Femina.cz » Magazín » Wellness » Jarní super nápady na chvíle plné pohody

Jarní super nápady na chvíle  plné pohody

Jarní super nápady na chvíle plné pohody

Magazín: Wellness | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 16. 04. 2014

Máme tu období, kdy se probouzí příroda, teploty stoupají strmě vzhůru a nastává čas výletů, odlehčování outfitů a grilování. Teď je ten nejideálnější čas, užít si jaro tak jako nikdy.

Vyrazte s kamarádkou na nákupy, s manželem uspořádejte soukromý piknik, rodinu vytáhněte na výlet a obklopte se radostí, láskou a kouzlem přírody, která vybízí k zážitkům, jež se vám zapíší do paměti.

Udělejte průvan v šatníku a pořiďte si nové kousky, které vás prozáří
Chodíte už delší dobou kolem výlohy, kde visí ty nejbláznivější šaty, které jste vždycky chtěla? Jsou báječně výstřední, mají fantastický odstín, jež jste dlouho hledala, ale tak trochu nemáte odvahu  je nosit? Udělejte si radost a bez výhrad si je pořiďte. Máte obavy si je vzít na večírek ve vašem městě? Zkuste menší testík, vklouzněte do nich a vyrazte na akci do jiného podniku, kam vaši známí nechodí, jedině tak se budete cítit pohodlně a fajnově, pánové vás oblaží pozorností a vy tak budete mít jasný důkaz, že s těmito šaty musíte vyrazit i s přáteli.

O slovo se hlásí korzet. Dejte mu šanci, nezklame vás!

O slovo se hlásí korzet. Dejte mu šanci, nezklame vás!

Jestli ženy po něčem už po staletí opravdu touží, tak po svůdném útlém pase. Ne každé z nás je ov...

Euro víkend snů: Jarní Paříž, německé Alpy nebo rozkvétající Holandsko
Cestovatelská sezóna je opět v kurzu a my v redakci se brzy chystáme na zájezdy křížem krážem po Evropě, protože během zimní pohody nám učarovalo tolik míst, když jsme mohli snít a plánovat všechno to nové dobrodružství. Která z nás by mohla odolat? Rozkvétající Paříž s proslulou Eiffelovkou, Benátky, kde město pojí nespočet mostů, Alpy s nejvyššími vrcholky, odkud na nás mrká sněhová čepice,  i když pastviny se konečně zelenají. Sbalte si kufry a projeďte ty nejkrásnější místa!

Vytáhněte vaši maminku, babičku a sestru do cukrárny nebo jen tak na procházku
Vzpomínáte si, jak to bylo moc fajn, když jste všechny holky z rodiny seděly u kávy a tak skvěle jste si všechny popovídaly? Zopakujte vaše holčičí sezení a zavzpomínejte na ty nejsilnější okamžiky, které jste společně v dětství prožily. Nezanedbávejte tuto holčičí partu, která je vám tolik blízká. Už jste si vyslechla, jak vaše bábi prožila první lásku nebo jak poznala vašeho dědu?

A čím je jaro typické pro vás? Podnikáte něco zajímavého? Napište nám do diskuze...

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
18. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Hydratuje a vyživuje rty...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 19. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

19. 01. 2017 Horoskop Rak

Všechno, co budeš chtít v práci změnit nebo zrealizovat, bude smeteno ze stolu dřív, než stihneš svůj projekt či návr... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist