typy sevření, všechny směry, intenzity tlaku.
Pin pong - vložte si jeho úd mezi napnuté dlaně, které nyní zakusí roli pin-pongových pálek. Jemně a rytmicky si ho přehrávejte z dlaně do dlaně. Je to velmi příjemné a zároveň to podpoří prokrvení penisu nezbytné pro kvalitní pohlavní styk.
Mačkaná - Obejměte tělo penisu pevně prsty jedné ruky a začněte jej zlehka mačkat a uvolňovat. Ruku nemusíte nechat ve strnulé poloze na jednom místě, ale můžete jí postupně klouzat po celé délce údu a různě otáčet zápěstí.
OK - Spojte bříška palce a ukazovačku, jako byste někomu chtěla na obou rukách ukázat znamení „OK“. Poté otvory mezi prsty postupně sjížděte po jeho údu odshora dolů. Nejdříve pomalu, pak zvolna zrychluj tempo. Pro obměnu můžete na chvilku změnit směr a masírovat penis zdola nahoru.
-  Ždímačka - Jednou rukou uchopte jeho penis při kořeni a zatněte v pěst, druhou rukou ho sevřete při špičce. Rukama pohybujte krouživě do protisměru tak, jako byste ždímala ručník. Ale něžně!
- Nehtíková - Přejížděj přes kůži jeho varlat nehty na rukách. Samozřejmě ne špičkami, abys ho nepoškrábala, nýbrž jejich hladkými ploškami. Nehty jsou tvrdší, kluzké a chladnější než bříška prstů, proto to pro něj bude úplně jiný zážitek.Další články z rubriky

Komentáře (88)

Datum Autor Nadpis
10. 07. 2015 Vladímír P. Masáž penisu (reakcí: 0)
04. 07. 2013 PavlinkaKo dobrá inspirace (reakcí: 0)
12. 05. 2013 Eliška Královna luxusní (reakcí: 0)
26. 09. 2012 aknela11 masáž (reakcí: 0)
24. 09. 2012 emilka96 ) (reakcí: 0)
22. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 09. 2012 Kohoutek nadržený Masaž (reakcí: 1)
15. 09. 2012 Renca78 Jen nesouhlasím (reakcí: 1)
15. 09. 2012 Renca78 ... (reakcí: 0)
15. 09. 2012 Renca78 ... (reakcí: 1)
01. 09. 2012 javomark masáž (reakcí: 0)
27. 08. 2012 bukelova :) (reakcí: 1)
20. 08. 2012 Darkside :) (reakcí: 0)
19. 08. 2012 Ari vyzkouším (reakcí: 0)
11. 08. 2012 Elizabetheliss :) (reakcí: 0)
07. 08. 2012 weronika9 ,, (reakcí: 0)
06. 08. 2012 fraky VYZKOUŠENO !!! (reakcí: 0)
05. 08. 2012 denca ;-) (reakcí: 0)
31. 07. 2012 IIIINNNNGGGG :) (reakcí: 0)
06. 07. 2012 honza holky (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Syoss Šampon Ceramide Complex Anti-Breakage

Syoss Šampon Ceramide Complex Anti-Breakage

Obnovuje a intenzivně posiluje vlasová vlákna...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 05. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

26. 05. 2016 Horoskop Blíženec

Pocit, že musíš skončit s jistou záležitostí, která tě dlouhou dobu trápí a svazuje, tě přinutí udělat radikální řez ... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Pokud začneš právě v tuto chvíli podnikat něco nového, máš velkou šanci na úspěch v budoucnosti, což znamená skvělé finance a také mnoho obdivných uznání z okolí. Svůj...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, závisláci i bláznivé...

Závislákem je vlastně každý z nás, jen ty závislosti se člověk od člověka liší. Já jsem třeba regulérní závislák na č...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist