Femina.cz » Magazín » Celebrity » Slavné maminky jsou jako proutky. A už zase pracují!

Slavné maminky jsou jako proutky. A už zase pracují!

Slavné maminky jsou jako proutky. A už zase pracují!

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 13. 03. 2012

Je tomu jen pár měsíců, co tyto známé tváře přivedly na svět své první drobečky. Z porodu se rychle oklepaly, zformovaly postavu do původní podoby a už jsou zase v pracovním zápřahu.

Exoticky vyhlížející Lejla Abbasová začala moderovat pořad Máme dítě pro TV Barrandov a čtyřměsíčního Davida bere na natáčení s sebou. Když se zapnou kamery, hlídá ho babička, jakmile potřebuje nakrmit, převezme si ho Lejla. Mladá partnerka Michaela Kocába se raduje i z dalších moderátorských nabídek a chlubí se, že díky své mamince dokáže všechno skloubit dohromady. Ve skutečnosti však její životní styl musí být pěkně únavný. Malý Davídek totiž spí raději před den než v noci. "Během dne spát neumím, takže jsem ráda, když mi to vyjde v noci na tři hodiny." svěřila se Lejla nedávno bulváru. Ačkoli vytrvale odmítá ukázat miminko veřejnosti, prozradila aspoň, že je to celý táta. Subsaharské geny její rodiny prý byly naprosto potlačeny. "Je to krásný bílý blonďák, celý tatínek. A ze mě nemá snad nic," prohlásila moderátorka.

Časté noční vstávání si "užívá" také zpěvačka Lucka Vondráčková, jejíž Matyáš přišel na svět začátkem prosince. Podobou je prý celý po tátovi, vokály ale zdědil po mamince. "Myslím, že by uměl převálcovat i symfonický orchestr a zkazit by jim koncert," směje se Lucie, které s péčí o malého pomáhá manžel, hokejista Tomáš Plekanec. Přestože spolu žijí v kanadském Montrealu, za který Tomáš hraje, Lucčin život se dovolené zdaleka nepodobá. Po téměř probdělé noci s mimískem brzy ráno vstává, pracuje na nové desce, nedávno dotočila nízkorozpočtový snímek Labyrint, který už běží v českých kinech. Není divu, že je pouhých pár měsíců po porodu jako proutek, aniž k tomu potřebovala dietu.


Zpátky ve své konfekční velikosti je také hvězda muzikálu Kat Mydlář Radka Fišarová, která si po porodu dopřála oddech na pouhé dva měsíce. Od začátku března už opět ztvárňuje matku Esmeraldy v úspěšném nastudování příběhu o Quasimodovi. O svou ultraštíhlou postavu mateřstvím nepřišla. Zato malý Oskar jako by jedl místo ní. "Oskárek je spíš Otesánek, zřejmě potřebuje nahnat ten měsíc, o který přišel dřív na svět," nechala se slyšet Radka. A stejně jako v předešlých dvou případech, i v tom jejím je chlapeček celý táta. Herec Jiří Hána se v něm zhlédl natolik, že ho bez potíží přebaluje i koupe. "Já se vlastně kromě kojení nemusím starat o nic," pochlubila se zpěvačka.

Další články z rubriky

Komentáře (17)

Datum Autor Nadpis
01. 06. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
26. 05. 2012 helenadon elo (reakcí: 0)
03. 04. 2012 Mirka_93 :) (reakcí: 0)
27. 03. 2012 Mishka7 Slavné maminky jsou jako proutky. A už zase pracují! (reakcí: 0)
27. 03. 2012 Werushka7 :) (reakcí: 0)
22. 03. 2012 Kavyashree Hey Danke, ging ja ratz fatz. Ui Ui Einbindung per Short Open Tags, da haben sich bestimmt schon eingie die Seite erstmal geschossen^^ Umlaute werden leider auch nicht richtig angezeigt. Bei astro.com muss ich jetzt erstmal ne Nacht drfcber schlafen. (reakcí: 0)
21. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
20. 03. 2012 nairi slavne maminky (reakcí: 0)
18. 03. 2012 maruskaji . (reakcí: 0)
15. 03. 2012 Tecireg ... (reakcí: 1)
15. 03. 2012 pepina . (reakcí: 0)
14. 03. 2012 manislava maminky (reakcí: 0)
14. 03. 2012 Daniela76 Slavné maminky (reakcí: 0)
14. 03. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
14. 03. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)
13. 03. 2012 bluen lucka (reakcí: 1)
13. 03. 2012 Alma .... (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

01. 03. 2017 Horoskop Váhy

Volný večer tě bude lákat prolenošit, ale partner bude chtít vyrazit za sportem. Jednou mu zkus také dopřát to, co si... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist