Nezkrotný temperament versus vážný vztah: Čtenářka Adriana se svěřuje!

Do redakce nám přilétl opravdu nevšední životní příběh mladé ženy, která právě stojí na křižovatce a ptá se sama sebe, jakou cestou se vydat. Takové rozhodování mnohdy bývá nejtěžší, proto nám Adriana (25) napsala o radu. Poradíte jí?

Starší muži to je moje!

Už od svých sedmnácti jsem si začala více uvědomovat, že mě lákají a zajímají mnohem starší muži, nežjsem já. Tím se nechci nijak otírat o finanční výhody a další majetkové benefity, které mají třicátníci a starší pánové vyřešené, a tedy mohou své partnerce nabídnout víc.

Kluci v mém věku (tehdy mi bylo 18) byli taková trdla, která se ještě hledali, chtěli se bavit a kouřit trávu. Kdežto já toužila po porozumění, lásce a kvalitním vztahu. Co si budeme povídat, chlapi okolo třiceti a výše se už umějí chovat k ženám, umí být empatičtí, umí poradit, vyslechnout a hlavně vědí, co od života chtějí a kam mají namířeno.

Co se týká milování, má sex s nimi zcela jinou příchuť – intenzivní, lákavou a hlavně díky jejich milostným zkušenostem snadno přichvátáte k orgasmu. Dá se říci, že jsem na chlapy měla vždycky štěstí, nikdy jsem nenatrefila na úplného blbce, který by se choval vyloženě špatně, nebo mne dokonce využíval. Máti mi vždycky říkala, že to s muži umím a stačí jen na ně zakoulet očima a jsou lapeni v pasti.

článek

Nyní mám 42letého přítele, který touží po dítěti, ale já tak nějak stále váhám

Patrika opravdu miluji, jsme spolu spokojeni, ale on je právě ve fázi, kdy si ze všeho nejvíce přeje dítě a já nevím, zda je pro mě ten správný čas. S jeho rodinou si bezmezně rozumím, rodiče si mne oblíbili, náš život je krásný, rozmazluje mne, cestujeme a naše společné dny jsou naplněné štěstím. Jenže, i přesto, že mám tohle všechno, mám potřebu tu a tam od všeho utéct a nechat se rozmazlovat jinými muži.

Nejde mi o sex, nejsem ten typ ženy, která roztáhne nohy na potkání, to vůbec ne. Chci být v centru pozornosti mužů, chci s nimi flirtovat a tak trochu zapomenout, že doma jsem poslušná hospodyňka a můj milý na mě naléhá, abych mu dala miminko.

Myslíte si, že od Patrika utíkám za jinými proto, že nejsem spokojená nebo mě pálí dobré bydlo a chci si jen tak sobecky trochu užít, dřív než bude pozdě? Budu ráda, když mi napíšete, co si o tom myslíte a jak bych se měla podle vás zachovat! Je reálné, že mne mateřství zklidní nebo mne udělá nešťastnou?

Foto zdroj: thinkstockphotos.com

21.1.2015 12:00| autor: Adriana

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist