Nejpohodlnější je pojistit se na celý rok!

Pokud patříte k těm, kteří rádi cestují a do zahraničí vyrazí alespoň dvakrát ročně, vyplatí se vám uzavřít cestovní pojištění rovnou na celý rok. Před cestou se vám pak nestane, že na pojištění zkrátka zapomenete a pojistné krytí je navíc u celoročního pojištění na cesty opravdu kvalitní.

Myslím, že celoroční cestovní pojištění MultiPack ocení především rodiny s dětmi, protože jim šetří nejen čas a starosti, ale hlavně peníze,“ říká obchodní ředitel Evropské Cestovní Pojišťovny Ondřej Rušikvas. Uzavřít si celoroční cestovní pojištění se vyplatí už při druhé cestě do zahraničí. Rodinné pojištění až pro pětičlennou rodinu vás totiž vyjde na necelé tři tisíce korun, pokud cestujete po Evropě. Vydáte-li se třeba za velkou louži, připlatíte si ještě tisícovku.

Pak už záleží jen na vás a členech vaší rodiny, kam vyrazíte. „Stačí podepsat a pak cestovat, v zimě do Rakouska na hory, v létě k moři, mezitím může manžel absolvovat několik zahraničních cest, manželka nákupy v Německu, děti navštívit babičku na Slovensku a všichni členové rodiny mají všude velmi komplexní cestovní pojištění,“ shrnuje Ondřej Rušikvas z ECP.

A to je také hlavní rozdíl oproti cestovnímu pojištění, které dostanete například k platební kartě. V těchto případech je pojistné krytí často minimální, a když se dostanete do potíží, musíte vytáhnout z kapsy mnohdy desetitisíce korun. Rodinné cestovní pojištění MultiPack platí 365 dní od jeho uzavření a kromě nejrůznějších léčebných výloh zahrnuje také například pojištění zrušení cesty (tzv. storna zájezdu).  A to nejen celého zájezdu, ale i jednotlivých služeb jako je ubytování či letenky.

Což jistě ocení hlavně rodiny s menšími dětmi, u nichž nikdy nevíte, kdy onemocní. Petra Sýkorová dobře ví, co znamená nebýt pojištěný proti zrušení zájezdu: „Na loňskou dovolenou odjel nakonec jen manžel se synem. Tříletá dcera chytila spálovou angínu a musely jsme zůstat doma. Přišli jsme nejen o dovolenou, ale také o téměř 30 tisíc,“ vzpomíná se zachmuřenou tváří Petra. Nespornou výhodou je, že v rámci rodinného tarifu jsou pojištěny děti až do 18 ti let.

Více o celoročním pojištění na cesty na www.evropska.cz/multipack

Cena

Evropa
1 osoba – 1.990 Kč
Rodina  – 2.990 Kč

Svět
1 osoba – 2.890 Kč
Rodina  – 3.990 Kč

6.3.2012 10:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist