Úlet v kině

S Markem jsem byla 3 roky, byli jsme stále zamilovaní a měli harmonický vztah téměř bez hádek. Toho večera hráli v kině Velkého Gatsbyho a já se na ten film hrozně těšila. Ohlasy na něj byly výborné, navíc Leonardo DiCaprio patřil mezi mé oblíbené herce už od dob Titaniku…

S Markem jsme plánovali romantický večer, nejdříve večeře, pak kino a možná nějaký ten drink. Film začínal v osm hodin. Měli jsme zarezervovaná sedadla uplně vzadu. Film se hrál v menším sále, bylo to přes týden, tak ani nebylo tolik narváno. Navíc premiéra proběhla už minulý týden. Překvapivě jsme seděli v celé řadě úplně sami. Vybírali jsem si záměrně místa úplně na kraji, abychom mohli kdykoli odejít na záchod, což u Marka bylo celkem pravidelné.

Film začal, my si nasadili 3D brýle a byli připraveni na parádní podívanou. Drželi jsme se s Markem za ruce, jedli popcorn a spokojeně si užívali ubíhající minuty filmu. Přibližně po hodině si Marek začal nenápadně hrát s mými vlasy a jemně mě hladit na bříšku. Sundal si své 3D brýle a začal mě líbat na krku. Jeho rty byly tak měkké a horké. Milovala jsem to. Na krku by mě mohl líbat celé hodiny. Už po první minutě jsem byla tak vzrušená a odhodlaná pro něj udělat vše. Začali jsme se vášnivě líbat a naše touha vzrůstala čím dál víc. Když svými prsty zajel do mého klína, vydechla jsme vzrušením, měla jsem strach, že nás někdo uslyší, tak jsem se nemohla pořádně uvolnit. Marek mi zašeptal do ucha, ať si to užívám a všechno ostatní nechám plavat, kousnul mě do ušního lalůčku a prsty zajel ještě hlouběji do mé jeskyňky. „Jsi tak nádherně vlhká,“ pošeptal mi.

článek

Líbala jsem ho na krku a hrála si s jeho rty, jemně jsem je olizovala, pak mu zase pomalu zajížděla jazykem do pusy, nasávala ho a pak ho zase nechala hrát si s mým. Přesně tak, jak to měl rád. Jeho poklopec se dral na povrch, rozepla jsem mu pásek a vytáhla jeho vztyčený penis. Ten nečekal na nic jiného, než až bude moci zajet do mého vlhkého lůna. Nejdříve ho však přivítala má ústa, připravená ho rozdráždit. Mé vzrušení nabíralo na obrátkách, vzala jsem jeho nástroj do pusy, hluboce jej nasála, jazykem jsem přejížděla od špičky ke kořeni, prsty si pohrávala s jeho varlaty a vychutnávala si pocit jeho slastných vzdechů.

Marek mě zanedlouho odtáhl, posadil mě do křesla, stáhnul mi kalhoty a hluboce do mě proniknul. Pomalými pohyby stupňoval mé vzrušení a zahrnoval mě láskyplnými polibky. Vychutnával si pocit našeho spojení, šeptal mi sprostá slova a jeho silné paže ve mně vzbuzovaly pocit bezpečí. Naše vzdechy se postupně zrychlovaly, hlídala jsem, abychom nebyli moc hlasití a hladila ho ve vlasech. Milovala jsem tu chvíli, kdy jsme oba přicházeli k orgasmu. Zanedlouho jsem vydechla vzrušením a on o pár minut později také. Vášnivě mě políbil, oblékli jsme se a v hlubokém objetí se dodívali na poslední minuty filmu.

 Foto: Profimedia.cz

2.5.2014 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist