Šokující fakta: Tohle jsi o mužích dosud nevěděla!

Že chlapi nelžou, na vzhledu jejich poloviček jim nezáleží a do vysokých podpatků by je nikdo nedostal? Nenech se opít rohlíkem! Máme v rukou důkazy, které na celé pánské pokolení vrhají úplně nové světlo!

Když se zdá, že o silnějším pohlaví už víme všechno, vždycky se objeví další a nová jobovka, která vzejde z nějakého průzkumu, studie či statistiky. Mládenci jsou zkrátka vhodným materiálem ke zkoumání! A díky neúnavné píli, dřině a odříkání vědců můžeme i my nahlédnout pod testosteronovou pokličku. Co se zjistilo v poslední době? Tahle fakta pro tebe budou šokem. Muži jsou totiž…

1. Přeborníky ve špehování

Že každý normální týpek, jemuž oči dobře slouží, se občas otočí za nějakou sukní a zaboří pohled do dámského výstřihu, víme všechny. Zarážející je spíš to, že samci se touto činností vlastně připraví o celý rok života. Od mládí až do důchodu zíráním na ženy stráví průměrně 365 dní, takže to dělají častěji, než si holí vousy – běžná údržba vzhledu jim totiž spolkne jen 6 měsíců.

2. Prolhaní až hanba

Milosrdná lež, zatloukání pravdy, mlžení skutečností – je jedno, jak to nazveš, ale vsaď boty, že takhle ti miláček krmí uši dennodenně. A zdaleka ne jednou! I ten na pohled nejnevinnější fešák s vizáží svatouška kecá v průměru šestkrát. A teď bacha, přihlédneme-li k tomu, že dotyčný spí 8 hodin denně a zbylých 16 funguje, znamená to vyřčenou lež jak věž skoro každé 3 hodiny.

3. Nebezpeční násilníci

Ze statistik i černých kronik jasně vyplývá (a teď se něčeho podrž), že téměř polovina napadených žen je obětí útoku současného nebo bývalého partnera či manžela. Jestli tohle dokonale nevystihuje úsloví o hadu na prsou, pak už nic. No nic, jdeme raději dál, protože z toho máme husí kůži!

co-jsi-o-muzich-nevedla-1.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

4. Tak trochu povrchní

Výsledky nedávné studie prokázaly, že muži, kteří jsou v manželství spokojení, mají vždy velice atraktivní manželky. A čím jsou jejich ženy hezčí, tím jsou v chomoutu šťastnější! Pak že na vzhledu hřebcům nezáleží a hledí spíš na to, co je pod povrchem… Stejně to zní až moc hezky, než aby to byla pravda!

5. Neschopní odpustit staré křivdy

I když se říká, že klíčem ke štěstí je umění odpouštět, mnozí si tuhle radu k srdci vážně neberou. Ostatně, případ z Ameriky mluví za vše. Tam se totiž rozváděl skoro stoletý muž, který se nějakým nedopatřením dozvěděl, že jeho milovaná měla mileneckou aférku ve 40. letech minulého století. Jinak vcelku spojené manželství trvalo 77 let! V Indii jeden nejmenovaný borec své zanevření na ženy povznesl ještě na vyšší úroveň – prostě se oženil se svým psem. Jak tohle vysvětlil na matrice a jak proběhla svatební noc, o tom se raději nikde nepíše.

6. Průkopníky vysokých bot

Taky se ten tvůj drží za hlavu, když si koupíš nové lodičky a kritizuje, že v něčem takovém se nedá chodit? Kdyby tušil, že jeho předci se v podobném obutí producírovali, aby dali najevo své společenské postavení, asi by raději mlčel. Takhle hanět svůj druh! Každopádně všechny dostupné zdroje hovoří jasně, a ke všemu existují i moderní důkazy, že hoši a podpatky jdou prostě k sobě. Jen se podívej na zatraceně výstižné video…

Který fakt o mužích tě nejvíce překvapil a proč? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky.

Foto: Shutterstock.com

4.5.2018 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist