Potvrzeno! Ženy přitahují drsní muži!

Drsní hoši. Co je na nich tak sexy, že mají podle odborníků více žen i sexu? Je to drzost, charisma, nezkrotnost? A proč už ženy nemají zájem o hodné hochy?

Gentlemani tak trochu vycházejí z módy. Ženy současnosti prý už nevyhledávají společnost „hodných hochů,“ ani je nezvou k sobě pod peřinu. Mnohem víc je totiž přitahují grázlíci, kteří se rozhodně nemohou chlubit kladnými povahovými vlastnostmi! Alespoň tak to uvádí americká studie pod vedením psychologa Petera Jonasena z University of Connecticut, která tak nějak potvrzuje to, co všichni už dávno tuší. Slaďoušům s dobrým srdcem zvoní umíráček! Nejsou tak zajímají jako jejich drsní protihráči!

Záporné povahy jsou sexuálně lákavé!

Jaké mužské vlastnosti jsou pro ženy tolik přitažlivé? Podle výše zmíněné studie je to lhaní, manipulace s lidmi a dokonce i narcismus jakožto třešnička na dortu! Jedná se o typické znaky záporného hrdiny z filmových pláten, nemyslíte? Možná z toho to celé vzniklo! A to jsme si vždycky mysleli, že tyto „temné“ povahové rysy jsou ve společnosti spíše odsuzovány a zavrhovány. Opak je pravdou!

„Muži, kteří vykazují negativní povahové vlastnosti, vedou velmi pestrý, sexuální život a často střídají partnerky. Mají také více dětí, oproti hodným a spolehlivým mužům,“ nechává se slyšet psycholog Jonasen. A to ještě není všechno!

článek

Sexuální symbol? Prý James Bond!

Výše zmíněný odborník je přesvědčený, že takový výkvět všech pro ženy vyhledávaných vlastností má jednoznačně James Bond. „Je velice arogantní, dbá na zevnějšek, manipuluje s lidmi a rád se pouští do nových dobrodružství a poznávání nových žen,“ nechal se slyšet Jonasen, který tak uvedl jeden příklad za všechny. Říkáte si: Cože? Bond?

Je to sice jen filmová postava, ale to nebrání faktu, že se ho spousta mužů snaží napodobit. Určitě znáte někoho ve vašem okolí, kdo si libuje v obleku a k pití si dává zásadně Martini s vodkou. Samozřejmě nemíchat a protřepat… Dál mluví sexy tlumeným hlasem a je velmi sebevědomý. Podle amerických vědců právě tato strategie na ženy pořád a dobře zabírá! A muži to zatraceně dobře vědí! Co k tomu dodat?

S drsňákem v posteli to může být na pár večerů sice zajímavá zkušenost, ale pro život bychom stejně doporučovali spolehlivého, hodného muže, který má charakter a srdce na pravém místě! Přece jen, život není film…

A co si myslíte vy? Drsňák versus hodný hoch. Kterého máte v posteli a v životě radši? 

Foto zdroj: profimedia.cz

2.5.2014 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist