Celebrity, které se vzdělávaly doma. Tyhle měly soukromého učitele

Ryan Gosling, Hilary Duff i Jennifer Love Hewitt patří k úspěšným a bohatým hvězdám světového formátu. A vůbec k tomu nepotřebují diplom z vysoké ani střední! Proč tyto známé tváře neabsolvovaly klasické vyučování?

celebrity-domaci-vzdelavani-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Podzim není spojován jen s chladným počasím a útokem bacilů. K tomuto ročnímu období se pojí také nástup do školy. Jak to se vzděláváním měly celebrity? Ne všechny zjistily, jak chutná oběd v jídelně. Nebo jaké to je stát se královnou či králem školního plesu. Zde jsou osobnosti, kterým rodiče sponzorovali soukromou výuku, a to hezky na domácí půdě. Kdo to proklínal, a komu se to naopak líbilo?

Selena Gomez to obrečela

Zpěvačka a herečka, která zároveň navrhuje módu, měla z toho, že se bude učit ve vlastním obýváku, opravdu špatný pocit. Dle vlastních slov ji nejvíce tížilo, že nebude mít svoji skříňku ani možnost najít si kamarády. Protože se však rodiče téhle sympatické brunetky a bývalé přítelkyně Justina Biebera často stěhovali, nebylo prý na výběr.

Hilary Duff měla radost

Ještě o něco příjemnější studijní systém měla Hilary Duff, jež se proslavila zejména díky rolím v komediích pro náctileté. Tu od osmi let vyučovala její matka, která byla ženou v domácnosti. Mimochodem, právě ona sympatickou plavovlásku neustále přihlašovala do různých soutěží, tanečních kroužků a divadelních castingů, čímž jí vyšlapala kariérní cestičku. Na toto životní období kráska vzpomíná jen v dobrém.

Christina Aguilera trpěla. Doslova

Na své dospívání pravděpodobně nevzpomíná zrovna nejlépe dcera seržanta americké armády, zpěvačka a věčná bojovnice s jo-jo efektem Christina Aguilera. Protože s herectvím začala již v útlém věku, byla poměrně známým dítětem. Ne vždycky je ale něco takového k užitku. Poté, co diva se zlatem v hrdle nastoupila do veřejné školy, byla šikanována svými spolužáky. Když už se to nedalo snášet, navázala raději spolupráci se soukromým učitelem.

Ryan Gosling měl poruchu

Děti ze třídy se nechovaly hezky ani k jednomu z nejpřitažlivějších mužů filmového plátna a manželovi herecké kolegyně Evy Mendes. Proč to? Málo se mluví o tom, že Ryanovi byla v mládí diagnostikována ADHD, což je porucha pozornosti s hyperaktivitou. Projevuje se nesoustředěností, netrpělivostí i neschopností zaměřit se na určité vjemy, takže tenhle neposedný rarach byl trnem v oku nejen ostatním studentům, ale i pedagogickému sboru. Nakonec matce Ryana došla trpělivost a najmula si vlastního školitele.

Jennifer Love Hewitt. Ta zkrátka neměla čas

Herečka, zpěvačka, textařka a producentka vystupovala s dětským tanečním souborem ve Spojených státech i v Evropě už ve svých deseti letech. V této době si ji také všimli hollywoodští hledači mladých talentů, což její hvězdu vystřelilo směrem vzhůru. Jennifer tedy byla poměrně vytížená, proto do školy nemohla chodit, ani kdyby chtěla. Vzdělávala se tedy doma, a to až do střední.

 

26.9.2023 11:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist