Femina.cz » Magazín » Celebrity » Závidíte život Victorii Beckham? Možná byste neměnila!

Závidíte život Victorii Beckham? Možná byste neměnila!

Závidíte život Victorii Beckham? Možná byste neměnila!

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 14. 03. 2013

Ano, je obklopena luxusem, o kterým se většině z nás ani nesní. Po jejím boku je stále fešný manžel David. Ale jako máma čtyř ratolestí se musí Victoria Beckham taky pořádně ohánět a čas, který ušetří, věnuje práci. Takže je pak možná vcelku jedno, padne-li na ústa do pohovky za půl milionu nebo z obchodního domu IKEA...

Victoria se se svým denním režimem svěřila časopisu Harper´s Bazaar a kupodivu je celkem dost vzdálený od našich představ života celebrity. Jen posuďte.

6:30 Budíček. Je čas dát se trochu do kupy, než vstanou děti. Takže obvyklá rutina. Pleť oživit hydratačním krémem Elizabeth Arden, na tělo používá nepříliš drahou Weledu, a osvěžit se mátovým čaje ještě předtím, než přijde na řadu dvojité presso. Ráda by si dopřála vanu, jenže na tu prostě není čas. Ještě než v sedm vzbudí děti, stihne přečíst pár e-mailů, které jí chodí z Ameriky celou noc.

7:00 Budí děti a dává jim snídani. V té své se stihne jen trochu ponimrat. Většinou na rozdíl od potomků snídá jen ovoce.

7:50 Děti opouštějí dům. Chodí do tří různých škol, a tak s Davidem v tuto dobu fungují jako řidiči a rozjedou se různými směry.

8:30 Potomci jsou ve škole, je čas na práci. Victoria má ráda svoje moderní mašinky, a tak do práce tahá dvě tašky s iPadem, iPadem mini, MacBookem Pro a iPhonem. Ve svém módním studiu v Battersea zaměstnává 80 lidí. Nejprve se pozdraví se svým týmem a pak už se věnuje přípravě módní přehlídky pro svou novou kolekci: vše musí být dokonalé včetně hudby.

13:00 Čas oběda. Většinou je to sushi za pracovním stolem. K tomu si dá oblíbený zeleninový džus, je-li zrovna po ruce. Pije také hodně perlivé vody a mátového čaje. Na dlouhé popíjení kávy není čas. Ani sekunda z Victoriina nabitého pracovního režimu totiž nesmí přijít nazmar.

16:00 Opouští kancelář. Musí vyzvednout kluky Brooklyna (14), Romea (10) a Cruze (8) ze školy. Doma jim dá najíst a poté je odveze na jejich mimoškolní aktivity. Při tom všem se ještě musí postrat o roční dcerku Harper Seven, kterou má přes den na starosti chůva. Potom děti opět přiveze a udělá s nimi domácí úkoly.

19:00 Chvíle klidu, kdy se může věnovat i svému manželovi Davidu Beckhamovi. S celou rodinou vyrážejí na večeři do restaurace. Mají rádi ty italské a francouzském, jejich oblíbeným podnikem je Nobu. Victoria ale ví, že hýřit příliš nemůže. Musí se přeci postarat o malé děcko, které se v noci často budí.

21:30 Čas, kdy chodí na kutě i nejstarší Brooklyn. Victoria a David mají konečně chvilku jen pro sebe.

24:00 Uléhá do postele. Ráda by se vyspala, ale jak říká: „Když jste mámou, řeknete si spíše: bylo by moc pěkné, kdybych se vyspala.“

Pokud máte děti, pak si nejspíš řeknete: No a? Jsem na tom naprosto stejně, ne-li hůř, protože narozdíl od slavné hvězdy musím večeři uvařit sama a nemám v zásobě všudypřítomnou chůvu.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
31. 03. 2013 Lydia001 VB (reakcí: 0)
25. 03. 2013 manislava victoria (reakcí: 0)
24. 03. 2013 AlexaA ... (reakcí: 1)
20. 03. 2013 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
16. 03. 2013 ladouch . (reakcí: 0)
15. 03. 2013 Daniela76 Victoria Beckham (reakcí: 0)
14. 03. 2013 weronika9 vb (reakcí: 0)
14. 03. 2013 Pavlína -- (reakcí: 1)
14. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
14. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

22. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Zvláštní sen, který tě v noci proubudil, ti bude strašit v hlavě po celý den. A to tak, že se rozhodneš zajít do ezot... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist