Celebrity, které fanoušci oplakali až příliš brzy. Kdo nám pořád chybí?

Paul Walker, Brittany Murphy nebo Heath Ledger. To jsou hvězdy, které v hereckém nebi přivítaly Luka Perryho. Někomu se stala osudnou konzumace drog, zatímco jinému život ukončil alkohol či deprese.

celebrity-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Když v 52 letech navždy odešel herec Luke Perry, nikdo tomu nemohl uvěřit. Představitel Dylana McKaye z kultovního seriálu Beverly Hills 902 10 zemřel 4. března 2019, a to na následky rozsáhlé cévní mozkové příhody, po níž byl uveden do umělého spánku. Tento nadaný umělec, jehož jméno bylo ve filmové i seriálové branži vepsáno nesmazatelným písmem, však nebyl jediný, kdo se na poslední cestu vydal poněkud předčasně. Které tváře opustily své rodiny a příznivce žalostně brzy?

Paul Walker jako oběť dopravní nehody

Sympaťák, který nejvíce proslul svou rolí Briana O‘Connera v závodnické sérii Rychle a zběsile, zemřel hodně nečekaně. Dne 30. listopadu 2013 v odpoledních hodinách odjížděl z charitativní akce na pomoc obětem tajfunu, jenž zasáhl Filipíny. Tím, že neusedl za volant, ale na místo spolujezdce, udělal osudovou chybu. Jeho známý, který řídil, ztratil nad vozidlem kontrolu a narazil do stromu. V té chvíli vyhasly životy dvou mužů, kteří ještě mohli dokázat velké věci.

Brittany Murphy a její záhadný skon

Ve dvaatřiceti letech čas vypršel i herečce a zpěvačce, která mimo jiné zazářila po boku Bruce Willise nebo Jessicy Alby v komiksovém megahitu Sin City. Tragická událost je dodnes nevysvětlená, což dává příležitost mnoha konspiračním teoriím. Pouhé čtyři dny před Vánocemi roku 2009 rodačka z americké Atlanty zkolabovala. I přes včasný zásah záchranářů a špičkovou lékařkou péči byly všechny pokusy o záchranu bohužel marné. Stále se spekuluje o tom, zda má v tomto úmrtí „prsty“ cizí zavinění, anémie nebo zápal plic.

Heath Ledger. Nešťastná náhoda

Hlavní hrdina snímku Zkrocená hora už taktéž není mezi námi. Ale mohl by být! Co se stalo? Dne 22. ledna roku 2008 ho bez známek života nalezli v pokoji jednoho newyorského hotelu. Blízko něj byly nalezeny prášky na spaní i antidepresiva, což jsou oficiální viníci konce cesty australského herce. Ne však jejich množství, ale naprosto nevhodná kombinace, jejímž výsledkem byl srdeční kolaps. Dalším šokem pro veřejnost byl fakt, že úspěšný člověk, jenž šel z role do role, měl v bance uloženo sotva pár dolarů. Kam se podělo jeho jmění?

Amy Winehouse, rebelka tělem i duší

Britská zpěvačka se stala naprosto výjimečnou pro svůj úžasný hlas. Stejně se však do povědomí lidí dostala pro i svou zálibu v drogách a alkoholu. Přestože se několikrát snažila své závislosti zbavit, nepodařilo se jí to. Její bezvládné tělo objevil bodyguard v létě roku 2011. Amy Winehouse zemřela ve svých 27 letech, v domě uprostřed Londýna, a to na otravu alkoholem.

Cory Monteith. Deprese a omamné látky

Nikdo by nečekal ani skon mladíka, který měl život teprve před sebou. Jen pár měsíců před svou smrtí se dokonce zasnoubil se svou přítelkyní a kolegyní Leou Michele, s níž působil v seriálu Glee. Páru však štěstí nebylo souzeno. Za odchodem této hvězdy do hereckého nebe stojí sloučení depresí, alkoholu a velké dávky heroinu. Corymu bylo pouhých 31 let.

Která ze zmíněných hvězd ti chybí nejvíc? Napiš nám to v diskuzi pod článkem, těšíme se na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

15.3.2022 2:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist