Vědecky ověřené metody jak být atraktivnější

Vědecká obec zkoumající vztahy se donekonečna zabývá vzájemnou atraktivitou obou pohlaví. Závěry z výzkumů jsou někdy nad slunce jasné, jindy celkem překvapivé. Každopádně, na chlapy můžete vědecky, a my vám k tomu pomůžeme 🙂

Vsaďte na rudé šaty
Okamžitě vyndejte červené šaty z hlubin svého šatníku. Studie University of Rochester totiž ukazuje, že zkoumaní muži určili za mnohem atraktivnější ty ženy, které na sobě měly právě šaty v barvě vášně. Rudý odstín pochopitelně nedokáže zázraky ale určitě v něm budete k nepřehlédnutí a ještě víc sexy.

Svůdné rty
Vědci z Manchester University zjistili, že muži stráví asi polovinu svého času se ženou pozorováním jejích rtů. O to více se na rty zaměřují, pakliže má žena rudou rtěnku. Ze zkoumaného vzorku mužů uchvátila červená barva na rtech drtivou většinu z nich, a tuto část ženského těla obdivovali pánové v průměru o 8 sekund déle, nežli rty nenalíčené, nebo nalíčené jinou barvou.

Vpalte mu váš úsměv
S kamennou tváří modelky z přehlídkového mola to u mužů rozhodně nevyhrajete. Nedávno publikovaná studie  American Psychological Association ukazuje, že úsměv dělá ženy atraktivnějšími, protože stimuluje část mozku, spojenou s smyslovými vjemy. Jednoduše řečeno, mužům se rozesmáté ženy zdají být přístupnější.

Odměňte ho smíchem
Smích je opravdu nejlepší lék na všechno… včetně vašeho milostného života. Studie kanadské univerzity říká, že muži jsou přitahováni k ženám, které se nebojí hlasitě a od srdce smát – tedy hlavně jejich vtipům.

Jemně ho napodobte
Studie American Psychological Association dokazuje, že ženy, které jemně napodobují muže, mají větší šanci, že se jim zalíbí. Díky do očí bijícímu kopírování každého mužského pohybu vám rozhodně „skóre atraktivity“ nestoupne, ale pokud jemně napodobíte (tu a tam) nějaký ten pohyb, rozhodně tím nic nezkazíte. Myšleny jsou zejména věci jako, že se napijete, když on se napije. Poposednete si, když to udělá on. Dotknete se svých vlasů, když si je prohrábne. Ale s mírou samozřejmě. To jsou totiž věci, které přirozeně lidé dělají, když mají v tom druhém zalíbení. Takže ho tak vlastně svádíte, aniž byste ho ve skutečnosti „sváděla“.

Vysoký tón hlasu
Chůva k pohledání Fran Fine by se mohla radovat! Zatímco panuje zarytá představa o tom, že smyslný hlas je synonymem pro sexy ženu, vědci zjistili, že muže ve skutečnosti přitahují ženy, které mluví výše položeným hlasem à la Marilyn Monroe. Pamatujte si na její sexy ztvárnění „Happy Birthday“ pro JFK? Tak asi tak….
[[related]]
Boky nelžou
Vědci z Texas A & M University prokázali a podložili jeden velice známý fakt. Tím faktem není nic jiného, než to, že mužské oko nadměrně přitahují vlnící se boky, jinak známé jako kroutění zadečkem. Zkrátka a dobře rozpohybované linie ženského těla jsou přirozenou „mužolapkou“.

Pochlubte se svými pažemi
Studie univerzity v Novém Jižním Walesu zase dokazuje, že muže daleko více, než dlouhé nohy, přitahují vypracované paže a ramena. Pochopitelně, že tady vůbec není řeč o tom, že byste měli mít kulturistické paže, zkrátka jen ladnou dámskou ručku s kůží hebkou na dotek.

Pochlubte se svými křivkami
Vědci ve Skotsku doložili studii, která jasně dokazuje, že muži dávají přednost ženám s normální tělesnou hmotností a s kypřejšími tvary! Takže přestaňte hypnotizovat obálky módních časopisů, kde jsou vychrtlé modelky a klidně se při nejbližší příležitosti svlékněte do plavek!

17.8.2011 12:00| autor: Adéla Seidlová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist