3 nejdůležitější pravidla pro „bezpečný“ sex v kanceláři

Jen si to přiznejme, nejvíce příležitostí pro nevázaný dráždivý sex máme na pracovišti. A není divu. Někteří z nás tam tráví spoustu času. Když se navíc v naší blízkosti vyskytuje někdo, kdo je nám sympatický, s kým je nám dobře, milostný románek je na spadnutí. Jak si užít sex v kanceláři, aniž by to o vás věděla celá firma, nebo ještě hůř, abyste o práci nepřišli? Dodržujte následující pravidla a můžete si kancelářského sexu užívat do sytosti.

Pravidlo první: Zmapujte si „terén“

Bylo by hodně nerozumné vrhat se na svého kolegu pod dohledem kamer. V lepším případě skončíte na koberečku u nejvyššího, v tom horším můžou vaše milostné hrátky sbírat lajky na facebooku. A za tyhle potíže s krutými následky trocha tělesného potěšení opravdu nestojí. Takže, než se začnete oddávat vášnivému sexu, zjistěte si v jakých místech je to bezpečné a kde nikoliv. Také není na škodu znát zvyky svých spolupracovníků. Být někým v nejlepším přistiženi, je asi to poslední, po čem toužíte, že ano?

Pravidlo druhé: Nikomu ani muk

Můžete mít na pracovišti sebelepší vztahy a myslet si, že vaše milá kolegyně kamarádka by vás nikdy nezradila, ale vězte, že skutečnost někdy bývá docela jiná. Kvůli lepší pozici ve firmě, snaze zalíbit se šéfovi, či z pouhé závisti, dokážou jít mnozí přes mrtvoly. A víte jistě, že právě ona taková není? Zkrátka, vaše milostné avantýry musí zůstat jen mezi vámi a vaším kolegou milencem. Jedině tak si je budete vychutnávat bez obav z prozrazení. Své o tom ví i čtenářka Monika (29):

článek

„Zuzka byla hrozně hodná a milá holka. Když jsem nastoupila do práce, ujala se mě a seznámila mě se vším v kanceláři. Postupem času se z nás staly kamarádky a všechno bylo moc fajn. Jenže potom jsem udělala tu chybu. Svěřila jsem se jí, že se scházím s kolegou Michalem. A jak už to tak kamarádky dělají, občas jsem jí vyprávěla, kde a jak jsme si to v práci rozdali. A výsledek? Michal už skončil a já si také hledám práci. Už ten tlak nesnesu. Až nedávno jsem totiž zjistila, že Zuzka si na Michala dělala zálusk a já jí ho vlastně ukradla…“  

Ano, ano. I takto hořký konec mohou vaše pletky na pracovišti mít.

Pravidlo třetí: Firemní e-maily jsou tabu

Tak tohle je snad jasné. Psát si dráždivé, erotikou nabité zprávy firemními e-maily se rovná sebevraždě. To už to rovnou můžete vytroubit do celého světa. Když už to musí být, používejte k nemravnostem výhradně svůj mobil. Ovšem pozor! Nebuďte k němu přilepení celý den. To by se vašemu nadřízenému v žádném případě nelíbilo. Protože, pomineme-li fakt, že takhle toho asi moc neuděláte, tak dva kolegové současně čučící do telefonu budou přímo do očí bijící. A přidáte-li k čučení přihlouplý zamilovaný úsměv, šuškandě neujdete a průšvih je na světě. A to za to přece nestojí.

Ale jak už bylo řečeno, sex v kanceláři má příchuť zakázaného ovoce, je hříšně neodolatelný, dráždivý, zkrátka úžasný. Tak proč se ho zříkat? To by byla věčná škoda. S jistými pravidly se mu totiž můžete oddávat tak dlouho, dokud vás bude bavit.

A jak jste na tom vy? Máte v práci sexy kolegu? Máte chuť na trochu toho zakázaného sexu? Tak na co čekáte? Mrkněte do naší fotogalerie vlevo a rozdejte si to úplně stejně. 

Foto zdroj: thinkstockphotos.com, pinterest.com

2.3.2015 4:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist