10 věcí, kterými nás muži přivádí k šílenství

Pohozené ponožky, přeřvaná televize, když řešíme důležitý pracovní telefon, neuklizené nádobí a ta všudypřítomná lenost – jen malý výčet toho, čím nás muži vytáčejí k nepříčetnosti. Vybrali jsme 10 věcí, které nás přivádí k šílenství, přidáte ty svoje?

Jak je to všechno na začátku vztahu krásné… Ta zamilovanost, růžové brýle, nutkavá potřeba být druhému nablízku…  Kéž by to trvalo věčně a nepřišla tvrdá realita! Má několik podob, ale všechny ji známe! Pánové, tady je deset věcí, které vážně nesnášíme! A to tak, že hodně vážně! 🙂

1. Bordel v koupelně

Ano, je hezké, že o sebe tak pečujete, a zaplať bůh dodržujete i hygienické zvyky, ale můžete si po sobě spláchnout někdy vanu, když se v ní oholíte? Opravdu chcete, abychom vás poučovaly o tom, jak je těžké čistit koupelnu s přischlým plnovousem? Určitě ne!

2. Všudypřítomné ponožky

Jistě, rozumíme tomu, že jste v „jednom kole“ a občas nestíháte, ale pět vteřin na to, aby se použité ponožky hodily do koše na prádlo, si přece najde každý. Je sice rychlejší a snazší nechat je ležet na podlaze, ale přece jen, i naše trpělivost má své meze. A co je to za výmluvu, že si je chcete vzít zítra zase?

3. Parodie na trpělivost

Čemu nerozumíte na tom, že potřebujeme na úpravu svého zevnějšku trošku času? Vždyť se chystáme na party, mezi lidi! Vaše připomínky o tom, jak strašně dlouho nám to trvá, tento proces stejně neurychlí, naopak! Stejně jako nervové funění a neustálé otázky, kdy už konečně budeme hotové!

4. Pytlíkový problém

Nám je skutečně líto, že jste nachlazení a cítíte se pod psa, ale pokud se nutně potřebujete zahřát čajem, který si zcela zázračně uvaříte sami, zkuste najít místo i pro vylouhovaný pytlík. Malá rada: koš je to nejlepší místo. Nebo si vážně myslíte, že ho z toho dřezu vyndáme a znovu z něj uděláme čaj?

5. Smrádek není náš kámoš

Jen si choďte na pokec s kamarády, ale svalit se do čisté, ideálně bílé postele v hadrech jasně prozrazujících, že váš tah skončil v hospodě páté cenové? To jako vážně? Do naha, nebo do obýváku. Jiná varianta není. 🙂

článek

6. Povinnou vojenskou základní službu na vás 

Nebylo to úplně od věci, když se chlapi na vojně učili skládat věci do komínků, protože jestli něco vážně nesnášíme, pak je to pohled do nedávno vzorně naskládané skříně. Vážně jediné, co dokážete s prádlem udělat, je hodit ho přes křeslo, nebo ho smotat do obří koule? WTF?

7. Syndrom učitele autoškoly

Chcete odvézt z pařby, z hospody, odkudkoliv, kde jste v hojné míře hodovali a popíjeli alkohol? Pak se pohodlně usaďte a klidně si schrupněte. Taky vám nekecáme do řízení, ani když zoufale bloudíte ulicemi města zatvrzele nám vysvětlujíc, že tady to znáte jako svoje boty. A že se rozjedeme z křižovatky na dvojku? No a? Auto to pobere, poberte to taky!

8. Bermudský trojúhelník platební karty

Pochopte, že ten svetr byl ve slevě, a to tak veliké, že ho prostě nešlo nekoupit. Máme možná už jeden hodně podobný, ale přece sami poznáte rozdíl mezi červenou a vínovou barvou. Máme vám snad připomínat tu drahou permanentku do posilovny, která už rok leží ve stole?

9. Haló! My na vás mluvíme!

Už hodinu sedíme vedle vás, líčíme vám každý detail našeho příšerného dne od práce navíc za lenivou kolegyni až po šílenou frontu v potravinách. A vy uděláte co? Místo objetí, masáže nohou a chlácholivé věty, že to bude zase dobré, na nás upřete nechápavý pohled a zeptáte se: „Co si říkala?“ A pak se divíte, že je tak vysoké procento rozvodovosti. 🙂

10. Teorie nakupování

Pravda, stane se to jen párkrát do roka, ale když už vyrazíte na nákup se seznamem, zkuste si ho někdy i přečíst. Jak máme uvařit čínu bez rýže? No, nedívejte se tak, byl to váš nápad, že ji nutně musíte mít k večeři!

A čím vás k šílenství dohání váš partner? Podělte se o to s námi v diskuzi pod článkem!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

5.3.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist