Typy chlapů, co tví rodiče nikdy neskousnou. Tyhle podivíny domů nevoď!

Je jasné, že rodiče by po boku svých dcer nejraději viděli muže snů. Jenže ne vždy takové domů přivedeme. Nad malými chybami dokáží přimhouřit oči, ale jsou typy mužů, které prostě tví rodiče neskousnou ani náhodou. Takže si dej pozor a tyhle podivíny doma raději nepředstavuj.

Povaleč

Tvůj nastávající nemusí být zrovna špičkový doktor nebo kandidát na prezidenta, ale něčím by se živit měl. Zatímco ty v něm vidíš romantickou duši, která ráda cestuje nebo si jen tak užívá života, rodiče mají před sebou vidinu věčně hladových dětí, zadlužené domácnosti a následnou exekuci. Pokud to s tímto šamstrem nemyslíš úplně vážně, tak s ním choď raději tajně. Zbytečně bys své rodiče děsila.

Věčný student

Nejen že studuje už třetí vysokou školu, ale on se jako student stále chová. I když je mu už hodně přes třicet, chodí na studentské večírky, páteční odpoledne tráví po čajovnách a veškeré volné dny zase v knihovnách. Svůj byt samozřejmě nemá a stále bydlí se třemi kamarády. Na dovolenou jezdí pod stan a nejlépe stopem. No, krásné to je, ale už by měl dospět, než ho přivedeš domů. Protože jinak se tví rodiče zhrozí, že jednou budeš bydlet někde ve squatu a jíst budete každý večer špagety s kečupem.

Dvakrát rozvedený se třemi dětmi

Láska hory přenáší, a tak ti nevadí, že tvůj miláček už byl ženatý nebo že má někde dítě. Bereš to sportovně a rozhodně mu nebudeš bránit v tom, aby se se svým potomkem stýkal a finančně ho podporoval. Jenže tví rodiče to vidí jinak. Mají prostě životní zkušenosti a ví, jak taková situace dokáže zkomplikovat život. Za prvé se s jeho dětmi budeš muset dělit o jeho čas, a také vám mohou v budoucnu chybět peníze, protože část platu posílá na alimenty.  Navíc si budeš muset dát pozor, abys nebyla jen prostě další v pořadí. Jsou muži, kteří mají několik dětí, ale každé s jinou. Prostě povaha.

S kriminální minulostí

Ty sice nemáš žádné předsudky a tak je ti jedno, že tvůj miláček má za sebou několik let ve vězení, protože ve svých divokých letech vykrádal byty. Teď se už polepšil a ty mu chceš dát šanci. Doma ale zatím neříkej, že tvůj přítel seděl. Tví rodiče tě totiž od té doby, co ses narodila, chtějí od všech kriminálních živlů ochránit, a tím, že jednoho takového přivedeš domů, jim akorát způsobíš bezesné noci.

Jiná věková kategorie

Je ti dvacet a nabrnkla sis padesátníka? Tak to tvé rodiče trefí šlak. Navíc se jim nebude líbit představa, že jejich holčička je ve spárech nějakého starého prostopášníka. Asi ti budou pravděpodobně připomínat, že je stejně nebo dokonce starší než oni. A radost jim neuděláš ani v případě, když budeš randit s mladším klukem. Oni totiž moc dobře vědí, že muži si prostě potřebují užít, než zakotví a tak se bojí, že ti jen zbytečně zlomí srdce.

„Já jsem tohle nikdy neřešila. Domů jsem si vodila různé typy. Měla jsem dost divoké dospívání a zhlídla se v chlapech, co byli drsní. Žádné slušňáky, ze kterých by měli rodiče radost, jsem neměla. Ale bylo mi to fuk. Možná jsem schválně dokonce provokovala. A když jsem domů přivedla Lukyho, kluka, který měl tetování na levé půlce obličeje a docela nevybíravý slovník, tak mi táta řekl, že už nechce žádného mého přítele vidět, dokud to s ním nevydržím alespoň dva roky. Ještě jsem to takhle dlouho s nikým nevydržela, ale s mým současným jsem už rok a půl. Rodiče ho znají, protože nás potkali, jak spolu randíme a zvali ho k nám na večeři, ale já si pamatuji, co mi řekl táta, tak z trucu ten půl rok ještě počkám,“ popsala nám své zkušenosti Radka (21 let).

„Když jsem chodila se starším klukem, tak jsme se schovávali, protože jsem se bála, co na to řeknou rodiče. Bylo mi patnáct a je mu dvacet pět. Chodili jsme spolu dva přes tři roky. Mamka s tátou samozřejmě věděli, že s někým chodím, ale neznali ho a já jim nakecala, že mu je sedmnáct. Pořád na mě tlačili, ať ho doma ukážu, tak jsem poprosila kamaráda a přivedla ho domů jako svého kluka. Sehrál to bezvadně a musím říct, že to byla docela dobrá komedie, ale klaplo to a mí rodiče mě s ním pak pouštěli i přes noc nebo na víkend, akorát, že nevěděli, že mě pouští s někým úplně jiným,“ prozradila na sebe Ilona, která o tomhle podvodu svým rodičům nikdy neřekla (26 let).

Zážitek s představováním rodičům má i Kamila (29 let), ale z opačného pohledu. „Když mě doma jeden můj kluk představoval, jeho otec mě vyhodil. Prostě řekl, ať se obuji a jdu domů. Láďa byl z toho úplně hotový a pořád se mně cestou omlouval, ale já věděla, která bije. Kromě něj jsem chodila ještě s jedním týpkem, automechanikem a jeho kolega byl právě Láďův otec. A já jsem občas po škole zašla do jejich dílny, takže moc dobře věděl, že to táhnu ještě s jedním. Prostě jsem si nemohla vybrat a čekala, do koho se zamiluji více. Jenže náhoda je blbec. A já kvůli ní přišla o oba dva kluky,“ svěřila se nám Kamila.

Někdy i tolerantní rodiče mají s některými týpky dost velký problém:

A co ty? Máš nějaký zážitek s představováním svých partnerů? Přivedla jsi domů kluka, který nebyl podle gusta tvých rodičů? Napiš nám o tom něco.

Foto zdroj: shutterstock.com

12.11.2015 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist