Femina.cz » Magazín » Móda » Skandální módní přehlídka! Krainová jako bohyně!

Skandální módní přehlídka! Krainová jako bohyně!

Skandální módní přehlídka! Krainová jako bohyně!

Magazín: Móda | autor: Redakce | vydáno 01. 03. 2013

Skandální přehlídka The best of Valentino by VS Brands , která právě teď vzbuzuje emoce mnoha zúčastněných a médií, představila průřez kolekcemi večerních šatů Valentino z posledních let. Zářícím šperkem této akce byla nádherná topmodelka Simona Krainová, která ve svůdné rudé róbě vypadala jako bohyně lásky.

Módní přehlídka spustila lavinu reakcí u novinářů a odborníků a stala se téměř skandální. To když byla agentura Czechoslovak Models nařčena konkurencí (která nepochopila záměr přehlídky) ze zneužití jména Valentino.

Přehlídka byla doplněna zářivými šperky Alo Diamods. Přehlídky se jako host zúčastnila i topmodelka Simona Krainová v doprovodu manžela Karla Vágnera. Oblékla ikonické večerní šaty v zářivé červené barvě. Simona v nich vypadala naprosto úchvatně a takovou svůdnou třešničkou na dortu byl pohled na její skvostný dekolt, který róba odhalovala. Mnohým mužům se na Simoniných přednostech zastavil pohled na dosti dlouho, a tak jim ani nevadilo, že jejich polovičky vesele utrácely a skupovaly modely, jejichž ceny se pohybovaly v horizontu několika desítek tisíc korun.

V retrospektivě kolekcí byly představeny i světle růžové ručně vyšívané šaty, které se objevily v kampani jaro-léto 2007.

Přehlídka „The Best of Valentino by VS Brands“, nikoliv tedy přehlídka „Valentino“, byla retrospektivní prodejní přehlídkou modelů, které v minulosti obletěly celý svět a objevily se na titulních stranách významných světových módních magazínů. Jsou to svým způsobem kostýmy s určitým příběhem, neboť tyto konkrétní kusy fotili nejlepší světoví fotografové a měly je na sobě nejvýznamnější hvězdy modelingu. Většina modelů pochází přímo z archivu „Master of Couture“.

Firma VS Brands koupila stock Valentino již poněkolikáté a formou přehlídky nyní šaty představila potenciálním klientkám. O zajímavé modely byl ze strany přítomných žen hned po akci veliký zájem.

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
23. 11. 2013 knfkjlmbem juapemv mwtuxyk (reakcí: 0)
29. 07. 2013 rvfzqjdahm givayee tzlhlbt (reakcí: 1)
26. 07. 2013 jnuugpyarj aontltl xcxnasn (reakcí: 1)
19. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 1)
03. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 1)
02. 03. 2013 Aja Podvod (reakcí: 1)
01. 03. 2013 pepina . (reakcí: 7)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

06. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Pokud tě šéf bude chtít vyslat na služební cestu a ty nebudeš chtít vyrazit, s klidem odmítni. Není to tak důležité, ... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist