Celebrity, které svým stylem tance baví svět. Komu rytmus vůbec nic neříká?

Čerte, drž se svého kopyta. Tohoto úsloví by se měli držet slavní, kteří jsou možná bravurními herci, zpěváky, producenty a módními návrháři, ovšem když jde o taneční figury, není o pořádné trapasy nouze! Kdo vážně neumí hýbat kostrou?

celebrity-a-tanec-6-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Žádný učený z nebe nespadl. A na červeném koberci to platí dvojnásob! Když totiž tyhle známé tváře rozvlní své boky na parketu, obvykle to u přihlížejících spustí celou řadu reakcí. Někdo smích dusí v dlaních, zatímco jiný se raději otočí, protože nedokáže zakrýt zděšení. Kdo z prominentů by mohl sebevědomí rozdávat, ale cit pro rytmus mu zoufale chybí?

Diane Kruger, tady je to celé špatně

Bývalá modelka a herečka, která se narodila u našich německých sousedů, se v dětství toužila stát baletkou. Kvůli zranění však studium na umělecké škole ukončila, sbalila si kufry a odjela do Paříže, kde se začala věnovat modelingu. A je to tak nejspíš dobře! Každý, kdo Diane vidí „trsat“, nevěří vlastním očím, protože prý jde o humorně nepopsatelný zážitek. Alespoň tak se to ve vysokých kruzích povídá s tím, že je velkou záhadou, jak ji mohli přijmout na akademii scénického umění.

Ani Jack Nicholson není talent

Trojnásobný držitel Oscara a vlastník sedmi Zlatých Glóbů také nepatří mezi jedince, kteří by se mohli pochlubit nadáním na pohybové aktivity. Když nedávno navštívil jistý noční klub, rázem bylo o zábavu postaráno. Hlavní hrdina snímků Lepší už to nebude, Než si pro nás přijde a Skrytá identita, se u tyče tak rozvášnil, že několikrát málem spadl, přičemž svými bouřlivým trdlováním málem přivodil zranění i zaměstnankyním onoho podniku.

Paris Hilton by se nad sebou měla zamyslet

Dědička hotelového impéria nevyčíslitelné hodnoty zaujímá na žebříčku neoblíbených osobností přední pozici. Čím si to zasloužila? V první řadě tím, že s ohromnou chutí pomlouvá ostatní a neustále se povyšuje nad těmi, kteří nežijí v luxusu. Jistým druhem zadostiučinění pro její „oběti“ je to, když se blondýnka pokouší o „trdlování“. Vzhledem k tomu, že má tendence poskakovat jako koza, u toho vypadá skutečně směšně. Jo, ani za miliony si talent nekoupíš…

Marc Anthony. Tomu to fakt nejde

Herec, zpěvák a producent původem z Portorika, jehož vlastní jméno zní Marco Antonio Muñiz, možná umí udělat hit, ale pokud jde o show na pódiu, tam je to horší. Při jednom vystoupení si uřízl z ostudy kabát! Vyzval totiž na jeviště ženu z publika, aby si s ním „hodila botou“. Jakmile ale dotyčná pochopila, že s jeho podivnými pohyby nesvede držet krok, raději se odebrala zpátky do hlediště. Ups! Marcova bývalka Jennifer Lopez mu měla dávat více lekcí!

Kate Moss. Potíže s rovnováhou

Anglická supermodelka a módní návrhářka se také ocitla na pranýři. A není se co divit! Když si totiž fešanda dá na party o skleničku navíc, střemhlav se vrhne na taneční parket. Jenže tam nedokáže zkorigovat touhu po křepčení s jejími vysokými podpatky, tudíž to ve většině případů končí tak, že si „ustele“ přímo na podlaze, zatímco přihlížející nechá nahlédnout pod své ultra krátké šaty.

A co ty, kterou hvězdu bys poslala na taneční lekce? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. Hvězdy, které naopak tancovat fakt umí, můžeš omrknout ve videu:

Foto: Shutterstock.com

4.6.2021 7:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist