Nemáš štěstí v lásce? Kašli na vrstevníky, zkus staršího muže!

Neustále lovíš chlapa ve stejných vodách a ne a ne najít toho pravého?Vykašli se na vrstevníky, protože s mužským, co je o něco starší než ty, prožiješ skutečně ukázkový vztah. Tady je několik důvodů, proč se ti vyplatí randit s mužským, co má prostě odžito o trochu víc.

Ví, jak se chovat k ženám a taky to tak dělá!

Poslední dobou se domníváš, že gentlemani prostě vymizeli? Ale kdepak, zkrátka a jednoduše se pouze obklopuješ mužskými, co za moc nestojí. Zapomeň na to, že chceš po svém boku mít přítele stejného věku a nechej se rozmazlovat inteligencí, galantností a zdravým sebevědomím starších ročníků. Budeš se konečně cítit jako princezna.

„Když jsem byla mladá, nechápala jsem svoji kamarádku Martinu, co randila s alespoň o deset let staršími muži a neskonale si to užívala. Pokaždé mi vyprávěla s nadšením, čím ji čtyřicetiletý Patrik překvapil, co byl pro ni ochoten udělat, zkrátka pěla samé ódy. Prvně jsem se dívala na svoji kamarádku kvůli této zkušenosti z patra, myslela jsem si, že je s ním jenom pro peníze, ale dodnes jsou ti dva spolu a vychovávají dvě nádherné dcerky. Já jsem si myslela, že dělám nejlíp, když se poohlížím po mužích, co jsou stejně staří, ale pořád hledám a nenacházím. Nejspíš změním strategii,“ uzavírá Jolana (35).

Mají rozum a tebe považují za bohyni

Parádně si s nimi popovídáš na jakékoli téma, ke společnému soužití s tebou přistupují zodpovědně, nebudou vyvolávat hádky kvůli maličkostem a k tomu navíc tě rádi doprovodí na rodinnou oslavu, aniž by se zdráhali poznat s rodiči. Budeš prostě mít nablízku mužského, co tě rozesměje, překvapí, pobaví, bude tě milovat a navíc ti bude neskutečnou oporou. On totiž nebude sobec, který si z tebe udělá matraci, když bude chtít ulevit svým potřebám, pod palbou zkušených doteků prostě dojdeš k orgasmu za pár chvil.

„V předchozích vztazích jsem si mohla o orgasmu nechat jedině zdát, všichni mí partneři kašlali na mé potřeby, mazlení jim neříkalo vůbec nic a milostná předehra se proto nikdy nekonala. Pak jsem ale potkala čtyřicátníka, co mi ukázal, jak chutná rozkoš. Byl neuvěřitelně milý, líbal božsky a jeho zkušenosti udělaly své. Je mi úplně jedno, že je o celých patnáct let starší, zbožňuju jeho i úžasný sex s ním.“ Kateřina (25).

Chtějí děti a dokážou si užít každičký den

S mladým partnerem to na brzké založení rodiny prostě nevypadá, do třiceti se chce téměř každý muž bavit, budovat kariéru, nebo si plnit své klukovské sny. Kdežto ty si už ve třiceti  můžeš začít stýskat po miminku. Pokud kolem tebe brousí rozvedený čtyřicátník, rozhodně mu dej šanci. Starší muž má toto divoké období za sebou a ví, že život stojí za to, když jsou na něj dva. Pokud začneš mluvit o děťátku, určitě zbaběle neuteče, jako mladý muž, co má ještě všechno lákavé před sebou.

„S pětadvacetiletým Petrem jsem chtěla založit rodinu, ale ten se k tomu vůbec neměl, chtěl se bavit, lítat po diskotékách a koncertech, nechtěl se ještě vázat. Časem jsme se i kvůli tomu rozešli. Krátce na to jsem se zamilovala do Romana, kterému táhlo na 45 a ten se naopak miminka nemohl dočkat. Právě spolu máme půlměsíčního chlapečka a já svým kamarádkám vřele doporučuji jedině starší muže. Ony to ale zatím nedovedou pochopit,“ říká Jana (27).

To ale ještě není všechno. Výčet všech výhod ještě nekončí.

  • Starší muži lépe vycházejí se svými tchyněmi a vesměs s celou rodinou.
  • Peníze nejsou všechno, ale s nimi je život prostě jednoduší. A ty starší pánové opravdu mají.
  • Komunikace jim nedělá sebemenší problém, tudíž riziko hádky a neshod až tolik nehrozí.
  • Pokud se ti stane, že uděláš chybu a pod vlivem dobré nálady a kapky alkoholu provedeš něco nevěrného, on ti za to hlavu určitě neutrhne. Zaškobrtnout totiž může každý!

A jak jsi na tom ty? Dáváš přednost mladším mužům nebo starším ročníkům? Napiš nám do diskuze!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

24.6.2015 4:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist