Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Je tvůj milostný život v háji? Změň barvy v ložnici!

Je tvůj milostný život v háji? Změň barvy v ložnici!

Je tvůj milostný život v háji? Změň barvy v ložnici!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 22. 10. 2015

Není žádným tajemstvím, že různé barvy navodí i rozdílné nálady. Některé jsou pozitivní, jiné zase člověka hodí spíš do depky. Ale co když je v depresi celý tvůj milostný život? Třeba je to následek špatného výběru malby i doplňků v bytě! Jsi připravená na totální změnu?

Poslední dobou špatně spíš a ráno jsi jako zpráskaný pes. Bez elánu a chuti do života. Nebo naopak? Máš spánku víc, než potřebuješ, ovšem na úkor milování, protože v této sféře je nějak moc ticho po pěšině. Pryč s tímhle vším! Našli jsme viníka, který za tohle všechno může. Vědci jsou si jistí, že odstín nejdůležitější místnosti v domácnosti má na svědomí mnohem víc, než bys hádala! 

Štětky do ruky. Bude se malovat!

Web Littlewoods uskutečnil zajímavý průzkum. Téma bylo jasné. Jaká barva nabudí chuť k sexu a která ji naopak utlumí. A to samé se týkalo i spánku. Věřila bys, že barva ložnice má vliv i na to, jak dobře nebo špatně se vyspíš?

Buď jak buď, výsledek vnuknul mnohým nápad na předělání ložnice. Takže, jaká jsou kritéria pro neutuchající výbuchy vášně a ty nejlepší orgasmy? Snad se ti trefíme do oblíbeného spektra!

Záruka pravidelného sexu? Fialka!

Podle výše zmíněného výzkumu ty páry, co vsadily na fialovou, se milují v průměru 3,5 krát za týden. Bledá závist? Co ti brání, mít to taky? Přilož ruku k dílu a zařadíš se také mezi tyhle šťastlivce! Není tohle zrovna tvůj šálek kávy? Přijde ti to moc bledé a studené? Máme pro tebe i plán B. Jestli jsi trochu rebelka a dračice, je to naprostý ideál.

Další nakopávač rozkoše je totiž červená. Ta ti zaručí hned 3 krát důležitou chvilku s partnerem během sedmi dní. To je skoro každý druhý den. S tím už se dá pracovat… Že je tohle na tebe zase až moc a cítila by ses jako v nevěstinci? Pak máme ještě jednu možnost. Nebeská modrá. Ta se může také pochlubit frekvencí 3 krát týdně. 

Do růžova jedině s modrou

Skloubit kvalitní odpočinek s ještě kvalitnějším sexem je naprosto perfektní stav, viď? Jedno bez druhého prostě nejde, co si budeme namlouvat. Dokonalý poměr je prostě půl na půl. Originální studie se dopátrala i toho, že ten člověk, který má okolo sebe modro, spí nejdéle ze všech a to skoro 8 hodin! A to není všechno. Po probuzení je prý šťastný, odpočatý a spokojený. Další adept na intimní relax je zelená, ta tě uspí v průměru na 7 hodin a 40 minut. A ani žlutá není k zahození. Pátráš po důvodu, jak to celé funguje a proč zrovna zrak má takový vliv? Vysvětlení je jednoduché.

Co máš v oku, to je v hlavě

Odborníci i lékaři jsou v tomhle za jedno. Nábytek i stěny, respektive jejich vzhled, ovlivňují mozek ještě před tím, než se zavřou oči. V sítnicích oka jsou ukryté hodně speciální a tajné receptory, které fungují jako přímá linka do nejdůležitějšího orgánu, tedy právě mozku. A to je alfa i omega všeho.

Modrá snižuje tepovou frekvenci i tlak, proto je vhodná na odpočinek všeho druhu, v opačném případě zmíněná fialová stimuluje nervovou soustavu, takže klidu moc není. A proto ten bouřlivý sex.

Dotazy? Možná jen ten, jak je obě dát dohromady a mít všechno. Christian Grey v 50 odstínech šedi na to vyzrál. Měl jednu místnost na spaní a druhou na to ostatní… A jak to dopadlo? Ráno odpočatý výkonný manažer a v noci neúnavný sexuální stroj. To zní jako plán! :-)

Ale kde vzít inspiraci na rekonstrukci ložnice i partnerského života? Zkus ji načerpat v naší galerii. Fantazii se v zařizování ložnice stejně jako v sexu meze nekladou. 

Foto zdroj: Profimedia.cz, Pinterest.com, 

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
31. 10. 2015 baraval Postýlka (reakcí: 0)
23. 10. 2015 glady ... (reakcí: 0)
22. 10. 2015 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

03. 12. 2016 Horoskop Kozoroh

Zahoď strach a nerozhodnost a směle se pusť do realizování všech svých snů a plánů. Bude se ti dařit na výbornou. Sta... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist