Hříšný a smyslný sex? Vystačíte si s domácími potřebami!

Milujete žhavý, dráždivý, hravý sex? Hledáte stále nové možnosti, jak si sexuální hrátky pořádně okořenit? Potom je následující článek určený právě vám! A vězte, že tentokrát se obejdete bez návštěvy sexshopu. Nevěříte? Věřte! Stačí se porozhlédnout po bytě a budete žasnout, kolik dráždivých hraček objevíte. Tady máte důkaz!

Napadlo vás někdy, při líném a ospalém míchání kávy, či čaje, že ta obyčejná lžička, kterou svíráte mezi prsty, může být skvělým pomocníkem i ve vašem sexuálním životě? Ne? Nebojte, nejste sama. Málokdo se totiž na běžně používané věci dívá očima sexuálního predátora, který vždy a všude přemýšlí nad tím, jak a čím se ukojit. Ovšem někdy k naší velké škodě…

Buďte alespoň občas sexuálním predátorem a nahlížejte na věci kolem sebe jako na skvělé erotické hračky. Nebudete litovat!

Dráždivě chladivý kov…

Jak už jsme zmínili, například lžička je pro erotické hrátky jako stvořená. Má úžasný tvar i materiál. Uložte ji do mrazáku a vyndejte, až přijde její čas…

Když mi s ní Robin poprvé obkroužil bradavku, leknutím jsem zavýskla. Měla jsem totiž zavázané oči. Jeho kravatou, jen tak mimochodem,“ usmívá se čtenářka Pavla a hned pokračuje. „Ale jak stále kroužil a přejížděl přes její hrot, zažívala jsem něco nadpozemského. Ten chladný kov byl na kůži úžasný. No, a když potom se lžičkou začal putovat po mém těle níž a níž, byla jsem ztracená. Klitorisu se sotva dotkl a… No, co vám budu povídat,“ vzdychne slastně Pavla a my závidíme.

„Mučení“ štětinkami… 

Dalšími proprietami, které vám přivodí nevídanou rozkoš, jsou kartáček na zuby nebo kartáč na vlasy. Jen musíte dát pozor, aby neměly štětinky příliš tvrdé. Úplně nejlepší je si jeden kartáček, či kartáč pořídit přímo k těmto účelům. Uvidíte, že až s ním budete smyslně mučit partnerovu rozpálenou kůži, vzrušením se bude napínat. Přejíždějte mu po bradavkách, po vnitřních stranách stehen, zkrátka všude tam, kde víte, že ho to maximálně vzrušuje. A co teprve, až to samé provede on vám. Zešílíte! Pokud máte náladu na jemnější laskání, šimrání, sáhněte po svém kosmetickém štětci, nebo užším malířském. Naprosto dokonalá rozkoš!

článek

Pro milovníky BDSM…

Máte rádi trošku tvrdší sex? Zbožňujete, když vás partner sváže a naplácá vám? Nebo vy jemu? I vy si přijdete na své. Pokud váš milý nevlastní kravatu, kupte mu ji. A klidně mu řekněte, k čemu je určená.:-) Stejně vám poslouží například jeho kožený pásek, nebo váš hedvábný šátek. Tak, něco na svázání by bylo. A teď, čím vám naplácá? Mrkněte do kuchyně a uvidíte sama. Vařečka, obracečka… Ouu… Také to vidíte tak živě? A potom už uvidíte pokaždé, kdykoliv budete vařit.:-) Zrovna, jako čtenářka Pavla, které jejího přítele Robina vážně závidíme.

„Sex s Robinem je božský! Dělali jsme to snad všude a použili ke hraní všechno, co jen trošku šlo. On je v našem vztahu ten dominantní, takže když dojde na svazování, jsem já ta svázaná. Naposledy jsme zajeli za město, kde mi přikázal, ať si sundám punčochy. Nosím samodržící, moc se mu totiž líbí. Jimi mi svázal ruce za zády a potom si mě vzal opřenou o auto. A víte, čím mi naplácal? Škrabkou na okna…“ Wow!

A něco pro gurmány…

Používání jídla při sexu už dávno není tabu. Ale vyzkoušeli jste to? No měli byste. Putování po těle vychlazeným ovocem, stříkání šlehačky, kapání čokoládou… Hříšně rajcovní! To pojídání a slízávání přímo z partnerova těla. Tak co říkáte? Máte chuť?

Jak vidíte, občas je více než žádoucí nahlížet na věci denní potřeby „sexuálním“ pohledem. Nemáme pravdu? Třeba až půjdete příště pověsit prádlo. Takový kolíček… Hmm? 🙂

Kapku té hříšné inspirace můžete načerpat v naší fotogalerii vlevo.  

Foto: Pinterest.com, thinkstockphotos.com

18.3.2015 4:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist