Pobyt v Krkonoších v hotelu ČERNÁ BOUDA *** se cvičením pro zdraví

Pro všechny, kteří chtějí aktivně a zdravě strávit dovolenou či volný čas je určen týdenní rekondiční a rehabilitační pobyt v Krkonoších v Hotelu ČERNÁ BOUDA *** (18-25.9.2010). Pravidelně každý rok je pro zájemce o aktivní odpočinek na zdravém vzduchu připravován týdenní program plný pohybu a příjemné nálady v atraktivním hotelovém prostředí.

Máte pocit, že už je léto za námi? Nevěšte hlavu, podzimní termín pobytu slibuje ještě počasí vhodné k toulkám v přírodě touto dobou prosté davů turistů, a vyhlídka na Sněžku z hotelových pokojů pastvu pro oči na každý den.
Náplní rekondičního pobytu jsou cvičební lekce rozložené do dne tak, aby byl dostatek času na vycházky a tůry po klidném a krásném prostředí hřebenů Krkonoš. Cvičení je zaměřené zejména na odstranění bolestí a poruch pohybového aparátu, pro zlepšení a upevnění správné postupy a držení těla, na posílení problematických partií těla, na uvolnění přetížených svalů ale i na rovnováhu a koordinaci pohybu. Lekce mají charakter rehabilitačního cvičení s prvky Pilates či jógy, sladěné tak, aby cvičení bylo příjemné. Cvičí se na podložkách ale i na velkých míčích. Důraz je kladen na kvalitní provádění pohybu během cvičení. Programy zajišťují zkušení fyzioterapeuti s víceletou praxí v oboru.

 

/wp-content/uploads/files/CB_apartma1.jpg
Pohybu je každý den dostatek a tak je pro vyváženost nutná kvalitní a zdravá strava. Plná penze je sestavena podle principů zdravé výživy a porce jsou mírně redukované. Ke konci pobytu tak může ten, kdo má zájem, zdravě zhubnout pár kilo. Je připravena přednáška o zdravém životním stylu, o výživě a o stravovacích návycích, či o možnostech jak hubnout a nehladovět.
Aby si každý odnesl i něco jen pro sebe, má možnost nechat si zhodnotit stav pohybového aparátu s doporučením pro domácí cvičení, změřit antropometrické parametry, tj. např. hmotnost, index BMI i % tělesného tuku.

 

/wp-content/uploads/files/cerna-bouda_rest2.jpg
Pobyt není věkově omezen, schází se zde babičky, dědové, ženy, muži a jejich děti vnoučata a pravnoučata (pro které je k dispozici plně vybavená herna), kteří jsou zvyklí cvičit nebo s pohybem začínají. Přijet mohou i ti, kteří se dlouhodobě léčí pro nějaké onemocnění, je však třeba, aby byli ve stabilizovaném stavu.
Co ještě dodat? Odpočinek po cvičení a jídle si můžete dopřát na pokojích či v restauraci s terasou a nádherným výhledem na Sněžku. Hotelové pokoje jsou po kompletní rekonstrukci, se sociálním zařízení na pokoji, také TV a SAT, či připojení k internetu. Osobní auto lze zaparkovat u hotelu.
Pak už jen zbývá si pobyt, co nejvíce užít.

Více na www.cernabouda.cz

INFORMACE o pobytu a přihlášky:
Mgr. Eliška Novotná
Tel.: +420 736 52 72 61
Email: eliska-novotna@seznam.cz

16.8.2010 12:00| autor: PR článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist