Největší VIP náfukové z červeného koberce. S těmihle prý není k vydržení!

Jeden o sobě říká, že bez něj by to na hřišti vůbec nešlo, druhý zase bez nejdražšího šampaňského odmítá vstoupit na jeviště. Co je to ale proti třetímu, který si za autogram nechá zaplatit 40 tisíc korun!?

nafoukane-celebrity--1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Zatímco některým celebritám skromnost a pokora nechybí, pro jiné jsou tyto pojmy „španělskou vesnicí“. Které hollywoodské tváře dávají všem kolem okatě najevo, že jsou něco víc? Zde je pět ztělesněných důkazů, že peníze kazí charakter… A asi nejen ten!

Katherine Heigl, přísný kritik

Blondýnka má kromě nedochvilnosti, nad kterou lze přimhouřit oko, i další podivnou vlastnost. Jakmile za nějakou práci dostane řádně zaplaceno, shazuje, pomlouvá a kritizuje – všechno a všechny. O romantické komedii Zbouchnutá, kde ztvárnila hlavní roli, vykládala po premiéře novinářům, že je to stupidní a sexistický snímek s příšerným scénářem.

Rovněž se přiznala, že natáčení pro ni bylo doslova peklem! Nevybíravě se vyjádřila i o režii seriálu Chirurgové, nebo o filmu Chceš mě, chci tě, v němž se objevila po boku fešáka Gerarda Butlera. To je povýšenost, co? Nejdřív shrábnout prachy, potom dělat vlny!

Michael Jordan, hamoun století

Jeden z nejlepších basketbalistů všech dob by sice talent mohl rozdávat, ovšem skromnost je u něj naprosto nedostatkovým zbožím. Když byl kdysi uveden do sportovní síně slávy, při slavnostním ceremoniálu vyrazil všem přítomným dech svou upřímností.

Během přímého přenosu pronesl s kamennou tváří do nejbližší kamery, že si to zaslouží, protože se vždycky snažil nejvíc ze všech. Rovněž si nezapomněl postěžovat, že jako „tahoun týmu“ mohl mít i lepší platební podmínky. OMG!

Madonna, paní NĚKDO

Královna popu, která záměrně přehlíží rok svého narození, je pověstná svými šílenými manýry. A svou domýšlivost dotáhla na nejvyšší možnou úroveň! Nehledě na její nesmyslné požadavky, které při koncertech vyžaduje, si také nechává zaplatit za každý autogram, jež fanouškům poskytne.

Jaká je obvyklá taxa za rychle napsaný klikyhák? Něco kolem 1800 dolarů, což je přibližně 40 tisíc našich kaček. No jestli má tohle zapotřebí…

Beyoncé, hvězda první velikosti

Kráska rozená v Texasu je jedním z nejoslavovanějších umělců všech dob. Taky aby ne, vždyť za svou dosavadní kariéru prodala 100 milionů hudebních nosičů, což se nepovedlo jen tak někomu. Aby toho nebylo málo, má vlastní značku oblečení i parfémů. Také je rovněž producentkou a herečkou.

Když se k tomu přidají i mateřské povinnosti, času není nazbyt. A zřejmě proto se pěvkyně uchýlila k hodně podivnému kroku – nedávno při jednom interview prohlásila, že pokud někdo zaplatí 25 tisíc dolarů, může jí potom zdarma pomáhat v domácnosti. Dost zavádějící nabídka, nad kterou fanoušci nevěřícně kroutí hlavou!

Mariah Carey, arogance hadr

Zpěvačka a textařka, která je věčnou bojovnicí s jo-jo efektem, má také nosánek hodně vysoko. Všude, kde se objeví, ke svému pohodlí vyžaduje nejdražší šampaňské, pouze ohybatelná brčka a speciální odkladač na použité žvýkačky. K tomu asistenta, co jí pomůže sejít schody a spoustu bílých růží. Dle jejích vlastních slov jde o naprosto běžné věci, které si jako známá osobnost přece zaslouží. I s touhle dámou to musí být dost o nervy, o tom žádná…

Který slavný náfuka je pro tebe největším překvapením? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. A jen tak mimochodem, takových je v Hollywoodu mnohem víc, proto přehlídku dalších arogantních hvězd najdeš ve videu!

text: Lucie Feiková, foto: Shutterstock, zdroj: https://tvovermind.com/20-celebrities-ridiculous-set-demands/, https://radaronline.com/photos/the-weirdest-things-celebrities-demand-in-their-contracts/

10.10.2022 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist