Dovolená podle horoskopu – kam letos vyrazit?

Pokud každodenně studujete svůj aktuální horoskop abyste zjistili, co si na vás osud přichystal, pak vás jistě bude zajímat i jaká by měla být vaše ideální dovolená. Chcete vědět, kam za letním dobrodružstvím či snad dokonce láskou?

Berani
Toto tvrdohlavé a odhodlané znamení si letošní dovolenou nejlépe užije ve společnosti přátel. Srdce potáhne Berany do tajemných a vzdálených zemí jako Slovinsko, Makedonie, Sicílie, Izraeli a Arménie. Hvězdy však doporučují držet se spíše obvyklejších lokalit, neboť v drsné krajině turisticky méně navštěvovaných zemí by mohlo hrozit riziko nějakého úrazu. Holandsko, Francie, Itálie nebo třeba Indonésie by mohly být tím pravým místečkem pro odpočinek a relaxaci. Ať už pojedete na dovolenou kamkoliv, nezapomínejte na dlouhé procházky a meditace.

Býci
Letos potřebují Býci velmi nutně dovolenou plnou klidu a pohodlí. Vysněné ticho a panenské prostředí toto znamení nalezne obzvláště na venkově v zemích s bohatou historií – například Francie, Maďarsko, Španělsko či Turecko. Milovníci dobrého vína ať se nezdráhají pronajmout si malý domek či pokoj u svahů vinic, bude to mít blahodárný vliv na vaši psychiku. Smyslným a vášnivým zrozencům tohoto znamení hvězdy prorokují krátkou letní lásku, která však může výrazně ovlivnit váš budoucí život!

Blíženci
Nenechte už dál stres ovládat váš život. To, co skutečně potřebujete, je dovolená v myšlenkově a filosoficky impozantní zemi. Ideální volbou je Tibet, Nepál a Čína, ale pokud skutečně neplánujete tak dalekou cestu, můžete zkusit například Turecko nebo Španělsko. Dejte si však pozor – někdo bude chtít okrást vás či někoho ve vašem okolí! Budete-li však obezřetní, vyjdete ze všeho nakonec jako hrdinové. Možná se vám dostane i nějaké materiální odměny.

Raci
Vřelí Raci by si měly letos vybírat spíše zájezdy do zemí s chladným podnebím a temperamentní kulturou. Nebraňte se tomu a vydejte se směle na výlet po Čechách nebo si dovolenou rozložte na několik etap a zkuste třeba Eurovíkendy. Anglie, Irsko, Island a Kypr také přivítají všechny Raky s otevřenou náručí. Je totiž dost možné, že na vás v jedné z těchto zemí čeká lukrativní nabídka na zaměstnání. Pakliže však zatoužíte po teplu, vsaďte na  romantické procházky po pláži, a to zejména v oblastech jako je Austrálie, či Nový Zéland.

Lvi
Zarputilý a nezkrotní Lvi zatouží po mystice a duchovnu ale zároveň také luxusu. Až se ale budete slunit na lehátku u bazénu v areálu pětihvězdičkového hotelu v Egyptě, Tunisku, Alžírsku, Maroku, Kyrpu, dejte si pozor na falešné a lstivé sousedy. Neostražití Lvi by se mohli klidně stát i obětí sňatkového podvodníka nebo podvodnice.

Panny
Letošní dovolená bude pro zaneprázdněné Panny doslova zadostiučiněním. Pozitivně na toto znamení zapůsobí klidná a rozlehlá místa, jako například planiny v rozpálené Africe. Hvězdy jednoznačně doporučují všem Pannám, aby se nezdráhaly ukojit svou touhu po vzdělávání a očistě mysli – k uspořádání myšlenek se perfektně hodí třeba nedaleké Rakousko, Švýcarsko, Holandsko či Lucembursko. Francie nebo Italské Miláno si zase doslova říkají o to, abyste z nich nasáli informace a kulturní hodnoty. Eurovíkend v Římě zase prohloubí váš přirozený talent a umělecké nadání.

Váhy
Romanticky založené Váhy zatouží po starobylých městech a památkách.  Řecko, Kypr, Itálie, Francie a Maroko se tedy přímo nabízí. Ať už  do těchto míst vyjedete na pobytový či poznávací zájezd, vezměte si s sebou notebook nebo alespoň inteligentní telefon s přístupem na internet. Během vaší dovolené se totiž u vás doma něco významného stane.Může vám přijít soudní obsílka, přijede neohlášená návštěva nebo se vás někdo pokusí vykrást. Bude proto dobré, když si například pod Eiffelovou věží sednete a zkontrolujete si e-maily, nebo napíšete sousedům, aby zkontrolovaly, zda je váš byt v pořádku.

Štíři
Vášniví Štíři budou jako doma v zemích, pro které je typický temperament. Pobytový zájezd nebo třeba výhodný Last Minute do Tunisu, Indonésie, Portugalska Thajska či na Kypr vás nabije pozitivní energií.  Vlahé, mořem prosolené podnebí vás přiměje dělat věci o nichž jste dlouho snili, ale zdráhali jste se je vykonat. Pokud vám bude někdo dovolenou u moře vymlouvat, nedejte na něj – pravděpodobně to bude závistivec.

Střelci
Hvězdy naléhají na všechny zrozence v tomto znamení, aby pro letošní dovolenou vybírali pouze z lokalit Francie, USA nebo Čína. Zbytek světa vašemu odpočinku nebude nakloněn, ale v těchto zemích na vás čeká letní láska, nečekaný dar či dobrý obchod. Pokud rádi ochutnáváte neobvyklé pokrmy, vyhněte se všemožným pastám, krémům a kašovitým pokrmům jinak vám hrozí žaludeční nevolnost. Rozhodnete-li se navštívit zemi neomezených možností a třeba konkrétně Las Vegas, neváhejte si vsadit, bude vám padat šťastná karta.

Kozorozi
Tento zrozenec si většinou užívá nejraději jednoho prostoru-vysokých hor. Vyrazte proto do nedotčených koutů Bulharska nebo Makedonie. Památky a staré zříceniny ve starých uličkách Francie či Maďarska mají však také své kouzlo. Milovníkům adrenalinu hvězdy radí dávat si pozor na páteř! Hrozí vám nebezpečný pád či nehoda. Všechno zlé se ale na vaší letošní dovolené v dobré obrátí. Díky náhlým, leč nezávažným zdravotním komplikacím potkáte člověka s ním možná prožijete zbytek života.

Vodnáři
Svobodný duch zralého Vodnáře se bude jistě dobře cítit v zemích jako je Belgie, Holandsko, Kalifornie nebo Ibiza. Ti z vás, kteří trpí nervozitou a podrážděností by měli trochu vypnout.  Jeďte kamkoliv na jih za sluncem a teplem. Jsou vhodné i vyšší hory, kde můžete relaxovat v v klidném prostředí. Tunis, Řecko či Španělské odlehlé vesničky v sobě mají něco zvláštního, co vás nabije pozitivní energií.

Ryby
Ryby by si měly splnit své celoroční touhy a vyrazit za mořem. Poměrně těžké životní období, jímž jste nedávno prošli se díky uvolňující relaxaci a lenošení na pláži definitivně uzavře a vy zase dostanete chuť žít. Na Maltě, Kypru či ostrovní Sicílii se budete cítit jako znovuzrození. Hvězdy prorokují Rybám letošní dovolenou jak se patří! Ať už  zvolíte jakýkoliv zájezd nebo na poslední chvíli „ulovíte“ nějaký atraktivní Last Minute, v každém případě vás čeká ničím a nikým nerušená pohoda.

21.6.2011 12:00| autor: Lucie Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist