Femina.cz » Magazín » Celebrity » Suri Cruise a Shiloh Jolie-Pitt. Caparti, co udávají módní trendy

Suri Cruise a Shiloh Jolie-Pitt. Caparti, co udávají módní trendy

Suri Cruise a Shiloh Jolie-Pitt. Caparti, co udávají módní trendy

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 13. 03. 2013

Obě jsou dcerami slavných hollywoodských rodičů a obě pro jejich styl oblékání nedávno ocenil prestižní módní časopis The Sunday Times. Ano, teprve šestileté holčičky jsou na poli módy ostřílenými harcovnicemi.

Poutaly pozornost médií dávno před svým narozením. Ještě ani nespatřily světlo světa a už se spekulovalo o tom, jaké budou mít vlásky a rtíky, či budou více po tatínkovi, anebo po mamince. Taková pozornost ale zavazuje. A nutno říci, že obě dívky, dnes už odrostlé plínkám, se jí zhostily na jedničku. Suri Cruise a Shiloh Jolie v pouhých šesti letech udávají módní trendy! A už v tak raném věku má každá svou hlavu a obléká se po svém. Zatímco Suri ráda botky na podpatku, Shiloh chodí nejraději v kanadách.


Princeznička Suri

Tohle prominentní prtě a dcera Toma Cruise a Katie Holmes má šatiček a botiček tolik, že by se stěží vešly do královského paláce. Jejich hodnota byla vyčíslena na v přepočtu 60 milionů korun! Měsíčně prý Katie utratí za oblečky pro svou dcerku 450 tisíc korun!

Sotva odrostla kolíbce a začala dělat první krůčky, přeměnila se Suri z miminka na dámu. Nazula botičky na podpatku a začala se dokonce malovat! Malá princeznička nejraději růžové šatičky, jak jinak než s volánky! Umí-li v tak útlém věku chodit v botkách na podpatku, proč by nesvedla sledovat módní trendy a udílet rady. Má dokonce svůj vlastní blog, kde se lze dočíst, jakým věhlasným značkám dává přednost a kolik má šatiček od Diora. O radu kolikrát prosí i její máma: „Pokud se Suri zeptá, zda by mohla mít taky takové šaty, až bude velká, vím, že vypadám dobře,“ řekla v rozhovoru pro časopis Marie Claire.


Raubíř Shiloh

To Suriina vrstevnice Shiloh, dcera Brada Pitta a Angeliny Jolie, je z úplně jiného těsta. Spíše než princezničku připomíná Robina Hooda. Nejraději chodí v kanadách a šatičky bychom v její garderóbě zřejmě hledali marně. „Shiloh ze všeho nejvíce miluje tepláky a obleky s kravatou, ráda nosí bundy a volné kalhoty,“ komentovala originální vkus své dcery Angelina Jolie. Co také čekat od dítěte, které si nejraději hraje s meči (tedy naštěstí jen plastovými)? Geny se zřejmě nezapřou, Angelina totiž přiznala, že i ona měla jako malá nejraději kalhoty a s holkama se příliš nekamarádila. Také Shiloh si hraje více s bráchou Maddoxem, Paxem a Knoxem, než se ségrami Vivienne a Zaharou.

Harper Seven

V souvislosti s módou nelze nezmínit ani dalšího malého prominenta. Shiloh a Suri totiž roste konkurence v Harper Seven Beckham. I dcerka Victorie a Davida Beckhamových má svůj módní blog, a to jí je teprve rok. Trendy začala udávat v pouhých čtyřech měsících. Společně s maminkou navštěvuje prestižní módní přehlídky. A ze všeho nejraději nakupuje nové a nové oblečky. Jablko holt ani v tomto případě nepadlo daleko od stromu.

Foto hollywoodpq.com, vesuviusathome.com, babyrazzi.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
21. 03. 2013 manislava modní trendy (reakcí: 0)
14. 03. 2013 weronika9 to je moc! (reakcí: 0)
14. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
14. 03. 2013 Daniela76 Caparti (reakcí: 0)
13. 03. 2013 RitaTerezka - (reakcí: 0)
13. 03. 2013 pepina . (reakcí: 0)
13. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

22. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Ráno vyskočíš z postele a budeš k nezastavení. V práci budeš jako vítr, doma se pustíš do úklidu, do vaření i pečení,... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist