Celebrity, které svým stylem tance baví svět. Paris Hilton a Jacku Nicholsonovi rytmus vůbec nic neříká

Čerte, drž se svého kopyta. Tohoto úsloví by se měli držet slavní, kteří jsou možná bravurními herci, zpěváky, producenty a módními návrháři, ovšem když jde o taneční figury, není o pořádné trapasy nouze! Kdo vážně neumí hýbat kostrou?

celebrity-a-tanec-6-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Komu ze slavných tanec moc nejde?

Žádný učený z nebe nespadl. A na červeném koberci to platí dvojnásob. Když totiž tyhle známé tváře rozvlní své boky na parketu, obvykle to u přihlížejících spustí celou řadu reakcí. Někdo smích dusí v dlaních, zatímco jiný se raději otočí, protože nedokáže zakrýt zděšení. Kdo z prominentů by mohl sebevědomí rozdávat, ale cit pro rytmus mu zoufale chybí?

Diane Kruger, tady je to celé špatně

Bývalá modelka a herečka, která se narodila u našich německých sousedů, se v dětství toužila stát baletkou. Kvůli zranění však studium na umělecké škole ukončila, sbalila si kufry a odjela do Paříže, kde se začala věnovat modelingu. A je to tak nejspíš dobře! Každý, kdo Diane vidí „trsat“, nevěří vlastním očím, protože prý jde o humorně nepopsatelný zážitek. Alespoň tak se to ve vysokých kruzích povídá s tím, že je velkou záhadou, jak ji mohli přijmout na akademii scénického umění.

Ani Jack Nicholson není talent

Trojnásobný držitel Oscara a vlastník sedmi Zlatých Glóbů také nepatří mezi jedince, kteří by se mohli pochlubit nadáním na pohybové aktivity. Když naposledy navštívil jistý noční klub, rázem bylo o zábavu postaráno. Hlavní hrdina snímků Lepší už to nebude, Než si pro nás přijde a Skrytá identita, se u tyče tak rozvášnil, že několikrát málem spadl, přičemž svými bouřlivým trdlováním málem přivodil zranění i zaměstnankyním onoho podniku.

Paris Hilton by se nad sebou měla zamyslet

Dědička hotelového impéria nevyčíslitelné hodnoty zaujímá na žebříčku neoblíbených osobností přední pozici. Čím si to zasloužila? V první řadě tím, že s ohromnou chutí pomlouvá ostatní a neustále se povyšuje nad těmi, kteří nežijí v luxusu. Jistým druhem zadostiučinění pro její „oběti“ je to, když se blondýnka pokouší o „trdlování“. Vzhledem k tomu, že má tendence poskakovat jako koza, u toho vypadá skutečně směšně. Jo, ani za miliony si talent nekoupíš…

Marc Anthony. Tomu to fakt nejde

Herec, zpěvák a producent původem z Portorika, jehož vlastní jméno zní Marco Antonio Muñiz, možná umí udělat hit, ale pokud jde o show na pódiu, tam je to horší. Při jednom vystoupení si uřízl z ostudy kabát! Vyzval totiž na jeviště ženu z publika, aby si s ním „hodila botou“. Jakmile ale dotyčná pochopila, že s jeho podivnými pohyby nesvede držet krok, raději se odebrala zpátky do hlediště. Ups! Marcova bývalka Jennifer Lopez mu měla dávat více lekcí.

Kate Moss. Potíže s rovnováhou

Anglická supermodelka a módní návrhářka se také ocitla na pranýři. A není se co divit! Když si totiž fešanda dá na party o skleničku navíc, střemhlav se vrhne na taneční parket. Jenže tam nedokáže zkorigovat touhu po křepčení s jejími vysokými podpatky, tudíž to ve většině případů končí tak, že si „ustele“ přímo na podlaze, zatímco přihlížející nechá nahlédnout pod své ultra krátké šaty.

Toho, kdo naopak tancovat fakt umí, můžeš omrknout ve videu:

5.10.2023 11:00| autor: Lucie Feiková | zdroj: glamourmagazine.co.uk/gallery/stars-that-cant-dance, marieclaire.com/celebrity/a8858/actresses-who-cant-dance/

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist