7 tipů, jak si užít žhavou dovolenou

S horkým počasím se v žilách vaří krev a milostné chvilky jsou o to radostnější, že se jim můžeme věnovat prakticky kdekoli bez obavy z prochladnutí. Jak si letní sex trochu zpestřit?

1. Nebojte se exhibicionismu
Nemusíte chodit přímo na nudapláž, stačí, když si při opalování sundáte horní díl od plavek a necháte partnera, ať se trochu pokochá pohledem. V hotelovém pokoji jste sami – tady se ve třicetistupňovém vedru nemusíte nutit do oblečení. A když vás někdo uvidí skrz okno? Po odjezdu z dovolené se s dotyčným těžko někdy ještě setkáte.

2. Plavání při měsíčku
Koupání v jezeře za svitu měsíce, kdy okolo nehrozí kroky cizí nohy, je výsostně romantickou záležitostí. Můžete vyrazit na Adama a Evu a užívat si volnosti ve vodě, jak se vám zamlouvá. Sex ve stojatých vodách se moc nedoporučuje kvůli riziku infekce, ale jako předehra je noční plavání nezaměnitelné.

3. Miss Mokré tričko
U hrátek s vodou ještě chvíli zůstaneme. Máte-li na chatě bazének nebo aspoň venkovní sprchu, namočte se jen tak v šortkách a bílém tričku nebo v jednoduchých světlých šatech. S touto vizáží partnera překvapte, když to bude nejméně čekat. Jste-li dostatečně bezprostřední, můžete pustit hudbu a zatancovat si.

4. Exotické koktejly
I když třeba nemáte peníze na cesty do dalekých krajů, nic vám nebrání v tom, abyste kus exotiky vytvořili doma nebo na chatě. Stačí, když se zásobíte náležitými destiláty a šťávami z čerstvého ovoce, z nichž umícháte prvotřídní koktejly. A víte, jak se jmenuje ten nejoblíbenější? Jistě, sex on the beach.

Čtěte: Sexy menu: Nápoje, které ve vás probudí touhu

5. Využijte adrenalin
Adrenalinové aktivity zrychlují pulz a zvyšují chuť na milování. Po seskoku padákem nebo slézání krkolomných skalisek se na sebe vrhnete s mnohem větší vášní, než kdybyste prováleli den na zahradě. Nevěříte? Vyzkoušejte!

6. Hrátky s ledem
K milostné předehře si přizvěte pár kostek ledu a jezděte s nimi partnerovi po těle. Nevynechejte ani ta nejcitlivější místa! Ledový dotek na krku, bradavkách nebo vnitřní straně stehen vyvolá nejvýraznější odezvu.

7. Milování pod širákem
Při toulkách lesem se můžete na půl hodinky skrýt za křovím, kde vás nikdo neuvidí. Nejlepší je moment překvapení! Začněte partnera líbat nečekaně ve chvíli, kdy se skloní nad hříbkem. A milovala jste se někdy na posedu? To je nápad. Určitě bezpečnější, než milostná seance v krmelci… Střet s překvapeným hajným je přeci jen přijatelnější než setkání s hladovým kancem. A rada na závěr: Při veškerých lesních dobrodružstvích se vyplatí investovat do repelentu. Raději se na jehličí nesvlékejte víc, než je nutné…

Čtěte: 7 tipů pro sex na veřejnosti

13.7.2011 12:00| autor: Libuše Burger
Více o tématu: AdamsexTéma dovolená

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist