Jak to vidí Lasice: Pomíjivá krása v praxi

Je všeobecně známý fakt, že krása je pomíjivá. Ale stejně máme často pocit, že nás se to netýká, že my nikdy nezestárneme, že přece stačí být hezká/mladá/přitažlivá a muži nám leží u nohou… A mnoho z nás si to ani neuvědomuje nebo nepřipouští. Jenže jak je to v realitě života?

lasice-3.4.-1100x618.png Zdroj: archiv autorka Nikola

Po světě chodí spousta přitažlivých žen a zejména v našem českém rybníčku máme krásek tolik, že nejsou v podstatě nic výjimečného. A pokud je žena krasavice, “udá se” poměrně rychle a snadno. Jenže i v souvislosti s emancipací už jen fyzický vzhled nestačí. I krásná květinka se jednou okouká a mužům už dnes nestačí žít se sice pěknou, ale prázdnou nádobou…

Chlapi ze začátku koukají hlavně na fyzično, ale po čase, až hormony opadnou, se podívají i “pod pokličku” a tam může přijít bod zlomu. Samotný půvab totiž nezaručuje žádnou další přidanou hodnotu ve vztahu. A tak se i třeba těm obdivovaným modelkám stává, že jsou podváděny, případně měněny za třeba ne tolik atraktivní “kusy”, ale za to třeba zajímavější pro život. Ženy, které spoléhají pouze na svůj vzhled, pak často končí jako zhrzené stíny vlastní minulosti litující nevyužitého potenciálu a špatných rozhodnutí, která se už však většinou vrátit nedají…

Chceš muže na určité úrovni, akčního, chytrého, zábavného, hezkého? Zamysli se sama nad sebou, co takovému muži můžeš nabídnout ty, kromě té pomíjivé krásy, kterou má dnes každá druhá? Sebereflexe je v tomto případě naprosto na místě. Podívej se sama na sebe bez růžových brýlí. Na svoji povahu, charakter, nevyřešenou emoční zátěž z minulých vztahů, na to, jestli máš vlastní názory, všeobecný přehled a zda je vůbec pobyt v tvojí přítomnosti příjemným zážitkem.

Muži si velmi cení žen, které mají nějakou vášeň, koníčky nebo nadšení pro vlastní povolání… Zkrátka ženy, která není jen pěkným doplňkem, ale zabavil by se s ní i na opuštěném ostrově nebo právě při pobytu v karanténě. Bez toho aniž by si po týdnu rval vlasy s tím, že už ji nemůže poslouchat nebo případně, že nemá co zajímavého říct.

V dnešní konkurenci super krásek, kterých je plný Instagram, je prostě třeba mít něco navíc. Něco, co tě odliší a posune na vyšší level. Pak budeš mít mnohem větší šanci na úspěšný a dlouhodobý vztah. Každá máme možnost se někam posunout a měly bychom tak činit nejen kvůli chlapům, ale hlavně kvůli sobě. Využij proto příležitostí, které ti život nabízí, a nespoléhej se příliš na bezstarostnost okamžiku…

S prací na svém lepším já jde ruku v ruce vyšší spokojenost sama se sebou i sebevědomí, čímž si automaticky zvýšíš svoji přitažlivost. A stejně tak možnost získání kvalitnějšího partnera. Je všeobecně známo, že partner je naším zrcadlem. Pokud jsi kvalitní ženou, pak si spíš přitáhneš kvalitního muže, až tak jednoduché to je.

Od mužů toho dost často nechceme málo, což je v pořádku, pokud my samy máme co nabídnout. Může se ti to jakkoliv nelíbit, ale i ve vztahu platí má dáti – dal. A pokud chceš vysněného muže, pak bys i ty měla být tou vysněnou ženou pro něj. Ale to je fér, nemyslíš?

Tak jak to je?

Rozhodla ses na sobě začít pracovat a nevíš, kde začít? Koukni na www.vztahova-inzenyrka.cz, sleduj můj Facebook: Jak to vidí Lasice nebo Instagram: Lasice88.

3.4.2020 2:00| autor: Nikola Smekalova

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist