Femina.cz » Magazín » Móda » Skandální módní přehlídka! Krainová jako bohyně!

Skandální módní přehlídka! Krainová jako bohyně!

Skandální módní přehlídka! Krainová jako bohyně!

Magazín: Móda | autor: Redakce | vydáno 01. 03. 2013

Skandální přehlídka The best of Valentino by VS Brands , která právě teď vzbuzuje emoce mnoha zúčastněných a médií, představila průřez kolekcemi večerních šatů Valentino z posledních let. Zářícím šperkem této akce byla nádherná topmodelka Simona Krainová, která ve svůdné rudé róbě vypadala jako bohyně lásky.

Módní přehlídka spustila lavinu reakcí u novinářů a odborníků a stala se téměř skandální. To když byla agentura Czechoslovak Models nařčena konkurencí (která nepochopila záměr přehlídky) ze zneužití jména Valentino.

Přehlídka byla doplněna zářivými šperky Alo Diamods. Přehlídky se jako host zúčastnila i topmodelka Simona Krainová v doprovodu manžela Karla Vágnera. Oblékla ikonické večerní šaty v zářivé červené barvě. Simona v nich vypadala naprosto úchvatně a takovou svůdnou třešničkou na dortu byl pohled na její skvostný dekolt, který róba odhalovala. Mnohým mužům se na Simoniných přednostech zastavil pohled na dosti dlouho, a tak jim ani nevadilo, že jejich polovičky vesele utrácely a skupovaly modely, jejichž ceny se pohybovaly v horizontu několika desítek tisíc korun.

V retrospektivě kolekcí byly představeny i světle růžové ručně vyšívané šaty, které se objevily v kampani jaro-léto 2007.

Přehlídka „The Best of Valentino by VS Brands“, nikoliv tedy přehlídka „Valentino“, byla retrospektivní prodejní přehlídkou modelů, které v minulosti obletěly celý svět a objevily se na titulních stranách významných světových módních magazínů. Jsou to svým způsobem kostýmy s určitým příběhem, neboť tyto konkrétní kusy fotili nejlepší světoví fotografové a měly je na sobě nejvýznamnější hvězdy modelingu. Většina modelů pochází přímo z archivu „Master of Couture“.

Firma VS Brands koupila stock Valentino již poněkolikáté a formou přehlídky nyní šaty představila potenciálním klientkám. O zajímavé modely byl ze strany přítomných žen hned po akci veliký zájem.

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
23. 11. 2013 knfkjlmbem juapemv mwtuxyk (reakcí: 0)
29. 07. 2013 rvfzqjdahm givayee tzlhlbt (reakcí: 1)
26. 07. 2013 jnuugpyarj aontltl xcxnasn (reakcí: 1)
19. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 1)
03. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 1)
02. 03. 2013 Aja Podvod (reakcí: 1)
01. 03. 2013 pepina . (reakcí: 7)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

28. 02. 2017 Horoskop Panna

Jsi rozhádaná s celým světem a běda, kdyby se k tobě chtěl někdo jen přiblížit. Okamžitě jej umlátíš argumenty a nebu... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist